Proprietar
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

339.135 €
15 € / mp

Teren de vanzare

Exterior Vest, Dolhasca

22.609 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

11 luni în urmă
3

15.000 €
4.17 € / mp

Teren constructie casa, Ilies, Dolhasca

Dolhasca

3.600 mp teren
f.s. 11 m

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

29.000 €
17.06 € / mp

Casa batraneasca cu teren intravilan 1700mp Dol ...

Dolhești

La ~5km distanță

1.700 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

76.500 €
30 € / mp

Teren Ultracentral in Rotunda

Rotunda

La ~5km distanță

2.550 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
12

200.000 €
18.18 € / mp

Proprietate 12.000 mp in Tatarusi, sat Uda Buco ...

Tătăruși

La ~10km distanță

11.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
1

22.000 €
12.22 € / mp

Teren 1.800 mp Intravilan Construibil Stancesti ...

Tudora

La ~10km distanță

1.800 mp
1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

24.500 €
10 € / mp

Teren intravilan ideal pentru o casa

Tudora

La ~10km distanță

2.450 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
14

60.000 €
90.000 €
12 € / mp

Casa Batraneasca 100 MP + teren intravilan 4 ...

Sirețel

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

100.000 €
7.80 € / mp

Teren intravilan de vânzare – toate utilitățile ...

Uda

La ~10km distanță

12.818 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
7

29.900 €
2.99 € / mp

SE VINDE 1ha teren INTRAVILAN cu 25ml front str ...

Forăști

La ~15km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
7

29.900 €
2.99 € / mp

SE VINDE 1ha teren INTRAVILAN in Rosiori, jud.S ...

Roșiori

La ~15km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
3

20.000 €
5.56 € / mp

Teren Intravilan - 3600mp - Forasti, Falticeni

Forăști

La ~15km distanță

3.600 mp
3.600 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
10

36.000 €
5.81 € / mp

SE VINDE Teren intravilan de 6200mp in Rosiori, ...

Forăști

La ~15km distanță

6.200 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

36.000 €
5.81 € / mp

SE VINDE Teren Intravilan de 6.200mp in Loc.Ros ...

Forăști

La ~15km distanță

6.200 mp
6.200 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

36.000 €
5.80 € / mp

SE VINDE Teren Intravilan de 6.200mp prntru con ...

Roșiori

La ~15km distanță

6.209 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
9

35.000 €
7.18 € / mp

Teren, 48 ari, , cu casa batraneasca, Antoceni, ...

Antoceni

La ~15km distanță

4.872 mp teren
f.s. 37 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

26.900 €
5 € / mp

Teren la munte, Brosteni, Suceava

Central, Broșteni

La ~15km distanță

5.380 mp
5.380 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

17.200 €
4 € / mp

Teren intravila 4300 mp-Icuseni/Vorona,pret 4 e ...

Icușeni

La ~15km distanță

4.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

43.500 €
3 € / mp

Teren agricol extravilan

Valea Seacă

La ~15km distanță

14.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

30.000 €
21.43 € / mp

Teren de vanzare 1400mp in zona rurala

Valea Seacă

La ~15km distanță

1.400 mp
1.400 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

36.500 €
2.50 € / mp

Teren extravilan 14600 mp Vorona Botosani

Vorona

La ~20km distanță

14.600 mp
14.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

43.800 €
3 € / mp

Teren de vanzare - Vorona Botosani 14600mp

Vorona

La ~20km distanță

14.600 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

36.000 €
10 € / mp

Vanzare 3.600 mp teren intravilan pentru casa D ...

Drăgușeni

La ~20km distanță

3.600 mp
3.600 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
6

27.000 €
10.80 € / mp

Suceava, Draguseni, teren cu casa batraneasca, ...

Drăgușeni

La ~20km distanță

2.500 mp teren
f.s. 58 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

20.000 €
21.000 €
7.41 € / mp

Teren cu casa batrane

Oneaga

La ~20km distanță

2.700 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
2

14.999 €
6.00 € / mp

2.500 mp teren INTRAVILAN Chiliseni / Udesti, l ...

Udești

La ~20km distanță

2.500 mp
2.500 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
2

33.000 €
30 € / mp

Vand teren intravilan la DJ208A, Udesti, Suceav ...

Udești

La ~20km distanță

1.100 mp
1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

6 €
0 € / mp

Teren extravilan utilitati la limita terenului

Spătărești

La ~20km distanță

5.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
3

3.800 €
1 € / mp

Vand teren intravilan sat spataresti

Spătărești

La ~20km distanță

3.800 mp teren
f.s. 22 m
Agenție

5 luni în urmă
8

160.000 €
10 € / mp

Teren - 16000 mp (parcele) si casa P+M - Baicen ...

Todirești

La ~20km distanță

16.000 mp
16.000 mp teren