Proprietăți unice: 647
Proprietari: 98
Agenție

Mai mult de un an
1

1.200.000 €
131.26 € / mp

Baia Mare, teren suprafata 9142 mp, Strada Peto ...

Central, Baia Mare

9.142 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
6

68.000 €
9.86 € / mp

Teren intravilan 6.900mp BREB MARAMURES

Breb

6.900 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

14.000 €
9.33 € / mp

COAS,parcele langa padure pentru cabana ,

Hideaga

1.500 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

30.000 €
1,500.00 € / mp

Teren 3507 MP- Zona Rezidentiala - Aeroport - M ...

Săsar, Baia Mare

20 mp teren
Agenție

Mai mult de un an

2.000 €

Baia Sprie,10 ari teren intravilan, loc de casa

Baia Sprie

Agenție

Mai mult de un an
4

33.500 €
24.33 € / mp

Tautii Magheraus, teren intravilan, suprafata 1 ...

Tăuții-Măgherăuș

1.377 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

170.000 €

Progresului, teren intravilan,569 mp, front de ...

Central, Baia Mare

Agenție

Mai mult de un an
3

67.500 €
45 € / mp

Tautii Magheraus, teren intravilan, suprafata 1 ...

Tăuții-Măgherăuș

1.500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

285 €
8.64 € / mp

OCAZIE ! 57 ari intravilan la 500 eur ar Seini ...

Curtuiușu Mic

33,5 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

17.700 €
20.650 €
6 € / mp

Pret excelent ! 600 eur Berchez,teren intravila ...

Remetea Chioarului

2.950 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

23.500 €
26.11 € / mp

Lapusel zona de case noi,9 ari ari intravilan+G ...

Central, Baia Mare

900 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
6

3.300 €
6 € / mp

Tautii Magheraus, parcela 550 mp,strada 61, la ...

Tăuții-Măgherăuș

550 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

19.900 €
1,243.75 € / mp

19.900 E Tautii Magherausi 5 ari jumate loc per ...

Central, Baia Mare

16 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

2.000 €
5 € / mp

REDUCERE DE PRET! Teren in zona Sub Dura ,40 ar ...

Central, Baia Mare

400 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

58.500 €
19.93 € / mp

Cicarlau, teren intravilan, zona de case, supra ...

Cicârlău

2.936 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

2.000 €
1.54 € / mp

vand locuri de casa in seini

Seini

1.300 mp teren
f.s. 20 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

86.000 €
2,000.00 € / mp

Vand teren

Valea Borcutului, Baia Mare

43 mp teren