Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

133.485 €
165 € / mp

Teren Sinaia/Cumpatu

Cumpătu, Sinaia

809 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
6

98.000 €
199.19 € / mp

SINAIA, VAND 492 MP IN CARTIERUL TIRUL CU PORUM ...

Exterior Vest, Sinaia

La ~5km distanță

492 mp
492 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

600 €
0.72 € / mp

Teren de vanzare sau compensare cu apartamente

Central, Sinaia

La ~5km distanță

835 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

138.670 €
245 € / mp

Teren Sinaia-Platou Izvor

Exterior Vest, Sinaia

La ~5km distanță

566 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

100.000 €
203.25 € / mp

Sinaia,Proprietar,vand 492 Mp,cartier Tirul cu ...

Exterior Vest, Sinaia

La ~5km distanță

492 mp teren
40E
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

35.000 €
70 € / mp

Teren intravilan de 500 mp, în Sinaia

Sinaia

La ~5km distanță

500 mp teren
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 35,000 € și 37.500 €
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

999.680 €
880 € / mp

Teren deosebit de vânzare în Sinaia – cartier e ...

Furnica, Sinaia

La ~5km distanță

1.136 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
11

226.395 €
135 € / mp

Proprietar vand Teren Intravilan Sinaia 1677 mp ...

Platoul Izvor, Sinaia

La ~5km distanță

1.677 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
14

370.000 €
138.27 € / mp

Teren intravilan Busteni - Piatra Arsa

Piatra Arsă, Bușteni

La ~5km distanță

2.676 mp
2.676 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

1.300.000 €
86.67 € / mp

15.000 mp în Busteni DN1 pentru dezvoltator imo ...

Zamora, Bușteni

La ~5km distanță

15.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

50.000 €
151.52 € / mp

teren de vanzare cu casa demolabila

Central, Azuga

La ~10km distanță

330 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

163.000 €
58.21 € / mp

Teren intravilan Rasnov Gajarie 2800 mp-vedere ...

Exterior Vest, Azuga

La ~10km distanță

2.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

55.000 €
100 € / mp

Vand teren Predeal

Malul Ursului, Predeal

La ~15km distanță

550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

40 €
0.01 € / mp

Vand 1200 mp teren parcelabil in Valea Doftanei ...

Secăria

La ~15km distanță

2.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

50.000 €
5.56 € / mp

Teren intravilan cu casa batraneasca

Secăria

La ~15km distanță

9.000 mp teren
f.s. 5 m
Livadă
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
8

40.000 €
1.64 € / mp

Terenuri cu priveliste deosebita

Secăria

La ~15km distanță

24.334 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
9

46.000 €
14.80 € / mp

Teren intravil, VDRusu, Construcții, Investitie ...

Teșila

La ~15km distanță

3.108 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
7

30.000 €
12 € / mp

Teren intravil, VD, Prislop, Construcții, Inves ...

Teșila

La ~15km distanță

2.500 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

130.000 €
180.000 €
65 € / mp

Vand teren cu vedere la lac, Valea Doftanei,Str ...

Teșila

La ~15km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

260.710 €
310 € / mp

TEREN DE VANZARE LA LAC

Teșila

La ~15km distanță

841 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

125.000 €
39.57 € / mp

De vanzare 3159 mp TEREN INTRAVILAN Vatra Sat, ...

Galmeia, Comarnic

La ~15km distanță

3.159 mp
3.159 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

16.000 €
19.95 € / mp

Teren 800 mp, construibil, Comarnic, Secariei

Secăriei, Comarnic

La ~15km distanță

802 mp
802 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

30.000 €
18.04 € / mp

Vand 2 loturi de teren in Comarnic, Jud. Prahov ...

Central, Comarnic

La ~15km distanță

1.663 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

198.250 €
47.47 € / mp

Teren superb Valea Doftanei (Teșila) – vedere p ...

Valea Doftanei

La ~15km distanță

4.176 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

168.250 €
50 € / mp

Teren Lacul Paltinul - Valea Doftanei 50 euro/m ...

Valea Doftanei

La ~15km distanță

3.365 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

55.000 €
70.000 €
22 € / mp

Teren intravilan Valea Doftanei (Din?easa) Zona ...

Valea Doftanei

La ~15km distanță

2.500 mp
2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

26.500 €
14.89 € / mp

Vand teren baraj Paltinu

Valea Doftanei

La ~15km distanță

1.780 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

130.000 €
180.000 €
65 € / mp

Vand teren cu vedere la lac, Valea Doftanei,Str ...

Valea Doftanei

La ~15km distanță

2.000 mp
2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

260.000 €
309.16 € / mp

teren cu vedere la lacul Paltinu

Valea Doftanei

La ~15km distanță

841 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

147.000 €
109.87 € / mp

Teren Lac Paltinu - Valea Doftanei

Valea Doftanei

La ~15km distanță

1.338 mp
1.338 mp teren