Proprietar
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 1
Agenție

6 zile în urmă
6

88.000 €
2.67 € / mp

Teren Bolotesti Focsani / DJ DN2D

Jariștea

33.000 mp
33.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

27.840 €
8 € / mp

Teren intravilan 3480 mp Jariștea liniște , uti ...

Jariștea

3.480 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
53

22.500 €
31.56 € / mp

Teren de vanzare 700 mp central Odobesti

Ultracentral, Odobești

La ~5km distanță

713 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
7

53.000 €
13.19 € / mp

De vanzare teren Odobesti, Vrancea

Central, Odobești

La ~5km distanță

4.019 mp
4.019 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

53.000 €
13.19 € / mp

De vanzare teren Odobesti, Vrancea

Exterior Vest, Odobești

La ~5km distanță

4.019 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
8

332 €
0.06 € / mp

Teren extravilan cota parte 1/6 Odobesti, ID: R ...

Central, Odobești

La ~5km distanță

5.800 mp
5.800 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
6

35.000 €
35 € / mp

Teren de vânzare în Odobești &#8 ...

Periferie, Odobești

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Livadă
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

173.620 €
20 € / mp

Teren de vanzare,9681 m -Odobesti-Vrancea DN2M

Odobești

La ~5km distanță

8.681 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

78.825 €
15 € / mp

Teren de vanzare Șoseaua Vrancei

Exterior Nord, Odobești

La ~5km distanță

5.255 mp teren
f.s. 40 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
5

14.000 €
5.31 € / mp

Teren 2636 mp in Padureni /Jari?tea

Pădureni (Jariștea)

La ~5km distanță

2.636 mp teren
f.s. 17 m
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
3

15 €
0.01 € / mp

Teren Unirea Odobesti

Unirea

La ~5km distanță

2.300 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
9

20.000 €
2.67 € / mp

Teren extravilan spre Bolotesti

Bolotești

La ~5km distanță

7.500 mp teren
f.s. 45 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

26.500 €
27.820 €
1.24 € / mp

Vand 4 tertenuri situate in extravilan in Comun ...

Bolotești

La ~5km distanță

21.400 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

5.500 €
11 € / mp

Teren Intravilan 500mp Com. Bolotesti Str. Panc ...

Bolotești

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

50.000 €
14.71 € / mp

Vand teren 3400m Bolotesti

Bolotești

La ~5km distanță

3.400 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
3

17.600 €
11 € / mp

Teren intravilan pretabil constructii case vile ...

Bolotești

La ~5km distanță

1.600 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
6

88.000 €
2.67 € / mp

Teren Bolotesti Focsani / DJ DN2D

Bolotești

La ~5km distanță

33.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

88.000 €
90.000 €
2.67 € / mp

Teren Bolotesti Focsani / DJ DN2D

Bolotești

La ~5km distanță

33.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă

62.200 €

FILM! Domeniu de 4.000 mp intravilan casa boier ...

Vârteșcoiu

La ~5km distanță

f.s. 36 m
Agenție

5 luni în urmă
20

62.200 €
58.000 €
15.55 € / mp

FILM! Domeniu de 4.000 mp intravilan+ casa boie ...

Vârteșcoiu

La ~5km distanță

4.000 mp
4.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
8

58.000 €
62.200 €
14.50 € / mp

FILM! Domeniu de 4.000 mp intravilan+ casa aute ...

Vârteșcoiu

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

19.984 €
16 € / mp

Vand teren intravilan 1249 mp in Faraoanele.

Faraoanele

La ~10km distanță

1.249 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

18.000 €
8.63 € / mp

Teren Tifesti / Strada Secundara 47

Țifești

La ~10km distanță

2.086 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
5

18.500 €
2.14 € / mp

De vanzare 3 loturi teren Extravilan in Garoafa ...

Garoafa

La ~10km distanță

8.664 mp teren
f.s. 11 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
4

22.000 €
8.80 € / mp

Teren 2,500mp Garoafa / DN E85

Garoafa

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

36.500 €
10 € / mp

Teren intravilan 3649mp in centru sat Ciuslea, ...

Garoafa

La ~10km distanță

3.649 mp
3.649 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

42.000 €
4.45 € / mp

Teren 9,431mp Bizighesti / DJ 205E

Garoafa

La ~10km distanță

9.431 mp
9.431 mp teren
Agenție
Comision 0%

4 zile în urmă
6

97.500 €
6.50 € / mp

Teren 15000 mp, Tisita, Vrancea, langa autostra ...

Tișița

La ~10km distanță

15.000 mp teren
f.s. 25 m
Pășune
Extravilan
Agenție

8 luni în urmă
5

120.000 €
4.36 € / mp

Teren Tisita/ DN2 E85 2.75 ha

Tișița

La ~10km distanță

27.500 mp teren
f.s. 137.5 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

Azi
10

50.000 €
25,000.00 € / mp

Teren agricol de vanzare 2 ha, stradal la asfa ...

Tișița

La ~10km distanță

2 mp teren
f.s. 110 m
Pășune
Extravilan