Proprietăți unice: 92
Proprietari: 92
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

160 €
0.05 € / mp

Teren intravilan Sovata Bai 3533 mp

Exterior Vest, Sovata

3.533 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

22.000 €
23.100 €
8.15 € / mp

Teren vanzare Rusii Munti Morareni

Morăreni

2.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
10

89.000 €
40.45 € / mp

Proprietate deosebita in sat Chinari Santana de ...

Sântana de Mureș

2.200 mp
2.200 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

45.000 €
69.23 € / mp

De vanzare loc de casa impartit in 2 parcele!

Central, Luduș

650 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

2 €
0 € / mp

Teren de inchiriat sau de vanzare supratata 104 ...

Unirii, Târgu Mureș

10.495 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

24.000 €
12 € / mp

Teren Intravilan Campul Ceta?ii

Eremitu

2.000 mp
2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

35 €
0.04 € / mp

Vand teren intravilan in Livezeni

Livezeni

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
3

46.000 €
57.50 € / mp

Vand teren intravilan,800 mp,loc Ludus,,jud.Mur ...

Exterior Vest, Luduș

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

27.500 €
55 € / mp

Teren de vanzare teren Str Baratilor Sighisoara ...

Exterior Vest, Sighișoara

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
10

29.500 €
14.05 € / mp

Teren de vanzare in Cerghid, Jud. Mures

Cerghid

2.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
2

30 €
0.02 € / mp

Vand teren intravilan Reghin

Exterior Vest, Reghin

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

97.000 €
44.82 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Targu Mures

Exterior Vest, Târgu Mureș

2.164 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
2

15.600 €
2 € / mp

Teren extravilan 7800mp- Saschiz, Mures

Saschiz

7.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

32.000 €
34.12 € / mp

Teren intravilan cu aprobare PUZ in TG MURES TG ...

Remetea

938 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

39.000 €
11.82 € / mp

Teren intravilan de vanzare, Galesti, judetul M ...

Gălești

3.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

28.500 €
47.50 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Ungheni

Exterior Vest, Ungheni

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
6

130.000 €
43.33 € / mp

Pastravarie Lunca Bradului

Lunca

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

50.900 €
24.24 € / mp

Vand teren intravilan 2100 mp

Central, Târgu Mureș

1 camere
2.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
5

180.000 €
31.03 € / mp

Teren intravilan Budiu Mic

Budiu Mic

5.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

33.000 €
28.85 € / mp

Teren 522 mp , PUZ , imediat construibil

Bărdești

1.144 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

13.500 €
9 € / mp

Vand teren intravilan in Com.Stinceni

Stânceni

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

589 €
0.03 € / mp

Teren Galaoaia - de vanzare

Reghin

20.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

8 €
0 € / mp

Teren de vanzare

Acățari

13.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

7.500 €
15 € / mp

Teren campul cetatii

Central, Sovata

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

600.000 €
60 € / mp

Ocazie unica! Teren intravilan langa Aeroportul ...

Central, Ungheni

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

650.000 €
65 € / mp

Teren cu pozitie excelenta

Central, Târgu Mureș

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

600 €
0.55 € / mp

Inchriez teren

Tudor, Târgu Mureș

1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

39.350 €
10 € / mp

vand teren intravilan 3935 mp, nord - est in sa ...

Nazna

3.935 mp teren
f.s. 32 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

60.000 €
12 € / mp

Vand teren intravilan constructii in Iernut,jud ...

Iernut

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

60.000 €
0.60 € / mp

Vand teren

Reghin

100.000 mp teren