Proprietăți unice: 217
Proprietari: 13
Agenție

Mai mult de un an
1

1.500.000 €
46.30 € / mp

Teren de vanzare, 32400 mp, Zona Aurel Vlaicu

Aurel Vlaicu, Satu Mare

32.400 mp teren
f.s. 30 m
Agenție

Mai mult de un an
6

270.000 €
30 € / mp

Teren de vanzare, 9000 mp, Zona Aurel Vlaicu

Aurel Vlaicu, Satu Mare

9.000 mp teren
f.s. 20 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

51.000 €
17 € / mp

Teren 3000 mp cu pomi fructiferi

Central, Satu Mare

3.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
6

37.000 €
9.25 € / mp

Teren extravilan de vanzare, 40 ARI, zona Racsa

Central, Satu Mare

4.000 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

Mai mult de un an
18

300.000 €
3.80 € / mp

Teren intravilan 7.9 ha. Sandra

Central, Satu Mare

79.000 mp teren
f.s. 150 m
Agenție

Mai mult de un an
3

100.000 €
25 € / mp

Teren Extravilan de Vanzare 40 Ari Strada Spicu ...

Careiului, Satu Mare

4.000 mp teren
f.s. 25 m
Agenție

Mai mult de un an
1

39.000 €
65 € / mp

Parcela de vanzare, 1270 mp, zona Amati

Central, Satu Mare

600 mp teren
f.s. 24 m
Agenție

Mai mult de un an

74.900 €
30.63 € / mp

Teren de vanzare, 2450mp, zona Gorunului

Central, Satu Mare

2.445 mp teren
f.s. 14 m
Agenție

Mai mult de un an
1

25.000 €
4.63 € / mp

Teren cu nuci, 5.400mp, zona - Decebal, Comuna ...

Central, Satu Mare

5.400 mp teren
f.s. 19 m
Agenție

Mai mult de un an
1

65.000 €
13 € / mp

Teren Intravilan pe Malul Lacului Caline?ti Ide ...

Central, Satu Mare

5.000 mp teren
f.s. 25 m
Agenție

Mai mult de un an
3

70.000 €
11.25 € / mp

Vanzare/Inchiriere/asociere teren intravilan | ...

Central, Satu Mare

6.223 mp teren
f.s. 3 m
Agenție

Mai mult de un an
1

2.000.000 €
10.87 € / mp

Teren intravilan | 183.990 MP | Zona Lucian Bla ...

Lucian Blaga, Satu Mare

183.990 mp teren
f.s. 60 m
Agenție

Mai mult de un an
5

115.000 €
105.000 €
105.60 € / mp

Teren intravilan, 1089 mp, in zona Unio oportun ...

Unio, Satu Mare

1.089 mp teren
f.s. 36 m
Agenție

Mai mult de un an
1

76.000 €
41.24 € / mp

Teren intravilan , 1413/430 mp , zona Dara

Central, Satu Mare

1.843 mp teren
f.s. 30464 m
Agenție

Mai mult de un an
1

202.520 €
20 € / mp

Teren Intravilan, 10,126 mp , zona Strada Botiz ...

Botizului, Satu Mare

10.126 mp teren
f.s. 76 m
Agenție

Mai mult de un an
1

59.000 €
20.10 € / mp

Doua parcele de vanzare extravilan, 2936 total, ...

Lucian Blaga, Satu Mare

2.936 mp teren
f.s. 18 m
Agenție

Mai mult de un an
1

130.000 €
11.30 € / mp

Teren intravilan | 11.500mp | Decebal

Central, Satu Mare

11.500 mp teren
f.s. 3 m
Agenție

Mai mult de un an
1

28.000 €
41.67 € / mp

Parcele de vanzare | 672mp sau 1344mp | Botiz

Central, Satu Mare

672 mp teren
f.s. 3 m
Agenție

Mai mult de un an
1

75.000 €
55.80 € / mp

Parcele de vanzare | 1344mp | Botiz

Central, Satu Mare

1.344 mp teren
f.s. 3 m
Agenție

1 lună în urmă
7

54.000 €
54 € / mp

De vanzare Teren Intravilan 1000MP In Satu Mare ...

Nord, Satu Mare

1.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
11

29.000 €
2.07 € / mp

Teren intravilan 1.400 mp, ideal pentru constru ...

Central, Satu Mare

14.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
6

189.900 €
0 €
37.98 € / mp

BRASADAS vinde 5000 mp. teren intravilan Aurel ...

Aurel Vlaicu, Satu Mare

5.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

169.900 €
220.000 €
84.95 € / mp

BRASADAS vinde 2000 mp. teren intravilan Diana ...

Titulescu, Satu Mare

2.000 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
8

26.000 €
34.99 € / mp

Teren intravilan 743 mp la intrarea in Odoreu

Central, Satu Mare

743 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
10

81.000 €
27 € / mp

Teren intravilan de vanzare 3000 mp, Botiz, str ...

Central, Satu Mare

3.000 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
8

37.000 €
2.35 € / mp

Teren de vanzare - 15.740 mp | Viile Satu Mare ...

Central, Satu Mare

15.740 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
7

13.500 €
5.40 € / mp

Teren intravilan 2.500 mp in Boghis | Ideal pen ...

Central, Satu Mare

2.500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

95.000 €
111.11 € / mp

Teren intravilan 855 mp loc de casa semicentral ...

Semicentral, Satu Mare

855 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

67.000 €
40.02 € / mp

Teren in zona Drum Careiului langa Hotel Dana

Careiului, Satu Mare

1.674 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
20

199.000 €

Teren in suprafata de 7774 intravilan | Constru ...

Central, Satu Mare