Proprietar
Proprietăți unice: 5
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

Azi
5

109.200 €
70 € / mp

Vand teren intravilan in Sannicolau Mare str Oi ...

Central, Sânnicolau Mare

1.560 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

360.000 €
33.03 € / mp

Teren intravilan de vânzare – Sânnicolau Mare, ...

Sud, Sânnicolau Mare

10.900 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
5

85.000 €
45.02 € / mp

TEREN PE MALUL RÂULUI ARANCA SÂNNICOLAU MARE 0% ...

Central, Sânnicolau Mare

1.888 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
16

150.000 €
200 € / mp

Teren de vanzare intravilan 750 mp sannicolauu ...

Central, Sânnicolau Mare

750 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
4

231.600 €
21,054.55 € / mp

Teren folosinta conditii speciale | Oportunitat ...

Central, Sânnicolau Mare

11,58 mp
11,58 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

6 luni în urmă
1

9.000 €
15 € / mp

Loc de casa la Sanpetru Mare

Sânpetru Mare

La ~5km distanță

600 mp teren
Agenție

Azi
2

60.000 €
18.60 € / mp

Teren intravilan de vanzare la Cenad

Cenad

La ~5km distanță

3.225 mp teren
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
9

3.250.000 €
81.25 € / mp

Ferma zootehnică funcțională, populată cu peste ...

Cenad

La ~5km distanță

40.000 mp
40.000 mp teren
Agricol

Agenție

2 luni în urmă
1

14.990 €
14.99 € / mp

Teren intravilan in Dudestii Vechi, doua frontu ...

Dudeștii Vechi

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
1

14.990 €
14.99 € / mp

Teren intravilan in Dudestii Vechi, doua frontu ...

Dudeștii Vechi

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
1

12.990 €
12.99 € / mp

Teren intravilan in Dudestii Vechi, - 29.72 ml ...

Dudeștii Vechi

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

12.990 €
12.99 € / mp

Teren intravilan in Dudestii Vechi, - 29.72 ml ...

Dudeștii Vechi

La ~10km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

14.990 €
14.99 € / mp

Teren intravilan in Dudestii Vechi, doua frontu ...

Dudeștii Vechi

La ~10km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă

3.300 €
1.16 € / mp

Teren de vanzare in Dudestii Vechi

Dudeștii Vechi

La ~10km distanță

2.835 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

12.990 €
12.99 € / mp

Teren intravilan in Dudestii Vechi, - 29.72 ml ...

Dudeștii Vechi

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
3

95.676 €
7 € / mp

Teren intravilan Dude?tii Vechi

Dudeștii Vechi

La ~10km distanță

13.668 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

21.000 €
26.92 € / mp

Vand teren intravilan

Central, Nădlac

La ~15km distanță

780 mp teren
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
7

160.000 €
180.000 €
64 € / mp

NĂDLAC | Teren 1.15 HA lângă Autostradă | 2.500 ...

Exterior Vest, Nădlac

La ~15km distanță

11.467 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
17

490.000 €
61.25 € / mp

Teren intravilan cu potenzial Arad Sud, DN69, A ...

Sud-Est, Nădlac

La ~15km distanță

8.000 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
5

99.730 €
2.14 € / mp

Teren cu potențial de vânzare 46,600mp lângă in ...

Vest, Nădlac

La ~15km distanță

46.600 mp teren
f.s. 64 m
Agricol
Extravilan
Agenție

Mai mult de un an
7

1.390.000 €
3.38 € / mp

Teren industrial 42 ha Vama Nadlac

Periferie, Nădlac

La ~15km distanță

411.749 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
6

23.000 €
8.27 € / mp

Doua parcele de teren intravilan 5562 mp pentru ...

Central, Nădlac

La ~15km distanță

2.781 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
3

20.000 €
15.47 € / mp

Teren intravilan in Nadlac 1293mp

Nădlac

La ~15km distanță

1.293 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi

15.000 €
15 € / mp

Casa Teren de vazare

Cheglevici

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
2

60.000 €
1.50 € / mp

Teren extravilan in Seitin, 4 hectare de vanza ...

Șeitin

La ~15km distanță

40.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
3

579.000 €
5 € / mp

Teren Industrial in ?eitin, Jude?ul Arad

Șeitin

La ~15km distanță

115.800 mp
115.800 mp teren
f.s. 193 m
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
4

231.600 €
21,054.55 € / mp

Teren folosinta conditii speciale | Oportunitat ...

Șeitin

La ~15km distanță

11,58 mp teren
f.s. 193 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

Azi
2

21.750 €
7.50 € / mp

teren intravilan Gottlob

Gottlob

La ~20km distanță

2.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
5

34.500 €
1.50 € / mp

Teren excellent de investi?ie -comuna Pesac

Pesac

La ~20km distanță

23.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

22.000 €
48.89 € / mp

TEREN DE VANZARE in comuna Periam - 450 mp

Periam

La ~20km distanță

450 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în Sânnicolau Mare, Județul Timiș

Sânnicolau Mare, o localitate din județul Timiș, se bucură de o poziție strategică, fiind aproape de granița cu Ungaria și având acces facil la drumuri naționale. Această zonă oferă oportunități excelente pentru investiții imobiliare. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de vânzare, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 52.000 euro, cu oferte care încep de la 23.320 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Prețuri per metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 35 euro, cu valori variind între 20 euro/m² și 213 euro/m², în funcție de locație și caracteristici.
  • Accesibilitate: Aproximativ 55% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru investitori și dezvoltatori.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 112 zile, indicând o piață activă.

Sânnicolau Mare reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de achiziții imobiliare, având prețuri accesibile și un potențial de dezvoltare. Ești pregătit să explorezi terenurile de vânzare din această zonă? Nu rata cele mai noi oferte!