Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

14 ore în urmă

11.000 €
10.96 € / mp

VAND 1004 mp teren intravilan in satul Izvorul ...

Crețeni

1.004 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Ieri
5

75.250 €
21.50 € / mp

Teren intravilant Ionesti, toate utilita?ile, s ...

Central, Drăgășani

La ~10km distanță

3.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

16 ore în urmă
10

54.000 €
26.97 € / mp

Cladire cu teren intravilan de vanzare

Central, Drăgășani

La ~10km distanță

2.002 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 ore în urmă

4.000 €
1.05 € / mp

3800 mp teren arabil Dragasani

Central, Drăgășani

La ~10km distanță

3.800 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

11 ore în urmă
1

50.000 €
2 € / mp

Vand 2,50 ha. vie in Dragasani

Central, Drăgășani

La ~10km distanță

25.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

41.600 €
16 € / mp

Vand teren cu vie

Drăgășani

La ~10km distanță

2.600 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

20.000 €
8.10 € / mp

Teren de Vanzare

Central, Drăgășani

La ~10km distanță

2.468 mp
2.468 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

240.000 €
25 € / mp

Teren intravilan Draga?ani

Central, Drăgășani

La ~10km distanță

9.600 mp
9.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
5

75.250 €
21.50 € / mp

Teren intravilant Ionesti, toate utilita?ile, s ...

Central, Drăgășani

La ~10km distanță

3.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
5

18.000 €
7 € / mp

Teren la strada principala Prundeni- Valcea, 7 ...

Prundeni

La ~10km distanță

2.570 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
7

35.000 €
8.30 € / mp

Teren cu casa batraneasca, com. Voicesti, jud. ...

Valea Fetei

La ~15km distanță

2 camere
4.217 mp teren
Proprietar
Comision 0%

21 ore în urmă
9

24.000 €
3 € / mp

Teren intravilan valea Oltului jude?ul Valcea

Drăgoești

La ~15km distanță

8.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

26.000 €
0.65 € / mp

Teren de vanzare Ionesti

Bucșani

La ~15km distanță

40.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

6.868 €
0.93 € / mp

Vand teren com Tetoiu, Valcea

Afânata

La ~20km distanță

7.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

100.000 €
12.50 € / mp

Teren pasune in Cazanesti Valcea punctul Plopis ...

Căzănești (Ghioroiu)

La ~25km distanță

8.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

55.000 €
10 € / mp

Teren 5500 mp intravilan Marcea, Valcea utilita ...

Marcea

La ~25km distanță

5.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

62.220 €
30 € / mp

De Inchiriat/De vanzare

Pleșoiu

La ~25km distanță

2.074 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
10

115.000 €
10 € / mp

Vindem teren pentru casa ?i livada de prun

Ciomăgești

La ~25km distanță

11.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 ore în urmă
8

9.500 €
11.47 € / mp

Vand teren intravilan construc?ii Galicea, Valc ...

Galicea

La ~25km distanță

828 mp teren
Proprietar
Comision 0%

23 ore în urmă
8

0 €

Teren de vanzare in Dealul Mare,localitatea Gal ...

Galicea

La ~25km distanță

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
13

16.800 €
2.40 € / mp

Vind 7000mp.Teren intravilan /extravilan

Seculești

La ~30km distanță

7.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Ieri
4

82.000 €
1 € / mp

Vand 8 hectare pa?une!

Roșiile

La ~30km distanță

82.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

245.000 €
35 € / mp

Vand teren intravilan la iesire din Slatina-sat ...

Curtișoara

La ~30km distanță

7.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

35.000 €
46.36 € / mp

Teren intravilan perfect pentru casa, zona lini ...

Proaspeți

La ~30km distanță

755 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

24.000 €
3 € / mp

Teren vanzare, 8000 m2, Danicei, Cuca, Arges

Dănicei

La ~30km distanță

8.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Ieri
5

5.000 €
0.83 € / mp

Vand teren extravilan !

Stoilești

La ~30km distanță

6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
5

16.500 €
2.36 € / mp

Teren 7000mp.30km Craiova

Bulzești

La ~30km distanță

7.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

195.000 €
933.01 € / mp

Oraselul Copiilor, Alunisului, Brancoveanu, Buc ...

Alunișu

La ~30km distanță

209 mp
f.s. 10 m
Proprietar
Comision 0%

Ieri
9

58.249 €
31 € / mp

Teren intravilan Salcia jud Olt 1879mp la strad ...

Salcia

La ~30km distanță

1.879 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
8

65.000 €
1.30 € / mp

Teren,casa,Iazuri,padure,teren arabil

Făgețelu

La ~30km distanță

50.000 mp teren