Proprietăți unice: 4
Proprietari: 4
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

53.543 €
7 € / mp

Teren de vanzare 7649 mp - zona Sandru (Bucovin ...

Exterior Vest, Câmpulung Moldovenesc

7.649 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

85.000 €
41.20 € / mp

Teren intravilan 2063 mp, Campulung Moldovenesc ...

Central, Câmpulung Moldovenesc

2.063 mp
2.063 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

207.000 €
49.83 € / mp

De vanzare

Central, Câmpulung Moldovenesc

4.154 mp
4.154 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

3 €
0 € / mp

Teren rarau 10 min de partie extravilan

Exterior Vest, Câmpulung Moldovenesc

11.500 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

1.000.000 €
102.98 € / mp

Teren Ultracentral 9711 mp - Campulung Moldoven ...

Central, Câmpulung Moldovenesc

La ~5km distanță

9.711 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

92.000 €
95.000 €
3.07 € / mp

Teren 3 hectare Sadova Panorama Bucovinei

Sadova

La ~5km distanță

30.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
5

35.000 €
50 € / mp

Teren de vanzare Gura Humorului (Vama)

Vama

La ~10km distanță

700 mp teren

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

10.000 €
11.57 € / mp

Teren intravilan de vanzare in comuna Frumosu.

Frumosu

La ~10km distanță

864 mp
864 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

9.000 €
6 € / mp

Teren pentru case de vacanta

Molid

La ~15km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

2 €
0 € / mp

Pamant intravilan de vanzare

Stulpicani

La ~15km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

165.000 €
169.000 €
205.48 € / mp

Urgent!! Oportunitate rara - Ferma de vaci, com ...

Breaza

La ~20km distanță

3 camere
803 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
10

133.500 €
6 € / mp

Vand teren Humor - Voronet 22.250 mp

Voroneț

La ~25km distanță

22.250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

2.600 €

Nozzle Sprayer G3S2

Voroneț

La ~25km distanță

Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

275.000 €
30.20 € / mp

De vanzare 2 parcele teren in vecinatatea Manas ...

Voroneț

La ~25km distanță

9.106 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

4 €
0 € / mp

Vand teren la munte

Ortoaia

La ~25km distanță

45.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
15

140.000 €
7.02 € / mp

Teren in Dorna Arini, aproape de Vatra Dornei s ...

Dorna-Arini

La ~25km distanță

19.954 mp
19.954 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

12 €
0 € / mp

Teren intravilan Dorna Arini - Vatra Dornei - T ...

Dorna-Arini

La ~25km distanță

7.869 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

38.000 €
11.88 € / mp

Vand 3300 m2 teren in statiunea turistica Gura ...

Gura Humorului

La ~25km distanță

3.200 mp teren
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

105.000 €
75 € / mp

De vânzare o parcelă pentru casă sau cabană

Periferie, Gura Humorului

La ~25km distanță

1.400 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
1

250.000 €
80.36 € / mp

Teren de vanzare Gura Humorului - intravilan - ...

Exterior Vest, Gura Humorului

La ~25km distanță

3.111 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

99.999 €
26.01 € / mp

Vand teren 3844 mp Gura Humorului - Voronet - A ...

Central, Gura Humorului

La ~25km distanță

3.844 mp
3.844 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

35.000 €
10.57 € / mp

Teren de 3310 mp cu acces facil

Central, Gura Humorului

La ~25km distanță

3.310 mp
3.310 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

22.785 €
15 € / mp

Teren Vatra Dornei 1519 mp zona case, priveli?t ...

Central, Vatra Dornei

La ~25km distanță

1.519 mp
1.519 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

105.000 €
20.71 € / mp

Teren de vanzare

Exterior Vest, Vatra Dornei

La ~25km distanță

5.069 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

8 €
0 € / mp

Vand teren la munte intravilan in Sarul Dornei ...

Exterior Vest, Vatra Dornei

La ~25km distanță

5.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

235.000 €
45.21 € / mp

Vand teren la drum european

Central, Vatra Dornei

La ~25km distanță

5.198 mp
5.198 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

18.000 €
8.18 € / mp

Vand teren

Benia

La ~25km distanță

2.200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
9

4.875 €
3.05 € / mp

Cacica, Suceava

Cacica

La ~25km distanță

1.600 mp
1.600 mp teren
f.s. 80 m
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

45.000 €
15 € / mp

Teren Voievodeasa, Sucevita, 3000 mp

Sucevița

La ~30km distanță

3.000 mp
3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

28.000 €
25.45 € / mp

Teren vinzare Sucevita

Sucevița

La ~30km distanță

1.100 mp teren
f.s. 43 m
Pădure
Intravilan