Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Azi

31.436 €
12.01 € / mp

De vanzare teren intravilan cu acces direct la ...

Portari

2.618 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

45.000 €
45 € / mp

Teren intravilan in mara?eni 1000mp

Mărășeni

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

55.000 €
54.19 € / mp

Teren intravilan în Mărășeni

Mărășeni

La ~5km distanță

1.015 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

23 ore în urmă
4

6.000 €
20 € / mp

Vand sau Inchiriez Teren intravilan + cladire

Ștefan cel Mare

La ~5km distanță

300 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

21 ore în urmă
2

75.000 €
15 € / mp

Vand teren intravilan ?i extravilan

Ștefan cel Mare

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
9

105.000 €
15 € / mp

Domeniul Solesti: locuinta si oportunitate de b ...

Solești

La ~5km distanță

7.000 mp
7.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

16.500 €
33 € / mp

Teren intravilan 500 mp de vanzare in Muntenii ...

Muntenii de Sus

La ~10km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Azi
3

31.436 €
12.57 € / mp

De vanzare teren intravilan Muntenii de Sus, la ...

Muntenii de Sus

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

10 €
0.01 € / mp

Rate / Vand teren Moara Grecilor

Moara Grecilor

La ~10km distanță

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
6

46.000 €
40 € / mp

Teren casa Moara Grecilor

Moara Grecilor

La ~10km distanță

1.150 mp teren
Proprietar
Comision 0%

17 ore în urmă
2

25.000 €
50 € / mp

Vand teren intravila, constructie casa

Moara Grecilor

La ~10km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă

14.500 €
5 € / mp

Teren intravilan 2900mp

Delești

La ~15km distanță

2.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă

15.500 €
2.87 € / mp

Teren arabil 5400mp

Delești

La ~15km distanță

5.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă

30.000 €
3.19 € / mp

Teren extravilan 9400mp

Delești

La ~15km distanță

9.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă

25.000 €
13.89 € / mp

Teren intravilan cu extravilan 1800mp

Delești

La ~15km distanță

1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

60 €
0.01 € / mp

Vand teren 6437 mp acces DN 24 iesire Vaslui Mo ...

Exterior Vest, Vaslui

La ~15km distanță

7.437 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

12.000 €
3.75 € / mp

Vand teren in Sarbi, comuna Banca, jud Vaslui

Central, Vaslui

La ~15km distanță

3.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
10

44.800 €
35 € / mp

Teren intravilan pentru contstructie casa,hala, ...

Central, Vaslui

La ~15km distanță

1.280 mp teren
Proprietar
Comision 0%

23 ore în urmă
1

9.536 €
0.33 € / mp

Teren agricol Ivane?ti, Vaslui

Exterior Vest, Vaslui

La ~15km distanță

28.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
6

53.320 €
43 € / mp

Teren intravilan de vanzare - Moara Grecilor, S ...

Exterior Vest, Vaslui

La ~15km distanță

1.240 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

156.000 €
20 € / mp

Vand Teren Ciusmeaua Moldovencii

Central, Vaslui

La ~15km distanță

7.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
5

38.000 €
60.61 € / mp

Vand teren intravilan

Central, Vaslui

La ~15km distanță

627 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

65.000 €
100 € / mp

Teren intravilan,650mp,zona Stefan Procopiu(car ...

Exterior Vest, Vaslui

La ~15km distanță

650 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
3

20.000 €
1.57 € / mp

Teren de construit in zona rurala - 12704 mp

Codăești

La ~15km distanță

12.704 mp
12.704 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
3

21.596 €
1.70 € / mp

Vand teren casa la drumum principal

Codăești

La ~15km distanță

12.704 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
7

164.000 €
182.22 € / mp

Cladire / hala / garaj plus teren de vanzare

Gară, Vaslui

La ~15km distanță

900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

21 ore în urmă
3

74.000 €
10.57 € / mp

teren cu 2 grajduri

Laza

La ~15km distanță

7.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

39.000 €
30 € / mp

Teren intravilan Muntenii de Jos jud.Vaslui

Muntenii de Jos

La ~15km distanță

1.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

15 ore în urmă
4

45.000 €
4.08 € / mp

Teren intravilan+extravilan Chitoc, asfalt, uti ...

Chițoc

La ~15km distanță

11.030 mp teren
Proprietar
Comision 0%

21 ore în urmă
5

20.000 €
10 € / mp

Vand teren cu plan de dezmembrare

Tăcuta

La ~20km distanță

2.000 mp teren