Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Ieri
2

28.500 €
31.35 € / mp

Teren intravilan, 909mp, loc. Ciumarna, jud. Sa ...

Ciumărna

909 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Ieri
2

28.500 €
31.35 € / mp

Teren intravilan, 909mp, loc. Ciumarna, jud. Sa ...

Românași

La ~5km distanță

909 mp
909 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

100.000 €
32.26 € / mp

De vanzare teren in Moigrad 50 ari

Moigrad-Porolissum

La ~10km distanță

3.100 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

103.000 €
103 € / mp

Teren Intravilan 10 ari Zona Blocuri Porolissum ...

Porolissum, Zalău

La ~10km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
2

103.000 €
103 € / mp

Teren Intravilan 10 ari Porolissum-Sarmas toate ...

Porolissum, Zalău

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

99.000 €
70.71 € / mp

Teren de construit in Zalau, 1400mp, utilita?i ...

Porolissum, Zalău

La ~10km distanță

1.400 mp
1.400 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

87.300 €
65.15 € / mp

Teren Intravilan 1340 mp -5minute de Casa Armat ...

Dumbrava 2, Zalău

La ~10km distanță

1.340 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

100.000 €
166.67 € / mp

Teren Intravilan zona d-va 2 600mp cu toate uti ...

Dumbrava 2, Zalău

La ~10km distanță

600 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

50.000 €

Teren intravilan, 500 mp, zona Dumbrava 2

Dumbrava 2, Zalău

La ~10km distanță

f.s. 25 m
Agenție

1 lună în urmă
3

50.000 €
100 € / mp

Teren intravilan, zona Dumbrava 2 in surafata d ...

Dumbrava 2, Zalău

La ~10km distanță

500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

50.000 €
100 € / mp

Teren intravilan, 500 mp, zona Dumbrava 2

Dumbrava 2, Zalău

La ~10km distanță

500 mp
500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

120.000 €
31.58 € / mp

Teren extravilan Criseni, 3800 mp

Aghireș

La ~10km distanță

3.800 mp teren
f.s. 33 m
Agenție

Mai mult de un an
8

48.000 €
32 € / mp

Teren intravilan in Aghires in suprafata de 150 ...

Aghireș

La ~10km distanță

1.500 mp teren
f.s. 28 m
Agenție

Mai mult de un an
3

23.690 €
0.88 € / mp

Teren intravilan in localitatea Aghires in supr ...

Aghireș

La ~10km distanță

27.000 mp teren
f.s. 22 m
Agenție

5 luni în urmă
6

99.900 €
79.79 € / mp

0% comision Teren intravilan 12.5 ari, zona Epi ...

Central, Zalău

La ~10km distanță

1.252 mp
1.252 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
3

265.000 €
79.44 € / mp

Teren de vanzare, zona linistita

Central, Zalău

La ~10km distanță

3.336 mp
3.336 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

200.000 €
92.94 € / mp

Teren Intravilan, priveliste panoramica

Central, Zalău

La ~10km distanță

2.152 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

Mai mult de un an
7

67.000 €
23.10 € / mp

Teren intravilan de vanzare

Central, Zalău

La ~10km distanță

2.900 mp teren
f.s. 24 m
Agenție

Mai mult de un an
5

22.000 €
27.95 € / mp

Teren extravilan suparfata 787 mp in zona Brade ...

Central, Zalău

La ~10km distanță

787 mp teren
f.s. 12 m
Agenție

Mai mult de un an
5

199.900 €
66.63 € / mp

Teren intravilan/extravilan de vanzare, in supr ...

Central, Zalău

La ~10km distanță

3.000 mp teren
f.s. 19 m
Agenție

Mai mult de un an
4

68.500 €
68.50 € / mp

Teren intravilan in Livada Meses in suprafata d ...

Central, Zalău

La ~10km distanță

1.000 mp teren
f.s. 17 m
Agenție

10 luni în urmă
2

46.000 €
36.74 € / mp

Teren intravilan, de vanzare, 1252 mp, zona Arg ...

Central, Zalău

La ~10km distanță

1.252 mp teren
f.s. 28 m
Agenție

10 luni în urmă
6

162.500 €
25 € / mp

Teren extravilan, de vanzare, 6500 mp, zona Cra ...

Central, Zalău

La ~10km distanță

6.500 mp teren
f.s. 65 m
Agenție

Mai mult de un an
5

455.000 €
23.68 € / mp

Teren intravilan in suparafat de 19213 mp, zona ...

Central, Zalău

La ~10km distanță

19.213 mp teren
f.s. 30 m
Agenție

5 luni în urmă
1

63.000 €
105 € / mp

Teren Intravilan, zona linistita, Livada Meses

Central, Zalău

La ~10km distanță

600 mp teren
f.s. 19 m
Dezvoltator
Comision 0%

6 luni în urmă
1

1.556.585 €
59.53 € / mp

Vanzare teren Zalau_OMV Petrom

Central, Zalău

La ~10km distanță

26.147 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

64.400 €
46 € / mp

Teren intravilan de vanzare Strada Morii, Zalau

Central, Zalău

La ~10km distanță

1.400 mp
1.400 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

100.000 €
90.91 € / mp

Teren intravilan pretabil si pentru constructii ...

Central, Zalău

La ~10km distanță

1.100 mp
1.100 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

3.000 €
0.61 € / mp

Teren intravilan la centura Zalau 49 ari toate ...

Central, Zalău

La ~10km distanță

4.900 mp
4.900 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

3.000 €
2.45 € / mp

2 Parcele de teren extravilan zona Bradet Pret ...

Central, Zalău

La ~10km distanță

1.226 mp
1.226 mp teren