Proprietăți unice: 217
Proprietari: 13
Agenție

Mai mult de un an
5

312.000 €
38.71 € / mp

Teren intrevilan 80 ari zona semicentrala

Central, Satu Mare

8.060 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

25.000 €
50 € / mp

Loturi intre 450-500 mp intravilan | Ideal pent ...

Soarelui, Satu Mare

500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

25.000 €
41.67 € / mp

Trei parcele de 600 mp in Botiz | Toate utilita ...

Botizului, Satu Mare

600 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
10

29.900 €
24.61 € / mp

Teren Intravilan cu Fundatie si Proiect Aprobat ...

Central, Satu Mare

1.215 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

65.000 €
1.44 € / mp

Vand teren livada

Central, Satu Mare

45.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

160.000 €
112.68 € / mp

Teren intravilan zona Functionarilor 14 arii

Central, Satu Mare

1.420 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
7

15.500 €
23.13 € / mp

Panorama uimitoare | Cele mai frumoase locuri d ...

Central, Satu Mare