Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

575.000 €
25 € / mp

Teren 23000mp la E85 langa Elis Pavaje

Secu

23.000 mp teren
f.s. 85 m

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
9

559.000 €
65 € / mp

Pământ de vânzare: sat Viișoara, comuna Alexand ...

Viișoara

La ~5km distanță

8.600 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

0 €

Teren cu iesire la lacul Batca Doamnei pentru d ...

Viișoara

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

36.000 €
20 € / mp

Teren(gradina) in Viisoara cu suprafata de 1800 ...

Viișoara

La ~5km distanță

1.800 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

15.000 €
6 € / mp

Teren forestier 2.500 mp, Vadurele comuna Alexa ...

Alexandru cel Bun

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

58.500 €

Teren de vanzare Pangarati 58.500 Euro 4488mp I ...

Pângărați

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

34.560 €
27 € / mp

Teren casa 1280 mp cu proiect, autorizatie si u ...

Pângărați

La ~5km distanță

1.280 mp
1.280 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

16.000 €
11.43 € / mp

Teren intravilan

Pângărați

La ~5km distanță

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

75.500 €
14.95 € / mp

5050mp teren intravilan, faneata, comuna Garcin ...

Gârcina

La ~10km distanță

5.050 mp teren
f.s. 26 m
Fâneață
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

50.000 €
16.52 € / mp

Vanzare teren intravilan Garcina- Neamt

Gârcina

La ~10km distanță

3.026 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

42.000 €
48.89 € / mp

Teren in Piatra Neamt, str. Dragos Voda, nr 52 ...

Central, Piatra-Neamț

La ~10km distanță

859 mp teren
f.s. 9 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

17 €
0 € / mp

teren loturi pamant Piatra Neamt Scaricica Bise ...

Central, Piatra-Neamț

La ~10km distanță

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

24.000 €

Loturi de Teren Fermelor Strada Plantelor

Central, Piatra-Neamț

La ~10km distanță

f.s. 14 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

24.000 €
60 € / mp

Teren intravilan 400 mp Piatra Neamt str. Plant ...

Central, Piatra-Neamț

La ~10km distanță

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

1.250.000 €
141.37 € / mp

Vand teren intravilan

Exterior Vest, Piatra-Neamț

La ~10km distanță

8.842 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

63.500 €
65.000 €
16.58 € / mp

Teren intravilan sat Brasauti - comuna Dumbrava ...

Exterior Vest, Piatra-Neamț

La ~10km distanță

3.831 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

144.990 €
56.90 € / mp

Teren de vanzare Piatra Neant

Central, Piatra-Neamț

La ~10km distanță

2.548 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

12.000 €
2.33 € / mp

Teren agricol extravilan Onesti, jud. Bacau

Central, Piatra-Neamț

La ~10km distanță

5.150 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă

10.000 €
0.75 € / mp

Vand padure de conifere 13.334 mp zona Halauca, ...

Exterior Vest, Piatra-Neamț

La ~10km distanță

13.334 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă

0 €

De vanzare parcele de teren cuprinse intre 1000 ...

Central, Piatra-Neamț

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

61.890 €
30 € / mp

Vand Teren in RATE !

Central, Piatra-Neamț

La ~10km distanță

2.063 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

410.000 €
41 € / mp

Teren pentru dezvoltare – 10.000 mp – utilități ...

Calea Romanului, Piatra-Neamț

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

90.000 €
50 € / mp

Teren 1800mp intravilan com. Sarata, Bacau

Sărata

La ~15km distanță

1.800 mp
1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

75.000 €
15 € / mp

Teren de vanzare in Dumbrava Rosie

Cut

La ~15km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

27.500 €

Teren de vanzare Gura Vaii 27.500 Euro 7639MP

Gura Văii

La ~15km distanță

f.s. 15 m
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

62.900 €
53.900 €
23.30 € / mp

Teren Dumbrava Roșie

Dumbrava Roșie

La ~15km distanță

2.700 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 53,900 € și 62.900 €
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

50.000 €
3.33 € / mp

Vand teren 15000 mp intre com.Dobreni si Bodest ...

Dobreni

La ~15km distanță

15.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

20.000 €
4 € / mp

Teren 5000 mp extravilan, langa Pastravaria Cra ...

Crăcăoani

La ~15km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

9.000 €
6.92 € / mp

Teren Intravilan, 1300mp, Caciulesti

Căciulești

La ~15km distanță

1.300 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

10.000 €

Teren de vanzare Caciulesti 10.000 Euro 1300mp

Căciulești

La ~15km distanță

f.s. 19 m