Proprietăți unice: 52
Proprietari: 52
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
16

85.248 €
12 € / mp

Teren extravilan de vânzare comuna Șișești sat ...

Șișești

7.104 mp teren
f.s. 85 m
Fâneață
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

45.000 €
10.82 € / mp

Teren intravilan

Tăuții-Măgherăuș

4.160 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

25.000 €
27.78 € / mp

Vand teren intravilan 9 ari, zona centrala ,cu ...

Budești

900 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
9

460.000 €
7.67 € / mp

Teren intra si extravilan in Vad, Copalnic-Mănă ...

Copalnic-Mănăștur

60.000 mp teren
f.s. 320 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
3

27.630 €
45 € / mp

Teren cu P.U.Z. aprobat in Sighetul Marmatiei

Central, Sighetu Marmației

614 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

232.000 €
20 € / mp

Super Oferta! Vand teren potrivit pentru invest ...

Satulung

11.600 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

240.786 €
18 € / mp

Vand teren

Est, Sighetu Marmației

13.377 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

47.000 €
94 € / mp

Urziceni.Ialomita.500 mp.Intravilan, pentru cas ...

Posta

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

15 €
12.900 €
0.02 € / mp

Vand Terenuri extravilane La colectiv si in Bes ...

Exterior Vest, Sighetu Marmației

860 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

28.000 €
38.89 € / mp

Teren vanzare MOCIRA

Mocira

720 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

93.138 €
38 € / mp

Se vinde teren intravilan cu suprafata de 2.451 ...

Exterior Vest, Sighetu Marmației

2.451 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

4.000 €
0.87 € / mp

Teren intravilan de vanzare

Recea

4.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

27.500 €
12.50 € / mp

Teren intravilan Ocolis 22 Arii

Ocoliș

2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

32.000 €
29.09 € / mp

Vanzare teren intravilan tautii magheraus

Tăuții-Măgherăuș

1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

32.000 €
10.67 € / mp

Teren deosebit in natura

Moisei

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

126.000 €
70 € / mp

Teren intravilan - cartier Sasar, Baia Mare 180 ...

Săsar, Baia Mare

1.800 mp teren
f.s. 20 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

113.000 €
24.97 € / mp

VAND Teren Intravilan 45 Arii Recea Ideal Rezid ...

Recea

4.525 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

15.000 €
23.81 € / mp

Parcele de vanzare in Ocna Sugatag

Ocna Șugatag

630 mp
630 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

100.000 €
35.71 € / mp

Teren Viseu de Sus

Vișeu de Mijloc

2.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

45.990 €
9.804 €
27.05 € / mp

Teren intravilan dealul grosului (Mihai Eminesc ...

Satu Nou de Sus

1.700 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

58.500 €
135.000 €
5 € / mp

Teren de construit, 3900mp, acces asfaltat;

Central, Baia Sprie

11.700 mp
11.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

26 €
0.01 € / mp

Vand teren intravilan Coltau

Coltău

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

500 €
0.15 € / mp

Vand teren intravilan Buciumi, 500e/ar fix.

Exterior Vest, Șomcuta Mare

3.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

25.000 €
27.78 € / mp

Vand teren cu bucatarie si pivnita

Budești

900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

296.470 €
115 € / mp

Teren intravilan 2.578 mp Borsa Maramures

Exterior Vest, Borșa

2.578 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

37.000 €
30.83 € / mp

Teren Intravilan De Vanzare

Recea

1.200 mp
1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

28.000 €
9.87 € / mp

Teren intravilan 28ari, Rus

Exterior Vest, Baia Mare

2.837 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

25.000 €
19.23 € / mp

Teren la E58, Republicii, la ie?ire, spre Buciu ...

Central, Șomcuta Mare

1.300 mp
1.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

34.800 €
60 € / mp

580 mp parcela excelenta pentru casa in Satu No ...

Satu Nou de Jos

580 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

95.000 €
65.52 € / mp

Teren intravilan Borsa MM (Poiana)

Exterior Vest, Borșa

1.450 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în Județul Maramureș direct de la proprietari

Județul Maramureș, cunoscut pentru peisajele sale pitorești și tradițiile bogate, oferă oportunități excelente pentru cei interesați de achiziționarea de terenuri. Imoradar24.ro a analizat piața și iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 48.000 euro, cu oferte care încep de la 8.900 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 58.367 euro.
  • Prețuri maxime: Cele mai scumpe terenuri pot ajunge până la 240.786 euro.
  • Accesibilitate: Aproximativ 57% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru investitori și dezvoltatori.
  • Dimensiuni și utilizare: Deși nu sunt disponibile date precise despre dimensiunile medii, prețul mediu pe metru pătrat este de 13 euro, cu valori maxime de 1.800 euro/m² pentru terenurile din zone premium.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 130 de zile, indicând o piață activă.

Județul Maramureș reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei care caută terenuri de vânzare direct de la proprietari, fie pentru dezvoltări rezidențiale, fie pentru investiții. Explorează acum ofertele disponibile și găsește terenul ideal pentru proiectul tău!