Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

4.000 €
5.23 € / mp

Teren extravilan

Pârâul Pântei

765 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
4

15.000 €
20.11 € / mp

Teren intravilan Borca, jud. Neamt

Borca

La ~5km distanță

746 mp
746 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
20

800.000 €
16.33 € / mp

De vanzare | Teren Intravilan | Sat Sabasa, Com ...

Borca

La ~5km distanță

49.000 mp
49.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
4

52.000 €
15.36 € / mp

Neamt - Borca, teren 3386mp, langa padure

Borca

La ~5km distanță

3.386 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
4

52.000 €
15.36 € / mp

Neamt - Borca, teren 3386mp, langa padure

Borca

La ~5km distanță

3.386 mp
3.386 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
26

483.000 €
750.000 €
9.86 € / mp

De vanzare | Teren Intravilan | Sat Sabasa, Com ...

Borca

La ~5km distanță

49.000 mp teren
Construcții
Intravilan
Agenție

2 luni în urmă
8

4.999 €
6.000 €
1.59 € / mp

Teren situat in Frasin | BUCOVINA

Vest, Frasin

La ~10km distanță

3.139 mp teren
Pădure
Extravilan
Agenție

1 lună în urmă
6

120.000 €
20 € / mp

Teren Frasin 6000 m2

Central, Frasin

La ~10km distanță

6.000 mp
6.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

151.000 €
29.62 € / mp

Teren 6.066 mp Frasin

Central, Frasin

La ~10km distanță

5.098 mp
5.098 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

39.990 €
10.31 € / mp

Teren in Doroteia, Plutonita, 3880 mp, intravil ...

Central, Frasin

La ~10km distanță

3.880 mp
3.880 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
15

36.381 €
3 € / mp

Teren 12,127mp Frasin / Drumul Forestier Valea ...

Sud, Frasin

La ~10km distanță

12.127 mp teren
f.s. 12 m
Pădure
Extravilan
Agenție

Mai mult de un an
7

7.000 €
2.19 € / mp

Teren situat in Frasin | BUCOVINA

Vest, Frasin

La ~10km distanță

3.197 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

10.000 €
16.67 € / mp

De vânzare teren intravilan – 600 mp ...

Neagra

La ~15km distanță

600 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
14

135.590 €
14 € / mp

Teren 19,370mp Neagra Sarului / Strada ?estina

Neagra

La ~15km distanță

9.685 mp teren
f.s. 84 m
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
20

38.700 €
6 € / mp

Neagra Sarului - Saru Dornei, Teren S = 6450 mp ...

Neagra

La ~15km distanță

6.450 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă

10.000 €
10 € / mp

Teren la asfalt si priveliste frumoasa, 1000mp, ...

Neagra

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

70.000 €
7 € / mp

Teren Vatra Dornei

Neagra

La ~15km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

170.000 €
9.60 € / mp

Teren intravilan

Grințieș

La ~15km distanță

17.707 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Ieri
4

34.944 €
24 € / mp

Teren vanzare

Ceahlău

La ~15km distanță

1.456 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

549.700 €
50 € / mp

Teren de vanzare

Ceahlău

La ~15km distanță

10.994 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
7

73.360 €
70 € / mp

Teren in Statiunea Durau, Ceahlau, 1048mp, str. ...

Ceahlău

La ~15km distanță

1.048 mp
1.048 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

189.000 €
35 € / mp

Teren intravilan - 5400 mp – Durau , Ceah ...

Ceahlău

La ~15km distanță

5.400 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

125.000 €
12.50 € / mp

Vand teren in zona Ceahlau - Durau, Neamt

Ceahlău

La ~15km distanță

10.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

294 €
0.29 € / mp

Inchiriez teren spatiu pamant1000 m2 Ceahlau Du ...

Ceahlău

La ~15km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

95.000 €
19 € / mp

Teren de vanzare .

Ceahlău

La ~15km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
6

87.500 €
51.47 € / mp

1700mp teren intravilan perf drept, Ceahlau lan ...

Ceahlău

La ~15km distanță

1.700 mp
1.700 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

28.500 €
19.97 € / mp

Teren cu deschidere la drumul national impreuna ...

Ceahlău

La ~15km distanță

1.427 mp
1.427 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

80.000 €
32 € / mp

Teren 2500 mp, la strada, Ceahlau,, locatie per ...

Ceahlău

La ~15km distanță

2.500 mp teren
f.s. 35 m
Agenție

Mai mult de un an
14

92.500 €
8 € / mp

Teren 11557 mp comuna Ceahlau

Ceahlău

La ~15km distanță

11.557 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
10

46.200 €
8.00 € / mp

Teren 5777 mp in comuna Ceahlau

Ceahlău

La ~15km distanță

5.777 mp teren
Construcții