Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Azi
2

11.500 €
0.03 € / mp

Teren agricol intre Dude?tii Noi ?i Hodoni

Hodoni

450.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
1

185.000 €
21.70 € / mp

Ferma agricola. Ateliere mecanice,copertine si ...

Satchinez

La ~5km distanță

15 camere
8.527 mp teren
Proprietar
Comision 0%

23 ore în urmă

25.000 €
17.59 € / mp

teren casa

Satchinez

La ~5km distanță

1.421 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

65 €
0.08 € / mp

Teren de vanzare Dudestii Noi, cartier Alexia

Dudeștii Noi

La ~5km distanță

800 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
5

75.000 €
26.06 € / mp

Teren Intravilan Dudestii Noi 2878 MP - str. V ...

Dudeștii Noi

La ~5km distanță

2.878 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Azi
4

36.000 €
60 € / mp

Teren intravilan de vanzare Dudestii Noi

Dudeștii Noi

La ~5km distanță

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

95.000 €
23.38 € / mp

PROPRIETAR VAND 2 TERENURI intravilane - loc. C ...

Călacea

La ~5km distanță

4.064 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
1

40.000 €
17.39 € / mp

Vand teren 2300 mp.pentru constructie Loc. Cala ...

Călacea

La ~5km distanță

2.300 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

40.000 €
17.39 € / mp

VAND PARCELA TEREN INTRAVILAN CALACEA, JUD. TIM ...

Călacea

La ~5km distanță

2.300 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

19.000 €
21.30 € / mp

Vand teren intravilan

Călacea

La ~5km distanță

892 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
4

32.000 €
20 € / mp

Calacea teren intravilan

Călacea

La ~5km distanță

1.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

19.200 €
24 € / mp

Teren intravilan Calacea, Ortisoara

Călacea

La ~5km distanță

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

31.050.000 €
450 € / mp

Vanzare teren Str. Garii 69000 mp

Blașcovici, Timișoara

La ~5km distanță

69.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
4

250.000 €
250.75 € / mp

Proprietar, vând teren intravilan 997 mp, MEHAL ...

Blașcovici, Timișoara

La ~5km distanță

997 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

169.999 €
340.00 € / mp

Teren de casă Blașcovici Timișoara

Blașcovici, Timișoara

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

38.000 €
50 € / mp

Vand teren intravilan

Becicherecu Mic

La ~10km distanță

760 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi

53.000 €

Vand teren 1080mp

Becicherecu Mic

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

71.676 €
99 € / mp

Teren pentru Dublex sau Casa Inviduala

Sânandrei

La ~10km distanță

724 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

165.000 €
13.20 € / mp

Teren Sanandrei 12500 mp rezidențial comercial

Sânandrei

La ~10km distanță

12.500 mp teren
f.s. 220 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

38 €
0.05 € / mp

Teren intravilan Sanandrei, Timis - zona Biaren ...

Sânandrei

La ~10km distanță

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
2

53.000 €
74.65 € / mp

Teren de vanzare in zona rezidentiala in plina ...

Sânandrei

La ~10km distanță

710 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
3

364.900 €
145.96 € / mp

Sanandrei Teren Intravilan In Centru Comunei Pr ...

Sânandrei

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

27 €
0.01 € / mp

Teren 1000 mp Cornesti langa Timisoara |

Cornești

La ~10km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

28 €
0.02 € / mp

Teren intravilan 1500mp - Oportunitate

Cornești

La ~10km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

20 ore în urmă
10

29.785 €
37 € / mp

Teren casa Cornesti-Timis

Cornești

La ~10km distanță

805 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

25.000 €
1.09 € / mp

Teren agricol Orțișoara

Orțișoara

La ~10km distanță

23.000 mp teren
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

620.000 €
8.52 € / mp

Caut investitor pt. asociere

Orțișoara

La ~10km distanță

72.800 mp teren
f.s. 130 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

1.425.000 €
15 € / mp

Teren autostrada la Ortisoara

Orțișoara

La ~10km distanță

95.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

29.785 €
37 € / mp

Vând teren intravilan

Orțișoara

La ~10km distanță

805 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 29,000 € și 29.785 €
Proprietar
Comision 0%

Azi
4

59.640 €
60 € / mp

Proprietar vand schimb cu apartament ,parcela p ...

Covaci

La ~15km distanță

994 mp teren