Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

123 €
0.03 € / mp

Teren de vanzare lot impartit in 3 parcele, ies ...

Vizantea Mănăstirească

3.661 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

19.900 €
3.98 € / mp

Teren intravilan Campuri / DJ 205E

Câmpuri

La ~5km distanță

4.996 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
11

1.680.000 €
1.50 € / mp

Autostrada Soarelui / Dunarea - teren logistic ...

Fetești

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
11

1.680.000 €
1.50 € / mp

Autostrada Soarelui / Dunarea - teren logistic ...

Fetești

La ~5km distanță

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

8 luni în urmă
3

17.000 €
0.68 € / mp

Padure stejar Racoasa - Varnita/ Drumul Varnita

Răcoasa

La ~10km distanță

25.000 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
1

17.000 €
0.68 € / mp

Padure stejar Racoasa - Varnita/ Drumul Varnita

Răcoasa

La ~10km distanță

25.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
1

17.000 €
0.68 € / mp

Padure stejar Racoasa - Varnita/ Drumul Varnita

Răcoasa

La ~10km distanță

25.000 mp teren
Pădure
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

1.800 €
6.21 € / mp

Vand teren extravilan langa Soveja , suprafata ...

Soveja

La ~10km distanță

290 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

1.200 €
6.52 € / mp

Vand teren extravilan langa Soveja , suprafata ...

Soveja

La ~10km distanță

184 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

1.800 €
6.21 € / mp

Vand teren extravilan langa Soveja , suprafata ...

Soveja

La ~10km distanță

290 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

1.200 €
6.52 € / mp

Vand teren extravilan langa Soveja , suprafata ...

Soveja

La ~10km distanță

184 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

20.000 €
12.65 € / mp

Vand teren in comuna Vidra.

Vidra

La ~10km distanță

1.581 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

20.000 €
12.65 € / mp

Vand teren in comuna Vidra.

Vidra

La ~10km distanță

1.581 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

20.000 €
20 € / mp

Vand teren Lepsa, 1000 mp

Tulnici

La ~10km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

88.560 €
15 € / mp

Teren intravilan Gresu / Tulnici, 5.904 mp, D: ...

Greșu

La ~10km distanță

5.904 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

20.000 €
20 € / mp

Vand teren Lepsa, 1000 mp

Tulnici

La ~10km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

10.794 €
15.01 € / mp

Teren statiunea Lepsa

Tulnici

La ~10km distanță

719 mp
719 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

31.000 €
6.49 € / mp

Proprietar, vand teren in suprafata de 4.775 mp ...

Petrești

La ~15km distanță

4.775 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

58.000 €
59.000 €
72.14 € / mp

Teren 800 MP intravilan Focsani

Petrești

La ~15km distanță

804 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

92.224 €
11 € / mp

Vand livada comuna Paltin

Paltin

La ~25km distanță

8.384 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
2

9.000 €
10 € / mp

Teren pentru casa in Casin, Bacau

Cașin

La ~25km distanță

900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

5.900 €
1.18 € / mp

Movilita / Vrancea - 5000 mp

Movilița

La ~25km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
f.s. 50 m
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

29.700 €
5.50 € / mp

Teren intravilan FILIPESTI/Bacau

Filipești

La ~25km distanță

5.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

108.900 €
20.17 € / mp

Direct la Proprietar. Intravilan zona Turistica ...

Oituz

La ~25km distanță

5.400 mp
5.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

126.000 €
21 € / mp

Teren Oituz 6000mp DN11

Oituz

La ~25km distanță

6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
10

107.500 €
26.88 € / mp

Teren Oituz 4300mp DN11 Stradal

Oituz

La ~25km distanță

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

50.000 €
14.71 € / mp

Vand teren 3400m Bolotesti

Bolotești

La ~30km distanță

3.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

26.500 €
27.820 €
1.24 € / mp

Vand 4 tertenuri situate in extravilan in Comun ...

Bolotești

La ~30km distanță

21.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

15.000 €
16.67 € / mp

Teren de vanzare

Diocheți-Rediu

La ~30km distanță

900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

39.000 €
0.64 € / mp

Teren extravilan, 6,5 ha - Urechesti Jud Bacau ...

Urechești

La ~30km distanță

60.500 mp teren