Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

18 ore în urmă

48.250 €
5 € / mp

Teren extravilan comuna Brazi, jud Prahova

Brazi

9.650 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
12

42 €
0.02 € / mp

Teren de vanzare!! Tatarani PRAHOVA!!!

Tătărani

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

18.000 €
36 € / mp

Vand teren,500mp,in Tatarani, viitor cartier al ...

Tătărani

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

0 €

Inchiriez teren ptr parc fotovoltaic,

Românești

La ~5km distanță

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Azi
2

10.000 €
5 € / mp

teren intravilan

Românești

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
3

223.850 €
50 € / mp

TEREN DE VANZARE

Târgșoru Vechi

La ~5km distanță

4.477 mp
4.477 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

74.900 €
14.98 € / mp

Vand teren in Stejnicu

Târgșoru Vechi

La ~5km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

10.000 €
4 € / mp

Teren agricol Targsoru nou

Târgșoru Vechi

La ~5km distanță

2.500 mp teren
f.s. 11 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

24.000 €
60 € / mp

Proprietar direct, vând loturi de teren intravi ...

Târgșoru Vechi

La ~5km distanță

400 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

498.000 €
22.10 € / mp

Puchenii Mari, Ploiesti Teren Intravilan Indust ...

Pietroșani

La ~10km distanță

22.531 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

12.500 €
5 € / mp

Puchenii Mari

Pietroșani

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

375.000 €
60 € / mp

Proprietar direct vand loturi de teren intravil ...

Strejnicu

La ~10km distanță

6.250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

12 ore în urmă

80.000 €
10 € / mp

Teren extravilan de vanzare

Strejnicu

La ~10km distanță

8.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
3

25.000 €
5 € / mp

Vand teren in Strejnicu pe str. Negoiesti

Strejnicu

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

14.000 €
5.60 € / mp

Teren de vanzare in sat Pietrosani, com. Puchen ...

Puchenii Mari

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

45.000 €
22.84 € / mp

Vand teren intravilan 1970 mp, com. Puchenii Ma ...

Puchenii Mari

La ~10km distanță

1.970 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

21.000 €
23.89 € / mp

Vanzare teren intravilan

Puchenii-Moșneni

La ~10km distanță

879 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

45.000 €
22.84 € / mp

Teren intravilan de 1970 mp, în Puchenii Mari

Puchenii Mari

La ~10km distanță

1.970 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

1.114.500 €
113.62 € / mp

Teren parc Municipal Ploiești Vest

8 Martie, Ploiești

La ~10km distanță

9.809 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
6

9.500.000 €

TEREN BULEVARDUL REPUBLICII//ZONA ALBERT

Republicii, Ploiești

La ~10km distanță

f.s. 80 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

2.625.000 €
150 € / mp

Ploiesti zona Albert

Albert, Ploiești

La ~10km distanță

17.500 mp
17.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

25.000 €
34.01 € / mp

Teren intravilan de vanzare- oportunitate excel ...

Șirna

La ~10km distanță

735 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

361.390 €
406.182 €
355 € / mp

Teren comercial Ploiești – intersecție, trafic, ...

Central, Ploiești

La ~10km distanță

1.018 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
7

350.000 €

TEREN ULTRACENTRAL// PALATUL DE JUSTITIE PLOIES ...

Ultracentral, Ploiești

La ~10km distanță

f.s. 16 m
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

1.150.000 €

TEREN INTRAVILAN\\ZONA SPITALUL JUDETEAN PLOIES ...

Central, Ploiești

La ~10km distanță

f.s. 28 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

2.975.000 €

TEREN CARTIER IRISH TOWN

Central, Ploiești

La ~10km distanță

f.s. 60 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

120.120 €
280 € / mp

Teren 429 mp central Ploiești – acces auto, ide ...

Ultracentral, Ploiești

La ~10km distanță

429 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

24.375 €
39 € / mp

Vand teren Mitica Apostol- Vest Ploiesti

Vest, Ploiești

La ~10km distanță

625 mp teren
3E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

1.108.880 €

TEREN INTRAVILAN//PARCUL MUNICIPAL PLOIESTI

Vest, Ploiești

La ~10km distanță

f.s. 33 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
12

400.000 €
80 € / mp

*Teren intravilan 5000mp-zona Spitalul Judetean ...

Central, Ploiești

La ~10km distanță

5.000 mp teren