Proprietăți unice: 388
Proprietari: 52
Agenție

10 luni în urmă
1

1.098.000 €
105 € / mp

ID 7554 OPORTUNITATE INVESTITIE - Zona Kaufland

E3, Tulcea

10.457 mp teren
f.s. 80.620002746582 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
6

47.500 €
32.16 € / mp

Ocazie! Ilganii de Jos, Nufaru, Intravilan, lib ...

Ilganii de Jos

1.477 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

165.000 €
55 € / mp

Zona Kaufland, teren intravilan, 3000 mp

Peco, Tulcea

3.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
9

36.000 €
40 € / mp

Teren de Vanzare in Sulina

Central, Sulina

900 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
6

18.000 €
151.26 € / mp

Vanzare Teren 119 mp cu Garaj Tulcea

Faleză, Tulcea

119,49 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
7

60.000 €
128.76 € / mp

Teren de vanzare zona Gloriei Tulcea

Monumentului, Tulcea

466 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
18

275.000 €
2,217.74 € / mp

Terenn 2800 mp+ Casa , oaza de liniste si rela ...

Nord-Vest, Tulcea

2.800 mp teren
f.s. 20 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
6

59.900 €
31.95 € / mp

Teren intravilan de vânzare Pensiune Murighiol ...

Murighiol

1.875 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
8

55.000 €
5 € / mp

ID 7837 Investiție cu viziune - Teren cu d ...

Niculițel

11.000 mp teren
f.s. 135 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
10

28.000 €
56 € / mp

ID 7833 EXCLUSIVITATE - Teren cu priveliste sup ...

Mineri

500 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
9

21.000 €
42 € / mp

ID 7265 Teren INTRAVILAN pentru casă in Sa ...

Mineri

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

33.500 €
70.68 € / mp

Teren de vanzare zona MGM-Tulcea

Peco, Tulcea

474 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

17.900 €
19.65 € / mp

17900 euro, NEGOCIABIL, teren intravilan I.C. B ...

I.C. Brătianu

911 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
6

82.000 €
307.12 € / mp

ID 7811 Teren ULTRACENTRAL pentru casa

Ultracentral, Tulcea

267 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
13

65.000 €
11.97 € / mp

Teren intravilan VULTURU, 5.432 MP, front la Du ...

Vulturu

5.432 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

220.000 €
8 € / mp

Teren Murighiol - Lacul Pietrei - locatie deose ...

Murighiol

27.500 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

93.750 €
50 € / mp

ID 7791 Teren in Delta Dunării - Comuna MU ...

Murighiol

1.875 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
10

73.000 €
320.18 € / mp

ID 7777 EXCLUSIVITATE - Teren pe Strada GRIVITE ...

Central, Tulcea

228 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

29.000 €
14.83 € / mp

teren 1950mp cu casa batraneasca 45 mp

Chilia Veche

1.955 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

50.000 €
1 € / mp

ZAGAN-TEREN AGRICOL , 5 HA.

Zona Industrială, Tulcea

50.000 mp teren
f.s. 260 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
5

140.000 €
49.96 € / mp

Teren intravilan zona Industriala

Zona Industrială, Tulcea

2.802 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
6

64.500 €
176.71 € / mp

Teren de vanzare pe strada Podgoriilor Tulcea

E3, Tulcea

365 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

70.000 €
20 € / mp

Teren intravilan de vanzare in localitatea Cris ...

Crișan

3.500 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

36.000 €
6 € / mp

Teren de vanzare in Caraorman Delta Dunarii

Caraorman

6.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
6

65.000 €
130 € / mp

Zona Gloriei, teren 500 mp, 32 ml deschidere

Monumentului, Tulcea

500 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

60.000 €
120 € / mp

ID 7666 Teren pentru CASA TA!!

Sud, Tulcea

500 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

100.000 €
33.33 € / mp

ID 7566 Teren în Delta Dunării &#8211 ...

Mahmudia

3.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
4

900.000 €
1.089.000 €
100 € / mp

ID 7420 Teren INTRAVILAN langa Dunare

Orizontului, Tulcea

9.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

173.280 €
30 € / mp

ID 7617 Teren Str FORESTIERULUI

Zona Industrială, Tulcea

5.776 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

51.250 €
25 € / mp

ID 7511 Teren INTRAVILAN - Comuna MURIGHIOL

Murighiol

2.050 mp teren
Construcții