Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Ieri
5

19.500 €
13 € / mp

Teren intravilan pentru casa 1360 mp, la 10 min ...

Fetindia

1.500 mp teren
f.s. 28 m

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 săptămâni în urmă
3

55.800 €
4.94 € / mp

TEREN DE VANZARE IN SINTEU

Meseșenii de Jos

La ~5km distanță

11.290 mp
11.290 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

46.000 €
36.74 € / mp

Teren intravilan, de vanzare, 1252 mp, zona Arg ...

Meseșenii de Jos

La ~5km distanță

1.252 mp
1.252 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

120.000 €
31.58 € / mp

Teren extravilan Criseni, 3800 mp

Aghireș

La ~5km distanță

3.800 mp teren
f.s. 33 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
8

48.000 €
32 € / mp

Teren intravilan in Aghires in suprafata de 150 ...

Aghireș

La ~5km distanță

1.500 mp teren
f.s. 28 m
Agenție

Mai mult de un an
3

23.690 €
0.88 € / mp

Teren intravilan in localitatea Aghires in supr ...

Aghireș

La ~5km distanță

27.000 mp teren
f.s. 22 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

270.000 €
32.93 € / mp

Teren intravilan/extravilan centura Zalau, 8200 ...

Aghireș

La ~5km distanță

8.200 mp
8.200 mp teren
f.s. 40 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

46.000 €
36.74 € / mp

Teren intravilan, de vanzare, 1252 mp, zona Arg ...

Aghireș

La ~5km distanță

1.252 mp
1.252 mp teren
f.s. 28 m
Agenție

1 lună în urmă
1

99.000 €
70.71 € / mp

Teren de construit in Zalau, 1400mp, utilita?i ...

Porolissum, Zalău

La ~5km distanță

1.400 mp
1.400 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

103.000 €
103 € / mp

Teren Intravilan 10 ari Porolissum-Sarmas toate ...

Porolissum, Zalău

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
1

103.000 €
103 € / mp

Teren Intravilan 10 ari Zona Blocuri Porolissum ...

Porolissum, Zalău

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

87.300 €
65.15 € / mp

Teren Intravilan 1340 mp -5minute de Casa Armat ...

Dumbrava 2, Zalău

La ~5km distanță

1.340 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

100.000 €
166.67 € / mp

Teren Intravilan zona d-va 2 600mp cu toate uti ...

Dumbrava 2, Zalău

La ~5km distanță

600 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

50.000 €
100 € / mp

Teren intravilan, 500 mp, zona Dumbrava 2

Dumbrava 2, Zalău

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren
f.s. 25 m
Agenție

1 lună în urmă
3

50.000 €

Teren intravilan, 500 mp, zona Dumbrava 2

Dumbrava 2, Zalău

La ~5km distanță

f.s. 25 m
Agenție

1 lună în urmă
3

50.000 €
100 € / mp

Teren intravilan, 500 mp, zona Dumbrava 2

Dumbrava 2, Zalău

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
6

118.000 €
59 € / mp

Teren intravilan in suprafata de 2000 mp, zona ...

Central, Zalău

La ~10km distanță

2.000 mp teren
f.s. 16 m
Agenție

Mai mult de un an
8

315.000 €
42 € / mp

Teren extravilan in suprafata de 7500 mp la poa ...

Central, Zalău

La ~10km distanță

7.500 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

Mai mult de un an
13

50.000 €
15.15 € / mp

Teren intravilan cu toate utilitatile, 600 mp, ...

Central, Zalău

La ~10km distanță

3.300 mp teren
f.s. 36 m
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
12

625.000 €
915.062 €
59.93 € / mp

Teren intravilan constructii 1 ha, zona exclusi ...

Central, Zalău

La ~10km distanță

10.428 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

199.900 €
66.63 € / mp

Teren intravilan/extravilan de vanzare, in supr ...

Central, Zalău

La ~10km distanță

3.000 mp teren
f.s. 19 m
Agenție

3 luni în urmă
6

49.900 €
79.71 € / mp

0% comision Teren intravilan, toate utilitatile ...

Central, Zalău

La ~10km distanță

626 mp
626 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

28.500 €
13.34 € / mp

Teren intravilan, str. Sarma?

Central, Zalău

La ~10km distanță

2.136 mp
2.136 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

1.800 €
0.42 € / mp

Teren intravilan la centura Zalau 42.5 ari

Central, Zalău

La ~10km distanță

4.255 mp
4.255 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

3.000 €
2.45 € / mp

2 Parcele de teren extravilan zona Bradet Pret ...

Central, Zalău

La ~10km distanță

1.226 mp
1.226 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

64.400 €
46 € / mp

Teren intravilan de vanzare Strada Morii, Zalau

Central, Zalău

La ~10km distanță

1.400 mp
1.400 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

1.500 €
0.75 € / mp

Teren extravilan cu o panorama frumoasa, intabu ...

Central, Zalău

La ~10km distanță

2.000 mp
2.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

35.000 €
58.33 € / mp

De vanzare teren intravilan,cu front generos si ...

Central, Zalău

La ~10km distanță

600 mp
600 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

112.480 €
19 € / mp

Oportunitate! Teren extravilan Zalau,zona Mall ...

Central, Zalău

La ~10km distanță

5.920 mp
5.920 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
13

4.800 €
1.12 € / mp

Teren Intravilan 43Ari zona Ortelec-Zalau intre ...

Central, Zalău

La ~10km distanță

4.300 mp
4.300 mp teren