Proprietar
Proprietăți unice: 5
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

Ieri
3

782.400 €
8 € / mp

Vand teren Timisoara,Torontalului

Vest, Timișoara

97.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
2

74.625 €
125 € / mp

teren timisoara

Vest, Timișoara

597 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

470.000 €
75.04 € / mp

Proprietar - vand teren cu casa in Timisoara, Z ...

Vest, Timișoara

6.263 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
4

470.000 €
75.04 € / mp

Teren si casa de vanzare, 6263 mp, zona Plopi

Vest, Timișoara

6.263 mp
6.263 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

9.500.000 €
220.93 € / mp

Teren Ideal Ansamblu Rezidential

Vest, Timișoara

43.000 mp
43.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
1

360.000 €
1.20 € / mp

Teren arabil, 25 ha, Sinmihaiul Roman

Central, Timișoara

La ~5km distanță

300.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

2.500.000 €
200 € / mp

Oportunitate!!! 5 hectare, DN56A Timisoara-Saca ...

Central, Timișoara

La ~5km distanță

12.500 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
1

1.500.000 €
50 € / mp

PUZ-pozitie excelenta !!

Exterior Nord, Timișoara

La ~5km distanță

30.000 mp teren
Construcții

Agenție

11 luni în urmă
8

2.174.188 €
1.796.850 €
732.05 € / mp

Oportunitate Investitii! Langa Paltim!

Ultracentral, Timișoara

La ~5km distanță

2.970 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

291.480 €
30 € / mp

Teren extravilan agricol, 9716 mp, la DN69 Timi ...

Central, Timișoara

La ~5km distanță

9.716 mp
9.716 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
3

215.000 €
210.99 € / mp

Vand teren duplex sau casa individuala, Dumbrav ...

Central, Timișoara

La ~5km distanță

1.019 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
5

35 €
0.01 € / mp

Pozitie atractiva-5300 mp

Exterior Nord, Timișoara

La ~5km distanță

5.300 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

25.000 €
50 € / mp

Teren intravilan, 500 mp, zona Beregsau Mare

Central, Timișoara

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
17

51.975 €
54.450 €
105 € / mp

PUZ APROBAT - parcele padure intre Timi?oara ?i ...

Central, Timișoara

La ~5km distanță

495 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

220.000 €
152.57 € / mp

Teren intravilan Ghiroda cu Cf de Timisoara 144 ...

Central, Timișoara

La ~5km distanță

1.442 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

110.000 €
299.73 € / mp

Teren de vanzare. Ultracentral. + Ap. 1 Camera

Ultracentral, Timișoara

La ~5km distanță

367 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

40.000 €
30.77 € / mp

Parcela de teren, ideala pentru casa, sp 1300 m ...

Central, Timișoara

La ~5km distanță

1.300 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

315.000 €
90 € / mp

Teren intravilan, 3500 mp, Eselnita

Central, Timișoara

La ~5km distanță

3.500 mp teren
f.s. 1 m
Agenție

11 luni în urmă
3

6.000.000 €
1,000.00 € / mp

Timisoara Central Teren 6.000mp | Oportunitate ...

Central, Timișoara

La ~5km distanță

6.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
19

138.000 €
59.77 € / mp

vand 2309 mp teren 100% construibil, pt diverse ...

Central, Timișoara

La ~5km distanță

2.309 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

68.000 €

Vand parcela 618 mp GIROC

Central, Timișoara

La ~5km distanță

Agenție

Mai mult de un an
1

37.000 €

Teren urseni 5000 mp

Central, Timișoara

La ~5km distanță

Agenție

Mai mult de un an
9

79.000 €
179.55 € / mp

vand teren dumbravita 79000 euro

Central, Timișoara

La ~5km distanță

440 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

2.280.000 €
0.60 € / mp

Padure Molid si Fag, de vanzare, 380 Ha, zona G ...

Central, Timișoara

La ~5km distanță

f.s. 50000 m
Agenție

Mai mult de un an
1

45.000 €
56.89 € / mp

Teren intravilan, 791 mp, zona Sacalaz

Central, Timișoara

La ~5km distanță

791 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
1

965.000 €
39.07 € / mp

Teren intravilan 24.000 mp, Timisoara!

Central, Timișoara

La ~5km distanță

24.700 mp teren
f.s. 100 m
Agenție

9 luni în urmă
2

5.871.000 €
36.99 € / mp

Pozitie excelenta , PUZ, toate utilitatile !

Exterior Nord, Timișoara

La ~5km distanță

158.700 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

180.000 €
1.20 € / mp

Teren agricol de vanzare 15 ha in Giarmata

Central, Timișoara

La ~5km distanță

150.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
17

76.095 €
63.779 €
153.73 € / mp

PUZ APROBAT - parcele padure între Timișoara și ...

Nord-Est, Timișoara

La ~5km distanță

495 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

283.000 €
149.97 € / mp

Vand teren cu deschidere la Calea Sagului, intr ...

Central, Timișoara

La ~5km distanță

1.887 mp teren
Intravilan