Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

60.000 €
13.33 € / mp

Teren de vânzare - 4.500 mp în comuna Secuieni, ...

Secuieni

4.500 mp teren
Intravilan

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

28.500 €
19.66 € / mp

Teren Trifesti jud.Neamt

Trifești

La ~5km distanță

1.450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

6 €
0 € / mp

Vand teren extravilan soseaua roman piatra 1450 ...

Roman

La ~10km distanță

10.450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

63.000 €
112.30 € / mp

Teren de vanzare

Exterior Vest, Roman

La ~10km distanță

561 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

110.000 €
157.14 € / mp

Teren de construit 3 vile

Central, Roman

La ~10km distanță

700 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

43.000 €
84.65 € / mp

Vand teren intravilan construibil in Roman stra ...

Exterior Vest, Roman

La ~10km distanță

508 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

10.000 €
1.92 € / mp

Vând teren extravilan

Central, Roman

La ~10km distanță

5.200 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

40.000 €
20 € / mp

Teren de vinzare

Cordun

La ~10km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

30.000 €
3 € / mp

Proprietar vand teren

Făurei

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

30.000 €
3 € / mp

Vand teren intravilan + extravilan

Budești

La ~15km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

18.000 €
8.57 € / mp

Teren Slobozia- Roznov

Rocna

La ~15km distanță

2.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

8.850 €
0.50 € / mp

Teren de vanzare arabil extravilan 1,77 hectare ...

Drăgești (Dămienești)

La ~15km distanță

17.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
7

40 €
0.01 € / mp

Teren de vanzare intravilan

Șerbești

La ~20km distanță

3.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

7 €
0 € / mp

Teren exploatare balastiera, iaz piscicol si ag ...

Dochia

La ~20km distanță

140.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

16.000 €
10 € / mp

Vand teren com.Doljesti(NT)

Doljești

La ~25km distanță

1.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
12

260.000 €
8.67 € / mp

Terenuri de vanzare intravilan

Bunghi

La ~25km distanță

30.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

220.000 €
29.73 € / mp

Teren balastiera si statie de sortare

Butea

La ~25km distanță

7.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
9

260.000 €
8.67 € / mp

OPORTUNITATE INVESTITIE 3Ha TEREN intra+extravi ...

Poienari

La ~25km distanță

30.000 mp
30.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

140.000 €

Teren de vanzare Girov- Doina 7200MP 140000

Doina

La ~25km distanță

f.s. 32 m
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

14.880 €
8 € / mp

Teren intravilan 1860 mp

Girov

La ~25km distanță

1.860 mp teren
f.s. 1358 m
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

23.000 €

Teren de vanzare Girov 24.500 Euro 3200MP

Girov

La ~25km distanță

f.s. 16 m
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

196.000 €
35 € / mp

Vând teren

Girov

La ~25km distanță

5.600 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă

13.300 €
1.50 € / mp

Vand terenuri Dragomiresti

Borniș

La ~25km distanță

8.879 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

333.000 €
34.33 € / mp

Lot case Prcul Dendrologic 9700mp strada Gradin ...

Hemeiuș

La ~25km distanță

9.700 mp
9.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

48.000 €
71.64 € / mp

Teren de vanzare 670mp, utilita?i disponibile

Hemeiuș

La ~25km distanță

670 mp
670 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

24 €
0.01 € / mp

Teren intravilan - 2 parcele de 1000 mp - Izvoa ...

Izvoare (Dumbrava Roșie)

La ~25km distanță

1.935 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

22.570 €
10 € / mp

Teren intravilan 2257 mp Dumbrava-Rosie

Brășăuți

La ~30km distanță

2.257 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

120.000 €
20 € / mp

Teren Bogdan Voda

Bogdan Vodă

La ~30km distanță

6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

68.000 €
20 € / mp

Vand teren Bogdan Voda E85 langa soseaua de cen ...

Bogdan Vodă

La ~30km distanță

3.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

67.500 €

Teren 7,797mp Podis / Calea Moinesti

Podiș

La ~30km distanță