Proprietar
Proprietăți unice: 217
Proprietari: 26
Agenție

1 lună în urmă

141.295 €
35 € / mp

OPORTUNITATE ; 4037 MP TEREN IN GHIRODA LA DOAR ...

Central, Timișoara

4.037 mp teren
Agenție

1 lună în urmă

315.000 €
420 € / mp

Teren Intravilan Complex de vanzare

Central, Timișoara

750 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

22.000 €
25.94 € / mp

Parcela duplex Pischia

Central, Timișoara

848 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă

159.000 €
39.75 € / mp

Teren Intravilan Remetea Mare de vanzare

Central, Timișoara

4.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă

37.000 €
61.67 € / mp

Teren-parcele -casa Sacalaz de vanzare

Central, Timișoara

600 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

37.500 €
50 € / mp

Parcela pentru casa sau duplex - Dragsina

Central, Timișoara

750 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

58.300 €
110 € / mp

Vand parcela teren intravilan Giarmata Vii 515m ...

Central, Timișoara

530 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

55.600 €
110.10 € / mp

Parcela pentru casa sau duplex - Giarmata Vii

Central, Timișoara

505 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

37.500 €
50 € / mp

Vand teren Dragsina - rate directe

Central, Timișoara

750 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

37.500 €
50 € / mp

Teren intravilan pentru casa in Dragsina - posi ...

Central, Timișoara

750 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

1.149.000 €
60 € / mp

Teren intravilan cur?i construc?ii Mo?ni?a de v ...

Central, Timișoara

19.150 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

190.000 €
300.63 € / mp

Teren Timisoara-ideal duplex sau casa individua ...

Central, Timișoara

632 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

249.999 €
354.11 € / mp

Bvd. Liviu Rebreanu - 706 mp -S+P+3E+Er

Central, Timișoara

706 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
13

87.500 €
43.79 € / mp

AV679 Teren intravilan, Salciua Noua, 1998 mp, ...

Central, Timișoara

1.998 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
10

47.000 €
72.31 € / mp

Teren 650 mp Sacalaz de vanzare

Central, Timișoara

650 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

67.900 €
118.71 € / mp

AV678 Parcela teren intravilan,572mp, toate uti ...

Central, Timișoara

572 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

76.500 €
94.10 € / mp

Mosnita Noua - teren pentru constructie 6aparta ...

Central, Timișoara

813 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

185.000 €
210.000 €
285.94 € / mp

Promovam teren unic, de duplex cu front de 29 m ...

Central, Timișoara

647 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

38.520 €
59.63 € / mp

AV273 Parcele de teren intravilan, Giroc, difer ...

Central, Timișoara

646 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

18.000 €
31.63 € / mp

Ultima parcela pe colt duplex sau casa individu ...

Central, Timișoara

569 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

13.375 €
25 € / mp

Parcela teren intravilan casa sau duplex Pischi ...

Central, Timișoara

535 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

669.000 €
48.02 € / mp

Teren industrial cu PUZ intre Dumbravita si Gia ...

Central, Timișoara

13.933 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
2

143.000 €
19.07 € / mp

Teren pentru DEZVOLTARE rezidentiala in zona Sa ...

Central, Timișoara

7.500 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
5

33.000 €
34.900 €
62.03 € / mp

AV671 De vanzare 2 PARCELE la Bucovat, cu UTILI ...

Central, Timișoara

532 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
2

350.000 €
151.65 € / mp

Teren pentru DEZVOLTARE de vanzare in zona Dumb ...

Central, Timișoara

2.308 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

60.000 €
85.71 € / mp

vand teren Mosnita serena 100 euro mp

Central, Timișoara

700 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
3

300 €
0.33 € / mp

Vand teren casa Timisoara zona Decathlon

Central, Timișoara

919 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
2

551.000 €
109.94 € / mp

Teren de SERVICII de vanzare in zona Dumbravita ...

Central, Timișoara

5.012 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
2

195.000 €
230.50 € / mp

Teren de DUPLEX de vanzare in zona Dumbravita p ...

Central, Timișoara

846 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
1

13.375 €

Parcela casa sau duplex Pischia

Central, Timișoara