Proprietăți unice: 3
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

20 ore în urmă

11.800 €
11.48 € / mp

Vand teren intravilan 1028 mp sat Cebza, jude? ...

Cebza

1.028 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
6

9.500 €
13.57 € / mp

2026 vine cu ULTIMA parcela de 700mp (intravila ...

Cebza

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

24.000 €
11.09 € / mp

Vind teren intravilan la 30 de km de Timi?oara

Cebza

2.165 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

26.500 €
32.96 € / mp

Teren Intravilan Peciu Nou Jud. Timis

Peciu Nou

La ~5km distanță

804 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi

50.000 €
23.81 € / mp

Vand Teren

Peciu Nou

La ~5km distanță

2.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi

50.000 €
23.81 € / mp

Teren de Vanzare

Peciu Nou

La ~5km distanță

2.100 mp teren

Proprietar
Comision 0%

Azi
1

50.000 €
23.81 € / mp

Vand Teren

Peciu Nou

La ~5km distanță

2.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
4

42.000 €
33.28 € / mp

Vand teren intravilan cu toate utilitatile Part ...

Parța

La ~10km distanță

1.262 mp teren
Proprietar
Comision 0%

22 ore în urmă
5

35.500 €
35.50 € / mp

Teren casa 1000mp 35000 euro

Parța

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

36.598 €
44.170 €
29 € / mp

Teren intravilan 1262 mp cu toate utilita?ile:a ...

Parța

La ~10km distanță

1.262 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
2

18.005 €
9.14 € / mp

Teren intravilan ,loc de casă

Ghilad

La ~10km distanță

1.970 mp teren
f.s. 4 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

8.000 €
2.87 € / mp

Vand teren in ghilad langa gara 2784mp

Ghilad

La ~10km distanță

2.784 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

20 €
0.01 € / mp

Teren in Jebel 1500mp

Jebel

La ~10km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

20 ore în urmă

8.500 €
0.34 € / mp

Vand teren extravilan jebel

Jebel

La ~10km distanță

24.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

30.000 €
20 € / mp

Teren in Jebel 1500mp

Jebel

La ~10km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
6

16.500 €

Vand teren cu fundatie intabulata

Jebel

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

Azi
3

94.050 €
45 € / mp

Oportunitate unica de investi?ie Teren cu pozi? ...

Jebel

La ~10km distanță

2.090 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

43.000 €
28.05 € / mp

Teren 1533 mp Peciu Nou/Dinias

Diniaș

La ~10km distanță

1.533 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

75.000 €
20.66 € / mp

Teren de vanzare 3631 mp | Dinia?, jud. Timi?

Diniaș

La ~10km distanță

3.631 mp teren
Proprietar
Comision 0%

22 ore în urmă

75.000 €
20.66 € / mp

Teren de vanzare 3631 mp | Dinia?, jud. Timi?

Diniaș

La ~10km distanță

3.631 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
2

50.000 €
51.000 €
75.41 € / mp

Vand teren Sag zona de Nord

Șag

La ~15km distanță

663 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

60.000 €
25 € / mp

Vand teren intravilan arabil

Șag

La ~15km distanță

2.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

124.000 €
125.000 €
24.80 € / mp

Teren intravilan 5.000 mp - ?ag, zona Manastire

Șag

La ~15km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

72.000 €
30 € / mp

Vand teren Intravilan Sag

Șag

La ~15km distanță

2.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

100 €
0.09 € / mp

Teren de vanzare - Sag

Șag

La ~15km distanță

1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

33.600 €
56 € / mp

Parcele teren casa Sag

Șag

La ~15km distanță

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

45 €
0.01 € / mp

Proprietar!!! Vand teren SAG MANASTIRE !

Șag

La ~15km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
7

71.000 €
72.08 € / mp

OCAZIE! - Teren ?ag 985 mp, loca?ie excelenta, ...

Șag

La ~15km distanță

985 mp
985 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
7

45.000 €
65.31 € / mp

Teren intravilan de vanzare ?ag, jud. Timi?, te ...

Șag

La ~15km distanță

689 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
2

182.000 €
100 € / mp

Teren de vanzare in Sag

Șag

La ~15km distanță

1.820 mp teren