Proprietăți unice: 2
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
1

28.000 €
14.24 € / mp

Teren intravilan Cralovaț

Cralovăț

1.966 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

16 ore în urmă

28.000 €
14.24 € / mp

Teren intravilan Cralovat 1966 mp

Cralovăț

1.966 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
2

19.800 €
33 € / mp

Teren de vanzare loc.Topolovatu Mare,jud.Timis

Topolovățu Mare

La ~5km distanță

600 mp
600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

0 €

Parcele pentru case Domeniile Herneacova intre ...

Herneacova

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

175.000 €
70 € / mp

Teren cu gazon sintetic

Central, Recaș

La ~10km distanță

2.500 mp
2.500 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

140.400 €
12 € / mp

Teren cu front la drumul european 11700mp

Recaș

La ~10km distanță

11.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
2

49.000 €
0.77 € / mp

Proprietar vand teren agricol langa Nadas - Her ...

Central, Recaș

La ~10km distanță

64.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

29.700 €
39.97 € / mp

Teren intravilan 743 mp in Reca? utilita?i la p ...

Central, Recaș

La ~10km distanță

743 mp
743 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

42.000 €
36.52 € / mp

Teren intravilan Izvin 1.150 mp utilita?i la po ...

Central, Recaș

La ~10km distanță

1.150 mp
1.150 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

91.000 €
35 € / mp

Doua terenuri la pachet

Izvin

La ~15km distanță

2.600 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

175.000 €
70 € / mp

Teren cu gazon sintetic IZVIN

Izvin

La ~15km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
6

400.000 €
25 € / mp

Livadă mixtă De vanzare

Belinț

La ~15km distanță

16.000 mp teren
f.s. 85 m
Livadă
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
1

61.987 €
14.98 € / mp

Teren intravilan unic /4138 mp /36 ml front str ...

Babșa

La ~15km distanță

4.138 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

28.000 €

Teren cu livada de vanzare Sarbova, pozi?ie exc ...

Sârbova

La ~15km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

28.600 €
26 € / mp

Teren Bazosu Vechi 26e mp 1100mp

Bazoș

La ~15km distanță

1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

54.000 €
2 € / mp

Teren 2,7 ha situat in Ianova , Remetea Mare

Ianova

La ~15km distanță

27.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

60.000 €
1.20 € / mp

Teren agricol de vanzare, 50000 mp, acces usor

Ianova

La ~15km distanță

50.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

153.000 €
45 € / mp

Teren intravilan pentru casa 3400 MP cu priveli ...

Ianova

La ~15km distanță

3.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

58.812 €
39 € / mp

Propietar, vand teren 1508 mp Ianova

Ianova

La ~15km distanță

1.508 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

55.000 €
74.63 € / mp

Teren in Bazosu Nou, Comuna Bucovat, 737 mp, pr ...

Bazoșu Nou

La ~15km distanță

737 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

123 €
0.03 € / mp

Teren 4100mp de vanzare, acces asfaltat

Secaș

La ~15km distanță

4.100 mp
4.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

26.000 €

Intravilan Secas

Secaș

La ~15km distanță

Proprietar
Comision 0%

16 ore în urmă

30.000 €
4.23 € / mp

Teren in sinersig 7090mp

Sinersig

La ~20km distanță

7.091 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

24.900 €

teren intravilan superb

Sinersig

La ~20km distanță

Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
1

18.500 €
0.81 € / mp

Vand teren agricol Buzias

Central, Buziaș

La ~20km distanță

22.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 ore în urmă
2

27.000 €
12.51 € / mp

VÂND TEREN ȚIPARI

Țipari

La ~20km distanță

2.158 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
5

38.500 €
70 € / mp

Vand teren intravilan Remetea Mare

Remetea Mare

La ~20km distanță

550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
7

14 €
0 € / mp

Teren Remetea Mare

Remetea Mare

La ~20km distanță

9.500 mp teren
f.s. 63 m
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
16

82.680 €
120 € / mp

TEREN CONSTRUCTII CU PROIECT

Remetea Mare

La ~20km distanță

689 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
6

3.468.150 €
350 € / mp

Teren Premium pentru Dezvoltare Rezidențială - ...

Remetea Mare

La ~20km distanță

9.909 mp teren
Construcții