Proprietar
Proprietăți unice: 5
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

22 ore în urmă

11.800 €
11.48 € / mp

Vand teren intravilan 1028 mp sat Cebza, jude? ...

Cebza

1.028 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

19.000 €
13.20 € / mp

Teren generos Cebza, 1439 mp

Cebza

1.439 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

19.000 €
13.20 € / mp

Teren generos Cebza, 1439 mp

Cebza

1.439 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Azi
6

9.500 €
13.57 € / mp

2026 vine cu ULTIMA parcela de 700mp (intravila ...

Cebza

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

24.000 €
11.09 € / mp

Vind teren intravilan la 30 de km de Timi?oara

Cebza

2.165 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

40.000 €
8.60 € / mp

Teren 4.650 mp, intravilan, cu front de 42 ml.

Petroman

La ~5km distanță

4.650 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
1

715.131 €
7.26 € / mp

Teren 98.503 mp, de vanzare, ideal parc fotovo ...

Peciu Nou

La ~5km distanță

98.503 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
1

591.018 €
6 € / mp

Teren 98.503 mp, de vanzare, ideal parc fotovol ...

Peciu Nou

La ~5km distanță

98.503 mp teren

Agenție

7 luni în urmă

500.000 €
1.25 € / mp

40 ha agricol , teren fertil , compact !!!

Peciu Nou

La ~5km distanță

400.000 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
4

105.000 €
3.50 € / mp

Teren 30.000 mp la drum asfaltat Peciu Nou

Peciu Nou

La ~5km distanță

30.000 mp
30.000 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
4

108.000 €
3 € / mp

Teren 36.000 mp în Peciu Nou

Peciu Nou

La ~5km distanță

36.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

26.500 €
32.96 € / mp

Teren Intravilan Peciu Nou Jud. Timis

Peciu Nou

La ~5km distanță

804 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
6

10.907 €
0.59 € / mp

Terenuri extravilane Peciu Nou jud Timis

Peciu Nou

La ~5km distanță

18.456 mp
18.456 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
7

36.990 €
46.35 € / mp

COMISION 0% Parcela de teren de 798 mp in Peciu ...

Peciu Nou

La ~5km distanță

798 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
21

229.990 €
3.94 € / mp

Teren intravilan cu suprafata de 58.340 mp, in ...

Peciu Nou

La ~5km distanță

58.340 mp teren
Construcții
Bancă
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
6

10.666 €
0.58 € / mp

Terenuri extravilane Peciu Nou jud Timis

Peciu Nou

La ~5km distanță

18.456 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

5 luni în urmă
1

591.018 €
6 € / mp

Teren 98.503 mp, intravilan, ideal parc fotovol ...

Peciu Nou

La ~5km distanță

98.503 mp
98.503 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
2

40.000 €
40 € / mp

Teren intravilan 1000 mp in Dinias 20km de Timi ...

Peciu Nou

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

29.820 €
42 € / mp

PECIU NOU, TEREN 710 MP TOATE UTILITATILE

Peciu Nou

La ~5km distanță

710 mp teren
f.s. 32 m
Intravilan
Agenție

10 luni în urmă
4

90.000 €
3 € / mp

Teren 30.000 mp cu acces asfaltat – Peciu Nou

Peciu Nou

La ~5km distanță

30.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

41.000 €
41 € / mp

Parcela 1000 mp, vatra satului, case noi, Peciu ...

Peciu Nou

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

591.018 €
6 € / mp

Teren 98.503 mp, intravilan, ideal parc fotovol ...

Peciu Nou

La ~5km distanță

98.503 mp
98.503 mp teren
f.s. 240 m
Proprietar
Comision 0%

Azi

50.000 €
23.81 € / mp

Vand Teren

Peciu Nou

La ~5km distanță

2.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi

50.000 €
23.81 € / mp

Teren de Vanzare

Peciu Nou

La ~5km distanță

2.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

50.000 €
23.81 € / mp

Vand Teren

Peciu Nou

La ~5km distanță

2.100 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
2

24.200 €
39.93 € / mp

PARCELE DE VANZARE, OPORTUNITATE DE INVESTITIE

Peciu Nou

La ~5km distanță

606 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
3

803.700 €
15,455.77 € / mp

BG136-Teren Agricol 53 ha comasat-DJ 593A-Jud.T ...

Peciu Nou

La ~5km distanță

52 mp
52 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

59.000 €
84.29 € / mp

Teren intravilan 700mp posibilitate investitie

Peciu Nou

La ~5km distanță

700 mp teren
f.s. 25 m
Agenție

1 lună în urmă
1

7.500 €
0.19 € / mp

Teren agricol arabil sat Rudna comuna Giulvaz j ...

Giulvăz

La ~5km distanță

40.060 mp
40.060 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

319.000 €
1.28 € / mp

Teren arabil, 25 ha, Giulvaz-Foeni, front strad ...

Giulvăz

La ~5km distanță

250.000 mp
250.000 mp teren