Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

1.800 €
0.44 € / mp

Teren 4100 mp(fostă vie)

Vărsătura

4.100 mp teren
Extravilan
Agricol

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
5

14.000 €
5.31 € / mp

Teren 2636 mp in Padureni /Jari?tea

Pădureni (Jariștea)

La ~5km distanță

2.636 mp teren
f.s. 17 m
Agenție

10 luni în urmă
53

22.500 €
31.56 € / mp

Teren de vanzare 700 mp central Odobesti

Ultracentral, Odobești

La ~5km distanță

713 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
6

35.000 €
35 € / mp

Teren de vânzare în Odobești &#8 ...

Periferie, Odobești

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Livadă
Intravilan

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

173.620 €
20 € / mp

Teren de vanzare,9681 m -Odobesti-Vrancea DN2M

Odobești

La ~5km distanță

8.681 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
8

325 €
0.06 € / mp

Teren extravilan cota parte 1/6 Odobesti, ID: R ...

Central, Odobești

La ~5km distanță

5.800 mp
5.800 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

53.000 €
13.19 € / mp

De vanzare teren Odobesti, Vrancea

Central, Odobești

La ~5km distanță

4.019 mp
4.019 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

53.000 €
13.19 € / mp

De vanzare teren Odobesti, Vrancea

Exterior Vest, Odobești

La ~5km distanță

4.019 mp teren
Agenție

Ieri
2

1.125 €
0.28 € / mp

Vie pretabila pentru cultivat lucerna subventio ...

Nord, Odobești

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
2

2.000 €
0.34 € / mp

Vând pădure tânără în Vărsătura, com. Jaristea ...

Jariștea

La ~5km distanță

5.900 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 săptămână în urmă
6

88.000 €
2.67 € / mp

Teren Bolotesti Focsani / DJ DN2D

Jariștea

La ~5km distanță

33.000 mp
33.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

25.950 €
27.840 €
7.46 € / mp

Teren intravilan 3480 mp Jari?tea lini?te total ...

Jariștea

La ~5km distanță

3.480 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

18.740 €
10 € / mp

teren intravilan

Jariștea

La ~5km distanță

1.874 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

2.238 €
1.49 € / mp

Teren Brosteni ID: R1750695

Broșteni

La ~5km distanță

1.500 mp
1.500 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
3

17.600 €
11 € / mp

Teren intravilan pretabil constructii case vile ...

Bolotești

La ~5km distanță

1.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

26.500 €
27.820 €
1.24 € / mp

Vand 4 tertenuri situate in extravilan in Comun ...

Bolotești

La ~5km distanță

21.400 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

5.500 €
11 € / mp

Teren Intravilan 500mp Com. Bolotesti Str. Panc ...

Bolotești

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

50.000 €
14.71 € / mp

Vand teren 3400m Bolotesti

Bolotești

La ~5km distanță

3.400 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
9

20.000 €
2.67 € / mp

Teren extravilan spre Bolotesti

Bolotești

La ~5km distanță

7.500 mp teren
f.s. 45 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

88.000 €
90.000 €
2.67 € / mp

Teren Bolotesti Focsani / DJ DN2D

Bolotești

La ~5km distanță

33.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
3

10 €
0 € / mp

Teren Unirea Odobesti

Unirea

La ~5km distanță

2.300 mp teren
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
8

58.000 €
14.50 € / mp

FILM! Domeniu de 4.000 mp intravilan+ casa aute ...

Vârteșcoiu

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă

62.200 €

FILM! Domeniu de 4.000 mp intravilan casa boier ...

Vârteșcoiu

La ~5km distanță

f.s. 36 m
Agenție

6 luni în urmă
20

62.200 €
15.55 € / mp

FILM! Domeniu de 4.000 mp intravilan+ casa boie ...

Vârteșcoiu

La ~5km distanță

4.000 mp
4.000 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 62,200 € și 66.200 €
Agenție

Mai mult de un an
8

21.500 €
10.17 € / mp

Teren Comuna Bolotesti

Găgești

La ~5km distanță

2.114 mp
2.114 mp teren
f.s. 13 m
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

19.984 €
16 € / mp

Vand teren intravilan 1249 mp in Faraoanele.

Faraoanele

La ~10km distanță

1.249 mp teren
Proprietar
Comision 0%

15 ore în urmă
4

16.000 €
0.78 € / mp

Teren arabil extravilan, 15300 + 5200 mp

Bătinești

La ~10km distanță

20.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri

58.842 €
6 € / mp

Vand teren agricol!

Bonțești

La ~10km distanță

9.807 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

58.842 €
6 € / mp

Teren extravilan de vanzare

Bonțești

La ~10km distanță

9.807 mp
9.807 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

48.000 €
10.27 € / mp

Teren 4,672mp Campineanca / Strada Toamnei

Câmpineanca

La ~10km distanță

4.672 mp teren
f.s. 18 m