Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

1.300.000 €
86.67 € / mp

15.000 mp în Busteni DN1 pentru dezvoltator imo ...

Zamora, Bușteni

15.000 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
14

370.000 €
138.27 € / mp

Teren intravilan Busteni - Piatra Arsa

Piatra Arsă, Bușteni

La ~5km distanță

2.676 mp
2.676 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

133.485 €
165 € / mp

Teren Sinaia/Cumpatu

Cumpătu, Sinaia

La ~5km distanță

809 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

163.000 €
58.21 € / mp

Teren intravilan Rasnov Gajarie 2800 mp-vedere ...

Exterior Vest, Azuga

La ~5km distanță

2.800 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

999.680 €
880 € / mp

Teren deosebit de vânzare în Sinaia – cartier e ...

Furnica, Sinaia

La ~5km distanță

1.136 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

600 €
0.72 € / mp

Teren de vanzare sau compensare cu apartamente

Central, Sinaia

La ~5km distanță

835 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
6

98.000 €
199.19 € / mp

SINAIA, VAND 492 MP IN CARTIERUL TIRUL CU PORUM ...

Exterior Vest, Sinaia

La ~5km distanță

492 mp
492 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

138.670 €
245 € / mp

Teren Sinaia-Platou Izvor

Exterior Vest, Sinaia

La ~5km distanță

566 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
6

100.000 €
203.25 € / mp

Sinaia,Proprietar,vand 492 Mp,cartier Tirul cu ...

Exterior Vest, Sinaia

La ~5km distanță

492 mp teren
40E
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

35.000 €
70 € / mp

Teren intravilan de 500 mp, în Sinaia

Sinaia

La ~5km distanță

500 mp teren
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 35,000 € și 37.500 €
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
4

36.000 €
72 € / mp

Sinaia, intravilan, curti constructii. doar 70 ...

Central, Sinaia

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
4

35.000 €
70 € / mp

Sinaia, in oras ! doar 70 e/mp

Central, Sinaia

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
11

226.395 €
135 € / mp

Proprietar vand Teren Intravilan Sinaia 1677 mp ...

Platoul Izvor, Sinaia

La ~10km distanță

1.677 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

55.000 €
100 € / mp

Vand teren Predeal

Malul Ursului, Predeal

La ~10km distanță

550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

94.000 €
134.29 € / mp

Teren premium 700mp Predeal - DN1 - 4 min pârti ...

Central, Predeal

La ~10km distanță

700 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

130.000 €
130 € / mp

Teren 1.000 mp Predeal DN1 oportunitate investi ...

Central, Predeal

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

46.640 €
40 € / mp

Predeal (Timisul de Sus) - zona Poiana lui Mano ...

Predeal

La ~10km distanță

1.166 mp teren
f.s. 32 m
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

2.850.000 €
35.66 € / mp

Oportunitate investitie turistica sau rezidenti ...

Cioplea, Predeal

La ~10km distanță

79.915 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

75.000 €
135.14 € / mp

Vand teren + constructie Predeal / Cioplea

Cioplea, Predeal

La ~10km distanță

555 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
9

46.000 €
14.80 € / mp

Teren intravil, VDRusu, Construcții, Investitie ...

Teșila

La ~15km distanță

3.108 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
7

30.000 €
12 € / mp

Teren intravil, VD, Prislop, Construcții, Inves ...

Teșila

La ~15km distanță

2.500 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
4

130.000 €
180.000 €
65 € / mp

Vand teren cu vedere la lac, Valea Doftanei,Str ...

Teșila

La ~15km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

221.000 €
260.710 €
260 € / mp

TEREN DE VANZARE LA LAC

Teșila

La ~15km distanță

850 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

140.000 €
14 € / mp

Vand teren zona Cheia, Ra?nov

Cheia, Râșnov

La ~15km distanță

10.000 mp teren
f.s. 29 m
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

69.000 €
6 € / mp

Proprietar vand teren Cabana Cheia

Cheia, Râșnov

La ~15km distanță

11.500 mp teren
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

40.000 €
1.64 € / mp

Terenuri cu priveliste deosebita

Secăria

La ~15km distanță

24.334 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

177.000 €
17.95 € / mp

Vand teren intravilan in Bran cu priveliste asu ...

Șimon

La ~20km distanță

9.862 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

35.000 €
34.93 € / mp

Vand Teren 1002 mp Simon Bran | Vedere superba ...

Șimon

La ~20km distanță

1.002 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

198.250 €
47.47 € / mp

Teren superb Valea Doftanei (Teșila) – vedere p ...

Valea Doftanei

La ~20km distanță

4.176 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

55.000 €
22 € / mp

Teren intravilan Valea Doftanei (Din?easa) Zona ...

Valea Doftanei

La ~20km distanță

2.500 mp
2.500 mp teren