Proprietăți unice: 388
Proprietari: 52
Agenție

9 luni în urmă
2

360.000 €
286.62 € / mp

ID 7513 Teren CENTRAL - Str Slt Gavrilov Cornel ...

Big, Tulcea

1.256 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
4

100.000 €
20 € / mp

Teren de vanzare Murighiol - Uzlina | 5000 mp

Uzlina

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
7

55.000 €
19.64 € / mp

Teren Intravilan or. Sulina

Sulina

2.800 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

9 luni în urmă
1

25.000 €
10.87 € / mp

Teren intravilan ,sat LASTUNI 2300 mp

Lăstuni

2.300 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
1

17.000 €
34 € / mp

Teren intravilan Mineri, 500 mp , central

Mineri

500 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
1

34.000 €
7.91 € / mp

Teren Intravilan com. Frecatei 4300 mp

Cataloi

4.300 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
1

90.000 €
24.86 € / mp

Teren 3620 mp, Murighiol,zona Centrala

Murighiol

3.620 mp teren
f.s. 50 m
Intravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
2

70.000 €
167.87 € / mp

Teren + Casa zona Avram Iancu

Carierei, Tulcea

417 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

20.000 €
12.50 € / mp

Intravilan Vulturu- Maliuc două terenuri alipit ...

Vulturu

1.600 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

34.850 €
25 € / mp

Teren intravilan de vanzare

Somova

1.394 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

50.000 €
58.41 € / mp

Teren intravilan Mineri, Jud. Tulcea, suprafață ...

Mineri

856 mp teren
Intravilan
Agenție

9 luni în urmă
5

23.000 €
57.50 € / mp

Teren intravilan de vanzare Zona Gelco Tulcea

Orizontului, Tulcea

400 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

172.150 €
10 € / mp

Teren Isaccea, jud. Tulcea - Reducere de pre&# ...

Exterior Sud, Isaccea

17.215 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
10

51.690 €
30 € / mp

ID 7851 EXCLUSIVITATE - Teren intravilan î ...

Mineri

1.723 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
8

25.000 €
62.03 € / mp

Teren ideal pentru casa - zona Gelco !

Zona Industrială, Tulcea

403 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

60.000 €
75.28 € / mp

ID 7849 Oportunitate rară în inima De ...

Sfântu Gheorghe

797 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

620.600 €
145 € / mp

ID 7393 Teren INTRAVILAN amplasat pe DN22 - E87 ...

Peco, Tulcea

4.280,07 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

24.000 €
75 € / mp

CASLITA - TEREN INTRAVILAN 320 MP, DESCHIDERE ...

Mineri

320 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

1.551.800 €
198.97 € / mp

Teren intravilan investitii de vanzare

Peco, Tulcea

7.799 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

161.500 €
9.50 € / mp

Comision 0,Teren Intravilan 17.000mp - Tulcea ...

Malcoci

17.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
10

80.000 €
29.28 € / mp

Teren cu deschidere la lac de vanzare in locali ...

Somova

2.732 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

44.000 €
80.15 € / mp

Teren de vanzare in zona Pacii

Piața Nouă, Tulcea

549 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

40.000 €
65.79 € / mp

ZONA C.A.P.-TEREN INTRAVILAN ,608MP

Zona Industrială, Tulcea

608 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

375.000 €
150 € / mp

ID 7752 EXCLUSIVITATE - OPORTUNITATE INVESTITIE

Vest, Tulcea

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
10

25.185 €
15 € / mp

ID 7850 EXCLUSIVITATE - TEREN INTRAVILAN LA SUP ...

Mihail Kogălniceanu

1.679 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

50.000 €
25 € / mp

Teren de vanzare in localitatea Isaccea

Sud, Isaccea

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

24.000 €
12.13 € / mp

Nicolae Balcescu - Tulcea, teren cu deschidere ...

Nicolae Bălcescu

1.978 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
6

29.000 €
26.36 € / mp

NUFARU- TEREN INTRAVILAN , 1100 MP

Nufăru

1.100 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

2.475.000 €
165 € / mp

Teren de vanzare zona Peco

Peco, Tulcea

15.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

10.000 €
2,500.00 € / mp

TEREN AGRICOL DE VÂNZARE – 4 HECTARE ...

Satu Nou

4 mp teren
Extravilan
Agricol