Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

21 ore în urmă
4

34.800 €
2 € / mp

De vanzare teren extravilan arabil informa?ii l ...

Chirileu

17.400 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

600.000 €
60 € / mp

Ocazie unica! Teren intravilan langa Aeroportul ...

Central, Ungheni

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

32 €
0.03 € / mp

Teren 1000 mp intravilan Ungheni

Exterior Vest, Ungheni

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

28.500 €
47.50 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Ungheni

Exterior Vest, Ungheni

La ~5km distanță

600 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Ieri
2

1.033.900 €
25 € / mp

Vind teren

Central, Ungheni

La ~5km distanță

41.356 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
10

29.500 €
14.05 € / mp

Teren de vanzare in Cerghid, Jud. Mures

Cerghid

La ~10km distanță

2.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

60.000 €
12 € / mp

Vand teren intravilan constructii in Iernut,jud ...

Iernut

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

85.000 €
12.88 € / mp

TEREN INDUSTRIAL ÎN PROXIMITATEA BAZEI NATO ...

Mărășești

La ~10km distanță

6.600 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

62.500 €
9.47 € / mp

INTRAVILAN EXCEPTZIONAL 6600 MP - LIMITROF JUD ...

Mărășești

La ~10km distanță

6.600 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

495.000 €
109.71 € / mp

Vând teren in Tg. Mures, suprafata de 4512 mp s ...

Gheorghe Doja, Târgu Mureș

La ~10km distanță

4.512 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

1.023.900 €
300 € / mp

Vand teren 3413 mp

Gheorghe Doja, Târgu Mureș

La ~10km distanță

3.413 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

80 €
0.16 € / mp

De VANZARE! parcele 501 mp Sancrai-Nazna

Nazna

La ~10km distanță

501 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

39.350 €
10 € / mp

vand teren intravilan 3935 mp, nord - est in sa ...

Nazna

La ~10km distanță

3.935 mp teren
f.s. 32 m
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
16

1.023.900 €
300 € / mp

Vand 3413 mp teren intravilan

Mureșeni, Târgu Mureș

La ~10km distanță

3.413 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

15 ore în urmă

61.250 €
25 € / mp

Vand teren arabil

Depozite, Târgu Mureș

La ~15km distanță

2.450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

90.000 €
93.95 € / mp

Teren, 958 m2,

Sâncraiu de Mureș

La ~15km distanță

958 mp
958 mp teren
Proprietar
Comision 0%

17 ore în urmă
1

127.500 €
85 € / mp

Vand teren intravilan 1500 mp, pentru construc? ...

Sâncraiu de Mureș

La ~15km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

980 €
1.96 € / mp

Teren de vanzare

Sâncraiu de Mureș

La ~15km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

1.584.000 €
110 € / mp

Vând teren intravilan în Tg Mures zona Budiului ...

Budiului, Târgu Mureș

La ~15km distanță

14.400 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

32.000 €
20.83 € / mp

Teren intravilan

Ceuaș

La ~15km distanță

1.536 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

58.000 €
10 € / mp

Persoana fizica inchiriez pe termen lung teren ...

Ceuaș

La ~15km distanță

5.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

32.000 €
34.12 € / mp

Teren intravilan cu aprobare PUZ in TG MURES TG ...

Remetea

La ~15km distanță

938 mp teren
Proprietar
Comision 0%

23 ore în urmă
4

42.000 €
42 € / mp

Teren intravilan Remetea

Remetea, Târgu Mureș

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

39.000 €
39 € / mp

teren intravilan Remetea, Mure?

Remetea, Târgu Mureș

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

50.000 €
76.92 € / mp

Teren intravilan 650mp

Exterior Vest, Târgu Mureș

La ~15km distanță

650 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

37.500 €
93.75 € / mp

Vand teren intravilan in Budiul Mic

Exterior Vest, Târgu Mureș

La ~15km distanță

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

50.900 €
24.24 € / mp

Vand teren intravilan 2100 mp

Central, Târgu Mureș

La ~15km distanță

1 camere
2.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

15 ore în urmă

862.500 €
25 € / mp

Vand teren arabil 3,45HA

Central, Târgu Mureș

La ~15km distanță

34.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

15 ore în urmă
1

535.000 €
25 € / mp

Vand teren arabil cu posibilitatea de intravila ...

Central, Târgu Mureș

La ~15km distanță

21.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
4

315.480 €
55 € / mp

Teren Intravilan Parc Industrial-Aeroport Trans ...

Central, Târgu Mureș

La ~15km distanță

5.736 mp teren