Proprietăți unice: 515
Proprietari: 52
Agenție

Mai mult de un an
8

108.630 €
102 € / mp

Teren intravilan 10 ari, zona Grigore Ureche, P ...

Săsar, Baia Mare

1.065 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

37.500 €
27.92 € / mp

Teren de vânzare intravilan Cătălina

Cătălina

1.343 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
11

19.900 €
3.98 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Magureni

Măgureni

5.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

60.000 €
3.64 € / mp

Teren intravilan de vanzare cu Panorama

Măgureni

16.500 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
13

20.000 €
12.15 € / mp

Pret redus!!! Teren deosebit de vanzare Carbuna ...

Cărbunari

1.646 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
9

320.000 €
45.71 € / mp

ZONA KIA teren intravilan 7000mp zona industria ...

Exterior Est, Baia Mare

7.000 mp teren
f.s. 40 m
Intravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
6

20.000 €
2.90 € / mp

Teren extravilan Breb 6,900mp

Breb

6.900 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

15.750 €
4.50 € / mp

Teren Intravilan de Vanzare la Drum European

Periferie, Șomcuta Mare

3.500 mp teren
f.s. 13 m
Construcții
Intravilan
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

15.000 €
12 € / mp

DE VÂNZARE TEREN INTRAVILAN SAU PARCELA – Șomcu ...

Central, Șomcuta Mare

1.250 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
9

85.000 €
61.28 € / mp

Teren Baia Mare strada Victoriei

Vest, Baia Mare

1.387 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

20.000 €
11.06 € / mp

Teren zona superba Șișești

Șișești

1.808 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
3

42.000 €
2.43 € / mp

1.72 ha TEREN DE VANZARE - Seini

Periferie, Seini

17.250 mp teren
Pădure
Extravilan
Agenție

Mai mult de un an
3

6.500 €
0.99 € / mp

Oportunitate de investiție! Teren intravilan, 6 ...

Depozitelor, Baia Mare

6.550 mp teren
f.s. 56 m
Fâneață
Intravilan
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
9

110.000 €
61.11 € / mp

Teren Intravilan 1,800 mp. Intre Vaduri, Borșa ...

Nord, Borșa

1.800 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
8

78.000 €
3.74 € / mp

Teren 20,876mp Breb / Drumul Principal

Breb

20.876 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
6

21.000 €
5.65 € / mp

Teren intravilan in Remetea Chioarului

Remetea Chioarului

3.718 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

550.000 €
13.04 € / mp

TEREN INDUSTRIAL 42.167 mp zona BUSAG!

Tăuții-Măgherăuș

42.167 mp teren
f.s. 200 m
Pășune
Intravilan
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

171.000 €
20 € / mp

Când simți că ți-a lipsit ceva, e probabil Mara ...

Budești

8.550 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
6

120.000 €
151.13 € / mp

Teren pentru constructie Hotel, Borsa , situat ...

Borșa

794 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

27.000 €
7.83 € / mp

Teren intravilan Tăuții Măgherăuș , ultimele 2 ...

Tăuții-Măgherăuș

3.450 mp teren
f.s. 22 m
Fâneață
Intravilan
Agenție

Mai mult de un an
3

58.000 €
21.40 € / mp

Teren intravilan Recea 27 ari

Recea

2.710 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

39.990 €
3.33 € / mp

Teren arabil , in Hideaga , posibilitate de ach ...

Hideaga

12.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

5 zile în urmă
20

649.900 €
98.08 € / mp

Teren 6,626mp Sighetu Marmatiei / Strada Popa L ...

Central, Sighetu Marmației

6.626 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

90.000 €

Teren intravilan 10 ari cu priveli?te panoramic ...

Central, Baia Mare

f.s. 32 m
Agenție

1 săptămână în urmă
2

44.000 €
44 € / mp

Teren extravilan, poten?ial de investi?ie 10 ar ...

Valea Borcutului, Baia Mare

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

34.800 €
60 € / mp

580 mp parcela excelenta pentru casa in Satu No ...

Groși

580 mp
580 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

51.450 €
35 € / mp

Vand teren intravilan

Moisei

1.470 mp
1.470 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

0 €

Grosi, zona Primariei, 40 ari teren

Groși

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

47.000 €
94 € / mp

Urziceni.Ialomita.500 mp.Intravilan, pentru cas ...

Posta

500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

39.999 €
31.20 € / mp

Tau?ii-Magherau? Teren intravilan de vanzare, 1 ...

Tăuții-Măgherăuș

1.282 mp
1.282 mp teren