Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Azi

28.000 €
7.39 € / mp

Teren de vanzare langa platforma Oltchim - 3788 ...

Stolniceni

3.788 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă

35.000 €
34.83 € / mp

Teren Copacelu Drumul Garii

Copăcelu, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

1.005 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

42 €
0.02 € / mp

Teren intravilan Str. APUSULUI Copacelu-Cazanes ...

Copăcelu, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

1.860 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
1

21.592 €
8 € / mp

Teren de vânzare în com. Govora

Scărișoara

La ~5km distanță

2.699 mp teren
f.s. 65 m
Fâneață
Extravilan

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

40.000 €
0.80 € / mp

Teren 5 ha arabil Mihaesti – cadastru, intabula ...

Mihăești

La ~5km distanță

50.000 mp teren
f.s. 50 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

87.420 €
20 € / mp

Teren vânzare Vâlcea

Copăcelu

La ~5km distanță

4.371 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
16

30 €
0.01 € / mp

Teren intravilan Super locatie Budesti

Barza

La ~5km distanță

2.887 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

101.500 €
175 € / mp

Vand teren intravilan Troianu - Ramnicu Valcea ...

Troianu, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

580 mp
580 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

95 €
0.05 € / mp

Teren pe Calea lui Traian,Lenin Sud ,intravilan ...

Troianu, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

1.850 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

165 €
0.28 € / mp

Vand teren intravilan Troianu - Ramnicu Valcea ...

Troianu, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

580 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

100.000 €
142.86 € / mp

Loturi teren 400-1200 mp / Posada - Schitul Tro ...

Troianu, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

10.000 €
20 € / mp

Teren de vanzare

Slătioarele

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
17

17.500 €
20.000 €
7 € / mp

Ocnele Mari , Slatioarele, 2500mp plat , privel ...

Central, Ocnele Mari

La ~5km distanță

2.500 mp
2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
12

35.000 €
20.59 € / mp

Teren intravilan ocnele mari / 8 min de oras / ...

Exterior Vest, Ocnele Mari

La ~5km distanță

1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

75.000 €
40.74 € / mp

Teren,zona superba la intrare Ocnele Mari -6 km ...

Central, Ocnele Mari

La ~5km distanță

1.841 mp
1.841 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

4.500 €
1.24 € / mp

Teren de vânzare

Central, Ocnele Mari

La ~5km distanță

3.640 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
7

61.880 €
40 € / mp

OCAZIE! Teren intravilan la 5km de Ramnicul Va ...

Budești

La ~5km distanță

1.547 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
1

65.000 €
70.000 €
16.25 € / mp

Vand teren cu padure 4000 mp intravilan constru ...

Budești

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

40.000 €
17.01 € / mp

Teren intravilan 2351 mp, 2 intrari, DJ 678 + A ...

Budești

La ~5km distanță

2.351 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

57.520 €
40 € / mp

De vanzare teren intravilan

Budești

La ~5km distanță

1.438 mp
1.438 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

14.500 €
23.02 € / mp

Teren Com. Budesti, Valcea

Budești

La ~5km distanță

630 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

43.200 €
36 € / mp

Vand teren intravilan Budesti/Poligon

Budești

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
9

400.000 €
191.02 € / mp

Strada Ostroveni, teren 2094m2 intravilan + con ...

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

2.094 mp
2.094 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

150 €
0.13 € / mp

Teren intervilan de vanzare p+2+ mansarda

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

1.160 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

55.000 €
110 € / mp

Ocazie unica-Teren urban la super pret

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

55.000 €
110 € / mp

Super oferta!Teren zona deosebita, Rm Valcea.

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

281.350 €
50 € / mp

Teren pădure/arabil închis - PRET NEGOCIABIL

Lenin Sud, Râmnicu Vâlcea

La ~10km distanță

5.627 mp teren
f.s. 1 m
Pădure
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

94.512 €
24 € / mp

Vand teren intravilan cartier Petrisor - Ramnic ...

Morilor, Râmnicu Vâlcea

La ~10km distanță

3.938 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 94,512 € și 118.140 €
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

50.480 €
141.01 € / mp

Teren intravilan str. Alunului 2524mp

Morilor, Râmnicu Vâlcea

La ~10km distanță

358 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

25.000 €
23.36 € / mp

Teren intravilan Rm. Valcea, str. Morilor 1.070 ...

Morilor, Râmnicu Vâlcea

La ~10km distanță

1.070 mp
1.070 mp teren