Proprietar
Proprietăți unice: 471
Proprietari: 18
Agenție

7 luni în urmă
9

212.500 €
79.98 € / mp

Teren 2.657 mp – toate utilitatile– Urseni, Moș ...

Moșnița Nouă

2.657 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
3

157.990 €
125.09 € / mp

TEREN BLOC CU A.C, DRUMUL BOILOR, TOATE UTILITA ...

Moșnița Nouă

1.263 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
4

72.200 €
110.06 € / mp

Teren intravilan 656 mp, Moșnița Nouă

Moșnița Nouă

656 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

7 luni în urmă
4

68.500 €
110.13 € / mp

Teren intravilan 622 mp, Moșnița Nouă

Moșnița Nouă

622 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
6

125.000 €
69.99 € / mp

1786mp – teren Vatra satului Mosnita Veche - 12 ...

Moșnița Nouă

1.786 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
5

57.990 €
59.890 €
82.14 € / mp

Teren Intravilan | 706mp | Front 16ml | Zona Mo ...

Moșnița Nouă

706 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
5

195.000 €
223.837 €
64.06 € / mp

Teren de Servicii + Zonă Verde Locație Excelent ...

Moșnița Nouă

3.044 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 195,000 € și 223.837 €
Agenție

8 luni în urmă
4

67.001 €
109.48 € / mp

Teren intravilan 612 mp – Moșnița Nouă, Urseni

Moșnița Nouă

612 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
4

68.990 €
125.89 € / mp

Comision 0% Parcela teren cu toate utilitatile ...

Moșnița Nouă

548 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 68,990 € și 72.990 €
Agenție

8 luni în urmă
7

57.950 €
95 € / mp

Terenuri de vanzare Moșnița Nouă – TOATE UTILI ...

Moșnița Nouă

610 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
5

45.000 €
46.01 € / mp

Teren 978 Mosnita

Moșnița Nouă

978 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

53.000 €
75.61 € / mp

Parcele cu utilitate de vânzare în noul cartier ...

Moșnița Nouă

701 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
5

175.692 €
120.000 €
107.26 € / mp

1638mp-Acces direct la Calea Urseni-Teren pentr ...

Moșnița Nouă

1.638 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
4

84.700 €
159.81 € / mp

Teren în Mosnita Nouă cu autorizație de constru ...

Moșnița Nouă

530 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
6

154.608 €
127.776 €
117.13 € / mp

Terenuri Mosnita | servicii+6apartamente, la as ...

Moșnița Nouă

1.320 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
2

75.000 €
122.75 € / mp

Moșnița – Kaufland | Teren intravilan | 611 mp ...

Moșnița Nouă

611 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
4

78.600 €
25 € / mp

Teren investiție 3.144 mp – Moșnița Nouă, utili ...

Moșnița Nouă

3.144 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
3

90.000 €
147.78 € / mp

Terenuri pentru dezvoltare imobiliară Blocuri d ...

Moșnița Nouă

609 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
5

61.468 €
121 € / mp

COMISION 0, TEREN DUPLEX, 508mp, Utilitati, MOȘ ...

Moșnița Nouă

508 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
4

1.420.000 €
76.99 € / mp

PUZ case si blocuri zona Calea Urseni, 77EURO M ...

Moșnița Nouă

18.444 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
9

153.714 €
127.037 €
102.48 € / mp

COMISION 0% Teren industrial cu utilitati, acce ...

Moșnița Nouă

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
4

52.500 €
35 € / mp

Teren Parcele Industriale Mosnita Noua

Moșnița Nouă

1.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă

86.500 €
10 € / mp

Vând teren agricol extravilan

Moșnița Nouă

8.650 mp teren
Extravilan
Agricol
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 86,500 € și 865.000 €
Agenție

10 luni în urmă
3

66.500 €
61.63 € / mp

OPORTUNITATE INVESTITIE

Moșnița Nouă

1.079 mp teren
f.s. 50 m
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
35

25.840 €
40 € / mp

Terenuri zona MOSNITA NOUA - ALBINA .

Moșnița Nouă

646 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 25,840 € și 26.600 €
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

81.820 €
127.05 € / mp

Teren de vanzare, Mosnita, zona Serena

Moșnița Nouă

644 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

33.723 €
36.296 €
48.31 € / mp

Teren Mosnita Noua - Albina

Moșnița Nouă

698 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 27,871 € și 36.296 €
Agenție

10 luni în urmă
2

98.000 €
142.65 € / mp

Teren pentru DUPLEX de vanzare in zona Mosnita ...

Moșnița Nouă

687 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
8

61.710 €
88.03 € / mp

Parcela teren cu autorizatie de constructi si u ...

Moșnița Nouă

701 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
17

61.857 €
51.122 €
95.16 € / mp

Terenuri intre 650- 1013 mp Mosnita Veche

Moșnița Nouă

650 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 51,122 € și 52.054 €