Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Ieri
3

20.000 €
1.03 € / mp

Teren agricol de vanzare

Suștra

19.500 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
2

19.800 €
33 € / mp

Teren de vanzare loc.Topolovatu Mare,jud.Timis

Topolovățu Mare

La ~5km distanță

600 mp
600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
5

75.000 €
5 € / mp

Vand sau inchiriez.

Topolovățu Mare

La ~5km distanță

15.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă

28.000 €
14.24 € / mp

Teren intravilan Cralovat 1966 mp

Cralovăț

La ~5km distanță

1.966 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
4

25.325 €
25 € / mp

Teren 1013 mp în zona industrială

Periferie, Recaș

La ~5km distanță

1.013 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

161.500 €
17 € / mp

Teren 9500 mp în zona industrială

Periferie, Recaș

La ~5km distanță

9.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

85.000 €
8.62 € / mp

COMISION 0% Teren extravilan 1 ha | Recas

Vest, Recaș

La ~5km distanță

9.858 mp teren
f.s. 26 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
2

49.000 €
0.77 € / mp

Proprietar vand teren agricol langa Nadas - Her ...

Central, Recaș

La ~5km distanță

64.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

29.700 €
39.97 € / mp

Teren intravilan 743 mp în Recaș &#82 ...

Nord, Recaș

La ~5km distanță

743 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
8

46.900 €
0.70 € / mp

Teren de vanzare Recas

Exterior Est, Recaș

La ~5km distanță

67.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
1

9.000 €
1.80 € / mp

Izvin - Teren agricol - S5000mp - Front la Bega

Central, Recaș

La ~5km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

22.000 €
25.58 € / mp

Vand teren intravilan Stanciova

Central, Recaș

La ~5km distanță

860 mp
860 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

9.000 €
0.05 € / mp

Proprietar Teren langa Domeniile Herneacova

Central, Recaș

La ~5km distanță

182.000 mp
182.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

42.000 €
36.52 € / mp

Teren intravilan Izvin 1.150 mp utilita?i la po ...

Central, Recaș

La ~5km distanță

1.150 mp
1.150 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

9.000 €
0.02 € / mp

Proprietar 40 ha Herneacova

Central, Recaș

La ~5km distanță

400.000 mp
400.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
4

12.000 €
1.12 € / mp

COMISION 0% Terenuri agricole 10.750mp si 700mp ...

Vest, Recaș

La ~5km distanță

10.750 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
16

27.000 €
43.97 € / mp

BG124-Teren cu Aut.Constr Proiect Casa parter 6 ...

Central, Recaș

La ~5km distanță

614 mp
614 mp teren
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
4

12.000 €
1.12 € / mp

COMISION 0% Terenuri agricole 10.750mp si 700mp ...

Vest, Recaș

La ~5km distanță

10.750 mp teren
f.s. 64 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

175.000 €
70 € / mp

Teren cu gazon sintetic

Central, Recaș

La ~5km distanță

2.500 mp
2.500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

31.000 €
41.72 € / mp

Teren intravilan 743 mp Recas

Central, Recaș

La ~5km distanță

743 mp
743 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

49.920 €
25.71 € / mp

Teren 1942 mp, ideal casa de vacanta, alte acti ...

Central, Recaș

La ~5km distanță

1.942 mp
1.942 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

38.450 €
25 € / mp

Teren 1538 mp în zona industrială

Periferie, Recaș

La ~5km distanță

1.538 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
4

21.825 €
25 € / mp

Teren 874mp în zona industrială

Periferie, Recaș

La ~5km distanță

873 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

29.700 €
39.97 € / mp

Teren intravilan 743 mp in Reca? utilita?i la p ...

Central, Recaș

La ~5km distanță

743 mp
743 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

76.900 €
53.48 € / mp

Teren intravilan generos de vanzare in Reca?

Central, Recaș

La ~5km distanță

1.438 mp
1.438 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

69.900 €
6.99 € / mp

COMISION 0% Teren extravilan 1 ha | Recas

Central, Recaș

La ~5km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

140.400 €
12 € / mp

Teren cu front la drumul european 11700mp

Recaș

La ~5km distanță

11.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
3

70.000 €
54.56 € / mp

Teren de vanzare in Recas

Central, Recaș

La ~5km distanță

1.283 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

31.000 €
41.72 € / mp

Teren intravilan 743 mp Reca?

Central, Recaș

La ~5km distanță

743 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

43.907 €
36.287 €
73.06 € / mp

Teren intravilan de vanzare 601 mp in Recas, zo ...

Recaș

La ~5km distanță

601 mp teren
Construcții