Proprietăți unice: 6
Proprietari: 0
Agenție

1 lună în urmă
3

149.000 €
8.28 € / mp

Teren intravilan-industrial de vânzare, Co ...

Cocorăștii Colț

18.000 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
7

20.000 €
14.49 € / mp

Teren Com. Cocorastii Colt-Sat Persunari-Jud. P ...

Cocorăștii Colț

1.380 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
5

22.000 €
10.65 € / mp

Teren Cocorastii Colt-Jud. Prahova

Cocorăștii Colț

2.065 mp teren
f.s. 35 m
Intravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
3

498.000 €
0.68 € / mp

Oportunitate Excepțională de Investiții - 73 ha ...

Cocorăștii Colț

730.000 mp teren
Pădure
Extravilan
Agenție

Mai mult de un an
6

25.000 €
10 € / mp

Teren Cocorastii Colt 2500 mp

Cocorăștii Colț

2.500 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
8

100.000 €
25.64 € / mp

Teren intravilan cu lac 3900mp Cocorasti Colt P ...

Cocorăștii Colț

3.900 mp
3.900 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

56.000 €
2.29 € / mp

Teren mixt de vanzare

Stăncești

La ~5km distanță

24.428 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi

14.200 €
4 € / mp

Teren intravilan 3550 mp in comuna Mane?ti, sat ...

Băltița

La ~5km distanță

3.550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

68.672 €
8 € / mp

Teren intravilan de vanzare, Com.Manesti, Sat.M ...

Mănești

La ~5km distanță

8.584 mp teren
Intravilan

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

38.900 €
14.15 € / mp

TEREN CASE -MANESTI AER CURAT -canal irirgatii ...

Mănești

La ~5km distanță

2.750 mp
2.750 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

60.000 €
9.52 € / mp

Teren 6300mp-Oportunitate investitie,zona in de ...

Mănești

La ~5km distanță

6.300 mp
6.300 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
13

195.000 €
10.87 € / mp

Teren intravilan 1.8ha Recea / COMISION 0%

Mănești

La ~5km distanță

17.939 mp
17.939 mp teren
Agenție

Ieri
3

73.000 €
43.98 € / mp

TEREN INTRAVILAN DE VANZARE TOHANI?A, BRA?OV 1. ...

Mănești

La ~5km distanță

1.660 mp
1.660 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
12

9.900 €
8.75 € / mp

Vanzare teren livada in com. Barbuletu

Mănești

La ~5km distanță

1.131 mp
1.131 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
6

25.000 €
11.36 € / mp

Teren de vanzare 2200 mp, Raul Alb ,DB

Mănești

La ~5km distanță

2.200 mp
2.200 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
14

43.200 €
53.600 €
8 € / mp

Teren ideal pentru glamping in Vladeni, aproape ...

Mănești

La ~5km distanță

5.400 mp
5.400 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 43,200 € și 53.600 €
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

25.000 €
34.01 € / mp

Teren intravilan de vanzare- oportunitate excel ...

Șirna

La ~5km distanță

735 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

16.000 €
20.38 € / mp

Teren intravilan Sat Catunu, comuna Cornesti, D ...

Cornești

La ~5km distanță

785 mp
785 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
7

25.000 €
27.78 € / mp

Teren Catunu (cornesti) cu casa si garaj , Damb ...

Cornești

La ~5km distanță

900 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
14

80.000 €
22.76 € / mp

Teren intravilan, 3515 mp, zona Crevedia

Cornești

La ~5km distanță

3.515 mp
3.515 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

56.000 €
69.74 € / mp

Teren intravilan de vanzare - Strejnicu

Târgșoru Vechi

La ~10km distanță

803 mp
803 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

80.000 €
17.56 € / mp

Teren intravilan de vanzare Targsor, zona Zalha ...

Târgșoru Vechi

La ~10km distanță

4.555 mp
4.555 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

19.900 €
49.75 € / mp

Teren intravilan de vanzare Magurele, Prahova | ...

Târgșoru Vechi

La ~10km distanță

400 mp
400 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

10.895 €
0.87 € / mp

Teren extravilan cota parte 1/6, Targusoru Vech ...

Târgșoru Vechi

La ~10km distanță

12.500 mp
12.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

10.000 €
4 € / mp

Teren agricol Targsoru nou

Târgșoru Vechi

La ~10km distanță

2.500 mp teren
f.s. 11 m
Extravilan
Agricol
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

400.000 €
40 € / mp

Teren de vanzare 10000m2 Strejnicu

Târgșoru Vechi

La ~10km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
6

494.000 €
520.000 €
493.51 € / mp

Teren intravilan de vanzare | 10.001 MP | Ploie ...

Târgșoru Vechi

La ~10km distanță

1.001 mp
1.001 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
5

49.000 €
54.44 € / mp

Intravilan 900 mp Strejnicu, Str. Observatorulu ...

Târgșoru Vechi

La ~10km distanță

900 mp
900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

24.000 €
60 € / mp

Proprietar direct, vând loturi de teren intravi ...

Târgșoru Vechi

La ~10km distanță

400 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Ieri
3

223.850 €
50 € / mp

TEREN DE VANZARE

Târgșoru Vechi

La ~10km distanță

4.477 mp
4.477 mp teren

Terenuri de vânzare în Cocorăștii Colț, Județul Prahova

Cocorăștii Colț, situat în Județul Prahova, este o zonă accesibilă, ideală pentru cei care caută oportunități de investiție în terenuri. Această localitate oferă un mediu liniștit, perfect pentru dezvoltări rezidențiale sau agricole. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 24.000 euro, cu oferte care încep de la 10.824 euro, ceea ce face zona considerată accesibilă comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Prețuri variate: Prețurile terenurilor pot ajunge până la 498.000 euro, în funcție de locație și dimensiune.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 11 euro, cu valori variind de la 2 euro/m² la 6.822 euro/m².
  • Disponibilitate: Terenurile sunt listate în medie timp de 165 de zile, indicând o piață stabilă.

Cocorăștii Colț reprezintă o alegere excelentă pentru cei interesați de achiziția de terenuri la prețuri accesibile, având un potențial de dezvoltare semnificativ. Ești pregătit să explorezi oportunitățile din această zonă? Nu rata cele mai noi oferte!