Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

17 ore în urmă

100.000 €
10 € / mp

proprietar

Izvoru Frumos

10.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Azi

9.526 €
4.11 € / mp

Vand casa 4 camere

Dragotești

La ~15km distanță

2.320 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
5

9.000 €
6 € / mp

Teren intravilan

Hotărani

La ~15km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

5.800 €
0.01 € / mp

48 Hectare Prunisor Mehedintii

Prunișor

La ~20km distanță

480.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

60 €
15 € / mp

Vanzare teren+ hale

Bistrița

La ~20km distanță

4 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi

5.000 €

Teren extravilan de vanzare

Scăpău

La ~20km distanță

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

12.383 €
16.06 € / mp

Galati Teren vanzare sat Costi, comuna Vanatori

Vânători

La ~25km distanță

771 mp
f.s. 12 m
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

36.000 €
36 € / mp

Teren intravilan

Vânători

La ~25km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Azi
6

20.000 €

Teren intravilan sat Erghevita

Erghevița

La ~25km distanță

Proprietar
Comision 0%

22 ore în urmă

36.000 €
28.80 € / mp

Ocazie!!! Teren zona Bato?i, 1250 m2

Batoți

La ~25km distanță

1.250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

22.250 €
17.74 € / mp

Vanzare teren Bato?i(citi?i cu aten?ie!)

Batoți

La ~25km distanță

1.254 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

3.833 €
0.38 € / mp

Teren forestier fag stejar

Corcova

La ~30km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
5

10.000 €
1 € / mp

Teren forestier fag stejar veche de 150 ani

Corcova

La ~30km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

8.400 €
0.89 € / mp

Vând teren agricol extravilan in Cujmir

Cujmir

La ~30km distanță

9.400 mp teren
f.s. 10 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

89.000 €
10 € / mp

Vand teren in Simian-Mehedinti

Șimian

La ~30km distanță

8.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

675.000 €
75 € / mp

Vand teren la dunare

Șimian

La ~30km distanță

9.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

40 €
0.06 € / mp

Parcela teren 652mp simian zona paraul baran pe ...

Șimian

La ~30km distanță

652 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

36 €
0 € / mp

Teren de vanzare

Șimian

La ~30km distanță

7.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

25 €
0.05 € / mp

Teren parcelat de vanzare,Simiam

Șimian

La ~30km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

200.000 €
10 € / mp

Dau spre vanzare doua parcele teren

Șimian

La ~30km distanță

20.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

12 €
0 € / mp

Teren de vanzare

Șimian

La ~30km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
4

274.620 €
60 € / mp

TEREN INTRAVILAN SIMIAN - 4.577 mp - PRETABIL C ...

Șimian

La ~30km distanță

4.577 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
9

109.000 €
30.14 € / mp

Teren extravilan Simian Calea Hinovei 3616mp sa ...

Șimian

La ~30km distanță

3.616 mp
3.616 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
7

40.000 €
29.63 € / mp

Teren intravilan Simian Calea Dedovitei 1350mp

Șimian

La ~30km distanță

1.350 mp
1.350 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
5

451.000 €
55 € / mp

TEREN INTRAVILAN 8.200 mp - SIMIAN-MEHEDINTI - ...

Șimian

La ~30km distanță

8.200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Azi
4

33.000 €
30 € / mp

Teren extravilan Simian

Șimian

La ~30km distanță

1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
6

43.000 €
80.22 € / mp

Teren 536 mp intravilan in ?imian

Șimian

La ~30km distanță

536 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

1.500.000 €
750,000.00 € / mp

Fermă agricolă în județul Dolj

Gogoșu

La ~30km distanță

2,6 mp teren
f.s. 100 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

20.000 €
25.000 €
7.92 € / mp

Vand teren intravilan

Aurora

La ~30km distanță

2.525 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

1.000.000 €
0.33 € / mp

Vand teren agricol

Argetoaia

La ~30km distanță