Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

49.000 €
3,500.00 € / mp

Teren loc de casa Jibou

Central, Jibou

14,5 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 săptămână în urmă
3

17.000 €
10.63 € / mp

Teren de vanzare, ideal pentru investitie sau c ...

Var

La ~5km distanță

1.600 mp
1.600 mp teren
Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă
6

17.862 €
3.08 € / mp

Teren extravilan 5.800 mp – Prodanesti, com. Cr ...

Creaca

La ~5km distanță

5.800 mp teren
f.s. 35 m
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
6

76.000 €
20 € / mp

Teren intravilan ideal investitie - zona turist ...

Mirșid

La ~10km distanță

3.800 mp
3.800 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
16

100.000 €
32.26 € / mp

De vanzare teren in Moigrad 50 ari

Moigrad-Porolissum

La ~10km distanță

3.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
16

100.000 €
32.26 € / mp

De vanzare teren in Moigrad 50 ari

Moigrad-Porolissum

La ~10km distanță

3.100 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

37.000 €
69.81 € / mp

Vind teren Grosi ,MM, Str Smochinilor

Năpradea

La ~10km distanță

530 mp
530 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
9

170.000 €
1.35 € / mp

Ferma de aluni + teren turistic panoramic

Șoimușeni

La ~10km distanță

126.200 mp
126.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
9

170.000 €
1.35 € / mp

Ferma de aluni + teren turistic panoramic

Șoimușeni

La ~10km distanță

126.200 mp
126.200 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

79.000 €
0.91 € / mp

Teren agricol in suprafata de 87000 mp, UAT Sal ...

Sălățig

La ~15km distanță

87.000 mp
87.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

79.000 €
0.91 € / mp

Teren agricol in suprafata de 87000 mp, UAT Sal ...

Sălățig

La ~15km distanță

87.000 mp teren
f.s. 259 m
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

3.000 €
0.07 € / mp

Teren intravilan, construibil - parcele 730-740 ...

Crișeni

La ~15km distanță

42.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

5.500 €
2.04 € / mp

Teren de vanzare 1- 3 parcele Zalau. O parcela ...

Exterior Vest, Zalău

La ~15km distanță

2.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

56.000 €
40 € / mp

Teren intravilan

Exterior Vest, Zalău

La ~15km distanță

1.400 mp
1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

100.500 €
67 € / mp

Teren intravilan str. Lalelelor - 15 ari

Exterior Vest, Zalău

La ~15km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
12

270.000 €

Teren intravilan pentru 4 imobile a cate 6 unit ...

Central, Zalău

La ~15km distanță

f.s. 120 m
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

150.000 €
75 € / mp

Teren Intravilant cu un Formidabil View /Privel ...

Est, Zalău

La ~15km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

702.455 €
65 € / mp

De vanzare teren intravilan in Zalau, str. Cran ...

Exterior Vest, Zalău

La ~15km distanță

10.807 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
2

2.450 €
1.11 € / mp

Teren Intravilan Zalau Gradina Onului | 22 ari ...

Central, Zalău

La ~15km distanță

2.200 mp
2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
12

625.000 €

Teren intravilan constructii 1 ha, zona exclusi ...

Central, Zalău

La ~15km distanță

f.s. 234 m
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
2

55.000 €
25 € / mp

Teren Intravilan Zalau Gradina Onului | 22 ari ...

Nord-Est, Zalău

La ~15km distanță

2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

39.000 €
70.91 € / mp

Teren intravilan 550 mp de vânzare – Zalău | Zo ...

Exterior Est, Zalău

La ~15km distanță

550 mp teren
f.s. 28 m
Fâneață
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

3.900 €
0.16 € / mp

Teren 2.5Ha Hereclean

Hereclean

La ~20km distanță

25.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

1.650 €
1.38 € / mp

De vanzare teren intravilan in Hereclean

Hereclean

La ~20km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

19.000 €
9.74 € / mp

Teren intravilan Diosod

Dioșod

La ~20km distanță

1.950 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

3.000.000 €

Teren agricol de vânzare 180 dunams în Hida

Hida

La ~20km distanță

Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

52.000 €
8.67 € / mp

Teren Salaj Ileanda

Bizușa-Băi

La ~30km distanță

6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

100.000 €
12.50 € / mp

Vand 80 ari teren intravilan

Pericei

La ~30km distanță

8.000 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

17.569 €
6.38 € / mp

Vand teren constructie hala in Ileanda, Salaj

Ileanda

La ~30km distanță

2.753 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
20

75.000 €
31.97 € / mp

Berevoesti, Arges

Pruni

La ~30km distanță

2.346 mp
f.s. 16 m