Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

Azi

190.000 €

Teren intravilan test 5

Ultracentral, Sibiu

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
2

31.900 €
7.98 € / mp

Teren extravilan 4000mp zona Calea Surii Mici

Central, Sibiu

La ~5km distanță

4.000 mp
4.000 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
2

26.400 €
11 € / mp

Teren extravilan 2.400 mp de vânzare – Veștem, ...

Exterior Sud, Sibiu

La ~5km distanță

2.400 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

315.000 €
45 € / mp

Teren intravilan 7000 mp Sibiu

Central, Sibiu

La ~5km distanță

7.000 mp teren
f.s. 35 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

667.500 €
150 € / mp

Casa cu teren de vanzare intravilan in Hamba, J ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

4.450 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

67.500 €
45 € / mp

Teren - 1500 mp - zona Campsor

Est, Sibiu

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
14

120.000 €
6 € / mp

Teren de vanzare 20.000 mp pretabil benzinarie ...

Exterior Nord, Sibiu

La ~5km distanță

20.000 mp teren
f.s. 127 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
6

629.000 €
630.000 €
99.84 € / mp

Teren intravilan la asfalt in Sibiu zona Viile ...

Exterior Nord, Sibiu

La ~5km distanță

6.300 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
1

141.500 €
310.31 € / mp

Teren intravilan de vanzare 456 mp puz aprobat ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

456 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

750.000 €
150 € / mp

Teren intravilan pentru constructii zona Calea ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

37.730 €
7 € / mp

Oportunita?i de Investi?ie in Terenuri Sebesul ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

5.390 mp
5.390 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

594.580 €
140 € / mp

Vand teren cu PUZ aprobat Calea Cisnadiei

Central, Sibiu

La ~5km distanță

4.247 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

22.000 €
5 € / mp

Teren extravilan 4.400 mp in Sibiu - deschidere ...

Exterior Est, Sibiu

La ~5km distanță

4.400 mp teren
f.s. 30 m
Extravilan
Fâneață
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
1

604.032 €
471.90 € / mp

Teren de constructii P+3+R - 1.280 mp - B-dul V ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

1.280 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
3

40.000 €
17.63 € / mp

Teren | Extravilan | 2.269 MP | Daia

Exterior Nord, Sibiu

La ~5km distanță

2.269 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
3

34.500 €
138 € / mp

Teren de casa | Intravilan | PUZ | Utilitati | ...

Est, Sibiu

La ~5km distanță

250 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

309.000 €
103 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Sibiu, 3000 mp d ...

Nord-Est, Sibiu

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
5

337.500 €
90 € / mp

Teren de vanzare in Cristian, 3750 mp teren, 6 ...

Vest, Sibiu

La ~5km distanță

3.750 mp teren
f.s. 143 m
Intravilan
Agricol
Agenție

5 luni în urmă
3

265.000 €
50 € / mp

Teren extravilan | Industrial Vest | 5300 MP | ...

Vest, Sibiu

La ~5km distanță

5.300 mp teren
f.s. 33 m
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
3

1.890.900 €

Teren intravilan industrial cu PUZ 19100 mp zon ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

f.s. 53 m
Agenție

2 luni în urmă
8

83.000 €
102.60 € / mp

Teren 809 mp intravilan în Tropinii Noi zonă în ...

Exterior Sud, Sibiu

La ~5km distanță

809 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

840.000 €
42 € / mp

Teren intravilan industrial deschiderea 79 ml s ...

Vest, Sibiu

La ~5km distanță

20.000 mp teren
f.s. 79 m
Agenție

1 lună în urmă
8

355.400 €
16.58 € / mp

Teren Intravilan 21.439mp S+P+3E+ER deschidere ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

21.439 mp
21.439 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

800.000 €
400 € / mp

Teren intravilan 2000mp PUZ aprobat pentru locu ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă

355.400 €
16.58 € / mp

Teren Intravilan 21.439mp S+P+3E+ER deschidere ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

21.439 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
6

699.500 €
689.999 €
69.95 € / mp

Teren intravilan de vânzare – 10.000 mp – Zona ...

Exterior Vest, Sibiu

La ~5km distanță

10.000 mp teren
f.s. 58.799999237061 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
16

6.000 €
15 € / mp

Parcelele cu cele mai bune prețuri din județ

Exterior Sud, Sibiu

La ~5km distanță

400 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
4

190.000 €
200.000 €
86.17 € / mp

Teren intravilan arabil de vânzare – Sibiu, Str ...

Periferie, Sibiu

La ~5km distanță

2.205 mp teren
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

95.578 €
3.52 € / mp

Licitatie publica de vanzare imobile teren UAT ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

27.161 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
2

90.000 €
9 € / mp

teren 10000

Central, Sibiu

La ~5km distanță

10.000 mp teren