Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

51.768 €
8 € / mp

Teren intravilan in sat Obad

Obad

6.471 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă

37.000 €
7.96 € / mp

Teren intravilan 4650 mp de vanzare la 8 euro m ...

Petroman

La ~5km distanță

4.650 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
3

36.000 €
6 € / mp

Vind Teren intravilan

Petroman

La ~5km distanță

6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

15.000 €
1 € / mp

Vand livada 1.5 ha Ciacova

Central, Ciacova

La ~5km distanță

15.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
3

94.050 €
45 € / mp

Oportunitate unica de investi?ie Teren cu pozi? ...

Jebel

La ~5km distanță

2.090 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
4

17.000 €
45.21 € / mp

Vand teren intravilan in Jebel, Timis

Jebel

La ~5km distanță

376 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

30.000 €
20 € / mp

Teren in Jebel 1500mp

Jebel

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
6

16.500 €

Vand teren cu fundatie intabulata

Jebel

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
4

40.100 €
25 € / mp

Teren intravilan cu casa, camera si bucatarie, ...

Jebel

La ~5km distanță

1.604 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă

8.500 €
0.34 € / mp

Vand teren extravilan jebel

Jebel

La ~5km distanță

24.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

20 €
0.01 € / mp

Teren in Jebel 1500mp

Jebel

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
6

9.500 €
13.57 € / mp

2026 vine cu ULTIMA parcela de 700mp (intravila ...

Cebza

La ~5km distanță

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

24.000 €
11.09 € / mp

Vind teren intravilan la 30 de km de Timi?oara

Cebza

La ~5km distanță

2.165 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă

11.800 €
11.48 € / mp

Vand teren intravilan 1028 mp sat Cebza, jude? ...

Cebza

La ~5km distanță

1.028 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi

25.000 €
10 € / mp

Vand teren

Ghilad

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

8.000 €
2.87 € / mp

Vand teren in ghilad langa gara 2784mp

Ghilad

La ~10km distanță

2.784 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
2

18.005 €
9.14 € / mp

Teren intravilan ,loc de casă

Ghilad

La ~10km distanță

1.970 mp teren
f.s. 4 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

Ieri
4

20.685 €
35 € / mp

Vanzare teren intravilan Padureni(Timis)

Pădureni (Jebel)

La ~10km distanță

591 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

50.000 €
23.81 € / mp

Teren de Vanzare

Peciu Nou

La ~10km distanță

2.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

50.000 €
23.81 € / mp

Vand Teren

Peciu Nou

La ~10km distanță

2.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

50.000 €
23.81 € / mp

Vand Teren

Peciu Nou

La ~10km distanță

2.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi

10.000 €
1 € / mp

Vand teren arabil

Peciu Nou

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

26.500 €
32.96 € / mp

Teren Intravilan Peciu Nou Jud. Timis

Peciu Nou

La ~10km distanță

804 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
5

35.500 €
35.50 € / mp

Teren casa 1000mp 35000 euro

Parța

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
3

432.000 €
9 € / mp

Teren extravilan de vanzare Par?a

Parța

La ~10km distanță

48.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă

440.800 €
38 € / mp

Par?a - 11.600 mp.

Parța

La ~10km distanță

11.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
4

42.000 €
33.28 € / mp

Vand teren intravilan cu toate utilitatile Part ...

Parța

La ~10km distanță

1.262 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
3

44.170 €
36.598 €
35 € / mp

Teren intravilan 1262 mp cu toate utilita?ile:a ...

Parța

La ~10km distanță

1.262 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

2.000 €
1 € / mp

De vanzare teren intravilan Rudna, Comuna Giulv ...

Rudna

La ~10km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
2

12.500 €
0.83 € / mp

Teren extravilan Folea Timis

Folea

La ~10km distanță

15.000 mp teren