Proprietar
Proprietăți unice: 469
Proprietari: 18
Agenție

4 luni în urmă
1

60.000 €
100 € / mp

Vand teren Mosnita Serena 100 euro/mp

Moșnița Nouă

600 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă

75.000 €
100 € / mp

Oportunitate investitie Teren 750 mp Mosnita No ...

Moșnița Nouă

750 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

80.000 €
106.38 € / mp

Teren Mosnita Noua, ideal investitie sau constr ...

Moșnița Nouă

752 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

50.000 €
80.65 € / mp

Teren Mosnita Veche langa Serena 3

Moșnița Nouă

620 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
2

155.000 €
125.61 € / mp

Teren de bloc, cu autorizatie

Moșnița Nouă

1.234 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
2

45.000 €
54.02 € / mp

Mosnita Noua - Teren intravilan - S833mp - FS31 ...

Moșnița Nouă

833 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
2

96.900 €
147.04 € / mp

Teren in Mosnita Noua zona benzinariei Esso fa ...

Moșnița Nouă

659 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
1

100.000 €
66.67 € / mp

Teren de servicii +teren spatiu Verde in Mosnit ...

Moșnița Nouă

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
1

55.900 €
88.17 € / mp

Teren in Mosnita Noua zona Valery

Moșnița Nouă

634 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
3

110.000 €
172.96 € / mp

Teren zona excelenta - toate utlitatile

Moșnița Nouă

636 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
5

29.990 €
59.98 € / mp

Oferta - Comision 0% Parcela teren de 500 mp cu ...

Moșnița Nouă

500 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
5

56.999 €
94.37 € / mp

Teren intravilan casa individuala | Mosnita Nou ...

Moșnița Nouă

604 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
3

46.000 €
49.000 €
69.17 € / mp

Teren de vanzare!

Moșnița Nouă

665 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
10

130.670 €
89.250 €
219.61 € / mp

Parcele Teren intravilan - comision 0%- Mosnita ...

Moșnița Nouă

595 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
3

43.000 €
71.67 € / mp

Teren în Moșnița Nouă - Oportunitate de investi ...

Moșnița Nouă

600 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
8

202.725 €
85 € / mp

Vanzare | Teren industrial | 2385 MP | Apa Cure ...

Moșnița Nouă

2.385 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
8

43.875 €
64.71 € / mp

PUZ Finalizat! Ultimele 4 parcele disponibile

Moșnița Nouă

678 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
7

231.312 €
157.990 €
187.15 € / mp

COMISION 0% Parcela Bloc cu AC de 9 apartamente ...

Moșnița Nouă

1.236 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
3

90.000 €
141.73 € / mp

Parcelele de Blocuri disponibile Moșnița Nouă - ...

Moșnița Nouă

635 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
3

85.000 €
99.53 € / mp

Teren Mosnita Noua cu autorizatie

Moșnița Nouă

854 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
4

72.355 €
59.798 €
102.49 € / mp

Terenuri constructii duplex sau individuala | M ...

Moșnița Nouă

706 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 59,798 € și 69.708 €
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
4

51.000 €
76.23 € / mp

669 mp pentru constructii, utilitati in arie.

Moșnița Nouă

669 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
4

121.520 €
100.430 €
182.19 € / mp

Teren Mosnita Noua, aproape de centura

Moșnița Nouă

667 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
4

1.200.000 €
195.06 € / mp

AX1130 Mosnita Noua - Calea Urseni, Teren Intra ...

Moșnița Nouă

6.152 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
2

88.000 €
130.56 € / mp

Teren pentru DUPLEX de vanzare Mosnita Noua

Moșnița Nouă

674 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
5

3.500.000 €
154.03 € / mp

AX1133 Teren pentru dezvoltare imobiliara, bloc ...

Moșnița Nouă

22.723 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
7

450.000 €
105.83 € / mp

AX1129 Mosnita Noua,4 Parcele (2 cu autorizatie ...

Moșnița Nouă

4.252 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
4

68.000 €
135.19 € / mp

Teren 503 mp - Mosnita Noua - Strada Piatra Cra ...

Moșnița Nouă

503 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
9

212.500 €
79.98 € / mp

Teren 2.657 mp – toate utilitatile– Urseni, Moș ...

Moșnița Nouă

2.657 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
3

157.990 €
125.09 € / mp

TEREN BLOC CU A.C, DRUMUL BOILOR, TOATE UTILITA ...

Moșnița Nouă

1.263 mp teren
Construcții