Teren de 4477 mp, în Târgșoru Vechi

223.850 €
50 € / mp

Târgşoru Vechi, Judeţul Prahova

Suprafață teren:
4.477 mp

Descriere teren

DescriereTeren intravilan de vanzare in Targusor Vechi ,Strada Stadionului Caracteristici principale: - Suprafata totala: 4477 mp - Deschidere la strada: 24 ml - Potential parcelizare - Utilitati (curent, apa, gaze) in proximitate - Statut: intravilan - ideal pentru constructie rezidentiala Locatie: - Acces rapid la Ploiesti , DN1 si Autostrada A3 - Zona linistita, in plina dezvoltare rezidentiala Ideal pentru: - Dezvoltatori imobiliari - Investitori care doresc lotizare si revanzare - Persoane fizice interesate de achizitie teren cu potential maxim Pret 50 Euro/mp negociabil Documentatie completa disponibila. Seriozitate garantata. Sunati pentru detalii
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 20 Mai 2026 ID anunț: 1640710
Suprafață teren: 4.477 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren intravilan de 42000 mp, în Teișani
245.000 €
Județul Prahova, Teișani
42.000 mp teren
Fâneață
Teren de 5000 mp, în Central
225.000 €
Ploiești, Central
5.000 mp teren
Teren de 40001 mp, în Teișani
240.000 €
Județul Prahova, Teișani
40.001 mp teren
Teren în Ariceștii Rahtivani
235.000 €
Județul Prahova, Ariceștii Rahtivani
Teren în Central
225.000 €
Ploiești, Central
Teren în Central
225.000 €
Ploiești, Central
Teren în Est
220.000 €
Ploiești, Est
Teren în Central
241.501 €
Județul Prahova, Băicoi
Teren intravilan de 4500 mp, în Izvoarele
225.000 €
Județul Prahova, Izvoarele
4.500 mp teren
Livadă