Proprietăți unice: 3
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
2

2.450 €
1.11 € / mp

Teren Intravilan Zalau Gradina Onului | 22 ari ...

Central, Zalău

2.200 mp
2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
12

270.000 €

Teren intravilan pentru 4 imobile a cate 6 unit ...

Central, Zalău

f.s. 120 m
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
12

625.000 €

Teren intravilan constructii 1 ha, zona exclusi ...

Central, Zalău

f.s. 234 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

39.000 €
70.91 € / mp

Teren intravilan 550 mp de vânzare – Zalău | Zo ...

Exterior Est, Zalău

La ~5km distanță

550 mp teren
f.s. 28 m
Fâneață
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

702.455 €
65 € / mp

De vanzare teren intravilan in Zalau, str. Cran ...

Exterior Vest, Zalău

La ~5km distanță

10.807 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

150.000 €
75 € / mp

Teren Intravilant cu un Formidabil View /Privel ...

Est, Zalău

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Construcții

Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
2

55.000 €
25 € / mp

Teren Intravilan Zalau Gradina Onului | 22 ari ...

Nord-Est, Zalău

La ~5km distanță

2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

56.000 €
40 € / mp

Teren intravilan

Exterior Vest, Zalău

La ~5km distanță

1.400 mp
1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

5.500 €
2.04 € / mp

Teren de vanzare 1- 3 parcele Zalau. O parcela ...

Exterior Vest, Zalău

La ~5km distanță

2.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

100.500 €
67 € / mp

Teren intravilan str. Lalelelor - 15 ari

Exterior Vest, Zalău

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

51.200 €
32 € / mp

Teren intravilan 16 ari front 55 metri str. Cer ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

1.600 mp
1.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

39.000 €
70.91 € / mp

Teren intravilan 550 mp de vânzare – Zalău | Zo ...

Exterior Est, Zalău

La ~5km distanță

550 mp teren
f.s. 28 m
Fâneață
Intravilan
Agenție

1 săptămână în urmă
1

35.000 €
58.33 € / mp

Teren 600 Sarmas la liziera padurii front de 20 ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

600 mp
600 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

66.800 €
22.27 € / mp

Teren intravilan industrial la 150 m de Bulevar ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

3.000 mp
3.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

53.000 €
10 € / mp

Teren extravilan in suprafata de 5300 mp - Liva ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

5.300 mp
5.300 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
2

53.000 €

Teren extravilan in suprafa?a de 5300 mp - Liva ...

Central, Zalău

La ~5km distanță

f.s. 50 m
Agenție

5 zile în urmă
4

50.000 €
26.32 € / mp

Teren de vanzare

Central, Zalău

La ~5km distanță

1.900 mp
1.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

3.000 €
0.07 € / mp

Teren intravilan, construibil - parcele 730-740 ...

Crișeni

La ~5km distanță

42.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

1.650 €
1.38 € / mp

De vanzare teren intravilan in Hereclean

Hereclean

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

3.900 €
0.16 € / mp

Teren 2.5Ha Hereclean

Hereclean

La ~5km distanță

25.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
16

100.000 €
32.26 € / mp

De vanzare teren in Moigrad 50 ari

Moigrad-Porolissum

La ~5km distanță

3.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

19.000 €
9.74 € / mp

Teren intravilan Diosod

Dioșod

La ~10km distanță

1.950 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

100.000 €
12.50 € / mp

Vand 80 ari teren intravilan

Pericei

La ~15km distanță

8.000 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

49.000 €
3,500.00 € / mp

Teren loc de casa Jibou

Central, Jibou

La ~15km distanță

14,5 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

60.000 €
10.55 € / mp

DE VANZARE Teren ExtraVilan Simleu Silvaniei

Șimleu Silvaniei

La ~20km distanță

5.686 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

23.000 €
11.50 € / mp

Teren 2000 mp intravilan/extravilan, la iesire ...

Exterior Vest, Șimleu Silvaniei

La ~20km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

47.000 €
2.64 € / mp

Fize? (Sag, Salaj) - 17.800mp teren intravilan ...

Sâg

La ~20km distanță

17.800 mp
17.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

3.000.000 €

Teren agricol de vânzare 180 dunams în Hida

Hida

La ~25km distanță

Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

47.000 €
2.64 € / mp

Fizes (Sag, Salaj) - 17.800mp teren intravilan ...

Fizeș

La ~25km distanță

17.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
9

170.000 €
1.35 € / mp

Ferma de aluni + teren turistic panoramic

Șoimușeni

La ~30km distanță

126.200 mp
126.200 mp teren