Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Ieri
3

12.128 €
8 € / mp

Teren de vanzare in sat Victoria,comuna Nufaru, ...

Victoria

1.516 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
6

47.500 €
32.16 € / mp

Ocazie! Ilganii de Jos, Nufaru, Intravilan, lib ...

Ilganii de Jos

La ~5km distanță

1.477 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
2

15.000 €
13.60 € / mp

Vand teren in comuna Nufarul (Tulcea)

Nufăru

La ~5km distanță

1.103 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 ore în urmă
2

15.500 €
31 € / mp

Teren de vanzare intravilan

Nufăru

La ~5km distanță

500 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

44.000 €
2.59 € / mp

Vanzare proprietate 1,7 ha cu front direct la D ...

Partizani

La ~5km distanță

17.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

15.000 €
29.13 € / mp

Proprietar vand parcele teren 515 mp intravilan ...

Partizani

La ~5km distanță

515 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

0 €

Teren extravilan de vanzare 1800

Mahmudia

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
15

60.000 €
12 € / mp

OCAZIE; teren MAHMUDIA 12euro/m.p. Suprafata 50 ...

Mahmudia

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

17 ore în urmă
1

16.000 €

Teren intravilan Valea Nucarilor

Valea Nucarilor

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

8.000 €
0.80 € / mp

Vand teren extravilan 1ha, Valea Nucarilor,Tulc ...

Valea Nucarilor

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
3

69.000 €
0.95 € / mp

Teren 7,3 ha Aghighiol langa lac

Agighiol

La ~10km distanță

73.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
16

320.000 €
160.48 € / mp

Teren, 1994 mp. Strada Barajului. Vis-a-vis de ...

Central, Tulcea

La ~15km distanță

1.994 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă

16.200 €
9 € / mp

Teren Rate Delta Dunarii Letea

Central, Tulcea

La ~15km distanță

1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

22.000 €
55 € / mp

vand teren zona case

Exterior Vest, Tulcea

La ~15km distanță

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

240.000 €
48 € / mp

Teren 5000mp Tulcea CAP strada Fagului

Sud, Tulcea

La ~15km distanță

5.000 mp teren
f.s. 25 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

198.000 €
45 € / mp

Teren de vanzare Tulcea

Central, Tulcea

La ~15km distanță

4.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

18 ore în urmă
2

16.000 €
34.56 € / mp

Vand teren

Central, Tulcea

La ~15km distanță

463 mp teren
Proprietar
Comision 0%

14 ore în urmă
6

18.000 €
18.07 € / mp

De vanzare teren intravilan, Tulcea strada Biza ...

Exterior Vest, Tulcea

La ~15km distanță

996 mp teren
Proprietar
Comision 0%

17 ore în urmă
2

9.000 €
15.23 € / mp

teren Mineri

Central, Tulcea

La ~15km distanță

591 mp teren
Proprietar
Comision 0%

12 ore în urmă
2

8.800 €
2.82 € / mp

Vand teren intravilan Cerna Tulcea 3124 m

Exterior Vest, Tulcea

La ~15km distanță

3.124 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 ore în urmă
3

13.500 €
1.11 € / mp

Teren Extravilan Microdelta, Zaghen , Tulcea

Central, Tulcea

La ~15km distanță

12.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 ore în urmă
5

31.500 €
65.49 € / mp

Teren de vanzare cu proiect de casa la sol

Central, Tulcea

La ~15km distanță

481 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

85.000 €
85 € / mp

Vand teren 1000mp

Central, Tulcea

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
15

62.111 €
19 € / mp

OCAZIE:Teren intravilan Tulcea-19euro/m.p.

Central, Tulcea

La ~15km distanță

3.269 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

40.020 €
20 € / mp

Vand teren

Tudor Vladimirescu

La ~15km distanță

2.001 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

30.000 €
1 € / mp

Teren Delta Dunarii pentru Turism

Sarinasuf

La ~15km distanță

30.000 mp teren
f.s. 300 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

229.000 €
19.31 € / mp

Apicola - Proprietate exclusiva in Delta Dunari ...

Vulturu

La ~15km distanță

11.862 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

150.000 €
40.82 € / mp

vand teren in Delta Dunarii-cu iesire la bratul ...

Vulturu

La ~15km distanță

3.675 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

20.000 €
12.50 € / mp

Intravilan Vulturu- Maliuc două terenuri alipit ...

Vulturu

La ~15km distanță

1.600 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

20 €
0.01 € / mp

Vand teren 4000mp parcelabil Delta Dunarii, bra ...

Pardina

La ~20km distanță

4.000 mp teren
f.s. 20 m