Proprietăți unice: 92
Proprietari: 92
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

24 €
0 € / mp

Vand 20000 mp teren intravilan construibil Sani ...

Sânișor

20.000 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

6.000 €
7.50 € / mp

De vanzare teren

Breaza

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

125.000 €
125 € / mp

Teren 1000 mp de vanzare Sovata, Mures zona tur ...

Exterior Vest, Sovata

1.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

35.000 €
29.17 € / mp

De vanzare teren Ernei jud. MS 1200mp

Ernei

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
15

75.000 €
53.57 € / mp

Casa din barne cu teren la Mures

Lunca

1.400 mp
1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

26.850 €
76.71 € / mp

Teren Santana de Mures

Sântana de Mureș

350 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

40.000 €
8.99 € / mp

Teren de vanzare

Exterior Vest, Sighișoara

4.450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

29.500 €
14.05 € / mp

Teren de vanzare in Cerghid, Jud. Mures 2100 mp

Cerghid

2.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

50.000 €
76.92 € / mp

Teren intravilan 650mp

Exterior Vest, Târgu Mureș

650 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

1 €
3.000 €
0 € / mp

Teren intravilan

Mădăraș

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

67.500 €
70.000 €
45 € / mp

Teren intravilan 1500mp - Corunca, Bozeni

Corunca

1.500 mp
1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

80 €
0.16 € / mp

De VANZARE! parcele 501 mp Sancrai-Nazna

Nazna

501 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
18

110.000 €
64.71 € / mp

Teren intravilan de vanzare in centrul localita ...

Bozeni

1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
9

110.000 €
64.71 € / mp

Teren intravilan de vanzare in centrul localita ...

Corunca

1.700 mp
1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

25.000 €
47.80 € / mp

Teren intravilan, 527 mp, Str. Pometului

Central, Reghin

523 mp
523 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

80 €
0.13 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Corunca

Corunca

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

45.000 €
10 € / mp

Teren intravilan Ideciu de Jos - Reghin

Ideciu de Jos

4.500 mp
4.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
10

69.000 €
47.59 € / mp

Intravilan 1450 mp in Sighi?oara, 5 min de cent ...

Central, Sighișoara

1.450 mp
1.450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

65.000 €
6.71 € / mp

Teren de vanzare, 9.680 mp, comuna Deda, jude?u ...

Deda

9.680 mp
9.680 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

73 €
0.16 € / mp

Teren intravilan Santana de Mures

Sântana de Mureș

465 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

90.000 €
93.95 € / mp

Teren, 958 m2,

Sâncraiu de Mureș

958 mp
958 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

30.000 €
18.75 € / mp

Teren intravilan Ideciu de Jos - Reghin

Ideciu de Jos

1.600 mp
1.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

121.000 €
301.00 € / mp

De vanzare teren de 402mp - in inima orasului, ...

Central, Târgu Mureș

402 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

21.000 €
12 € / mp

Teren de Vanzare

Bogata

1.750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

65.000 €
70.000 €
30.69 € / mp

Teren de vanzare

Exterior Vest, Sovata

2.118 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

32 €
0.03 € / mp

Teren 1000 mp intravilan Ungheni

Exterior Vest, Ungheni

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

38.400 €
13.24 € / mp

Teren intravilan

Ațintiș

2.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

24.900 €
46.37 € / mp

Teren intravilan 537 mp(500 teren, 37 cota drum ...

Bărdești

537 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

139.500 €
15 € / mp

Teren de 9300 mp cu acces asfaltat ?i gard, in ...

Eremitu

9.300 mp
9.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

115 €
0.09 € / mp

Teren de vanzare Corunca, zona Pensiunea Koronk ...

Corunca

1.300 mp teren