Proprietăți unice: 515
Proprietari: 52
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
6

110.000 €
20.11 € / mp

Teren intravilan - 5.469 mp, cu deschidere 44.4 ...

Cicârlău

5.469 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
5

117.632 €
16 € / mp

Teren intravilan 7352 mp, cu Deschidere 76.3 m ...

Cicârlău

7.352 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
5

17.000 €
28.33 € / mp

Ocolis, teren de vanzare cu propiect de casa si ...

Ocoliș

600 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
5

49.000 €
64.81 € / mp

Teren intravilan 756mp si cota parte de drum Ba ...

Valea Roșie, Baia Mare

756 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

232.000 €
20 € / mp

Super Oferta! Vand teren potrivit pentru invest ...

Satulung

11.600 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
4

120.000 €
60 € / mp

AUREL VLAICU teren intravilan 2000mp cu proiect ...

Valea Borcutului, Baia Mare

2.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
8

16.000 €
3.11 € / mp

Teren 500 mp | Posibil extindere | Baia Sprie | ...

Central, Baia Sprie

5.143 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
8

249.999 €
24.90 € / mp

Teren de vânzare | Suprafață 10.040 mp | 2.500 ...

Valea Borcutului, Baia Mare

10.040 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
6

168.576 €
32 € / mp

Teren de vanzare in Baia Sprie: 52 Ari, Parcela ...

Central, Baia Sprie

5.268 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
8

80.000 €
25.36 € / mp

Teren 3,154mp Barsana / Intrarea principala

Bârsana

3.154 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

240.786 €
18 € / mp

Vand teren

Est, Sighetu Marmației

13.377 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

186.668 €
2 € / mp

Teren 93.334 mp Ocna Sugatag, la Borcut

Ocna Șugatag

93.334 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
4

85.000 €
103.66 € / mp

Valea Rosie, teren 820 mp intravilan

Valea Roșie, Baia Mare

820 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

30.555 €
21 € / mp

Teren intravilan Bozanta Mare ,1455 mp

Bozânta Mare

1.455 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

3.800 €
0.71 € / mp

Sasar, teren intravilan 5368 mp neparcelabil

Săsar

5.368 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
8

148.000 €
25.72 € / mp

Teren intravilan de 5.755 mp în Doboe&#537 ...

Sighetu Marmației

5.755 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

20.000 €
10.62 € / mp

Teren 1,884mp Berbesti / Drumul secundar

Berbești

1.884 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
10

3.400 €
0.54 € / mp

Teren 63 ari, Victoriei zona STO

Valea Borcutului, Baia Mare

6.330 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
7

72.000 €
20 € / mp

TAUTII MAGHERAUS strada 74 teren intravilan de ...

Tăuții-Măgherăuș

3.600 mp teren
f.s. 20 m
Fâneață
Intravilan
Agenție

10 luni în urmă
3

300.000 €
20 € / mp

Tautii Magheraus, teren intravila 15.000 mp, ne ...

Tăuții-Măgherăuș

15.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
9

18.000 €
9 € / mp

Teren 2,000mp Copalnic-Manastur / Strada Princi ...

Copalnic-Mănăștur

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
9

250.000 €
250 € / mp

TEREN intravilan Zona REZIDENTIALA , toate util ...

Central, Baia Mare

1.000 mp teren
f.s. 31 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
18

89.800 €
598.67 € / mp

FILM! Casa si domeniu de 5.000mp, in Berchez:o ...

Berchez

5.000 mp teren
f.s. 22 m
Intravilan
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

84.000 €
16.15 € / mp

Teren intravilan in exclusivitate, comision 0, ...

Ilba

5.200 mp teren
f.s. 31.700000762939 m
Intravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
10

55.000 €
34.38 € / mp

TAUTII MAGHERAUS - drumu Nistrului 16 ari teren ...

Tăuții-Măgherăuș

1.600 mp teren
f.s. 40 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
7

199.000 €
17.25 € / mp

Teren de vanzare-ideal pentru hala sau parcare

Merișor

11.533 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
19

275.000 €
4.95 € / mp

Oportunitate de investitie-TEREN DE VANZARE

Codru Butesii

55.600 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
5

69.990 €
5.51 € / mp

DE VÂNZARE – Teren intravilan Codru Butesii / S ...

Codru Butesii

12.700 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

11 luni în urmă
5

169.990 €
5.54 € / mp

DE VÂNZARE – Teren intravilan 3 hectare, in Cod ...

Codru Butesii

30.670 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
15

449.000 €
41.04 € / mp

Teren 10,941mp Sighetu Marmatiei / Strada Faget

Sud-Est, Sighetu Marmației

10.941 mp teren
Construcții