Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

24.960 €
7.80 € / mp

Pribilesti, 32 ari teren

Pribilești

3.200 mp
3.200 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 luni în urmă
4

37.000 €
10.78 € / mp

Teren intravilan de vanzare 35 ari, Sat Mogo?e? ...

Mogoșești

La ~5km distanță

3.432 mp teren
f.s. 44 m
Agenție

Mai mult de un an
7

26.190 €
3.50 € / mp

Teren la 13 KM de Baia Mare

Mogoșești

La ~5km distanță

7.483 mp teren
f.s. 22 m
Agenție

19 ore în urmă

25.000 €

Loc casa / investitie / parcelare - TEREN in Mo ...

Mogoșești

La ~5km distanță

f.s. 110 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

Ieri
6

25.000 €
9.63 € / mp

Loc casa / investitie / parcelare - TEREN in M ...

Mogoșești

La ~5km distanță

2.597 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
1

12.500 €
5.56 € / mp

Teren intravilan Hideaga

Hideaga

La ~5km distanță

2.248 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

30.000 €
4.48 € / mp

Teren Hideaga | Deschidere pe E58 / DN1C

Hideaga

La ~5km distanță

6.700 mp teren
f.s. 37 m
Extravilan
Agenție

Mai mult de un an
5

39.990 €
3.33 € / mp

Teren arabil , in Hideaga , posibilitate de ach ...

Hideaga

La ~5km distanță

12.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
5

14.000 €
9.33 € / mp

COAS,parcele langa padure pentru cabana ,

Hideaga

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

35.000 €

Hideaga, com Satulung, 59 ari ideal pentru dezv ...

Hideaga

La ~5km distanță

f.s. 27 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

31.700 €
28.82 € / mp

Teren imprejmuit cu gard placat cu piatra natur ...

Gârdani

La ~5km distanță

1.100 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

36.400 €
13 € / mp

Teren 28 ari, drum principal

Satulung

La ~5km distanță

2.800 mp teren
f.s. 10 m
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

232.000 €
20 € / mp

Super Oferta! Vand teren potrivit pentru invest ...

Satulung

La ~5km distanță

11.600 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
2

35.000 €
5.93 € / mp

Hideaga, com Satulung, 59 ari ideal pentru dezv ...

Satulung

La ~5km distanță

5.900 mp
5.900 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

30.000 €
4.48 € / mp

Teren Hideaga | Deschidere pe E58 DN1C

Satulung

La ~5km distanță

6.700 mp
6.700 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

49.500 €
8.75 € / mp

Vanzare - Teren Intravilan 56.6 Ari in Satulung

Satulung

La ~5km distanță

5.660 mp
5.660 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

37.000 €
10.78 € / mp

Teren intravilan de vanzare 35 ari, Sat Mogoses ...

Satulung

La ~5km distanță

3.432 mp
3.432 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

154 €
5.50 € / mp

Satulung, 28-70 ari teren

Satulung

La ~5km distanță

28 mp
28 mp teren
Agenție

23 ore în urmă
3

25.000 €
9.63 € / mp

Loc casa / investitie / parcelare - TEREN in Mo ...

Satulung

La ~5km distanță

2.597 mp
2.597 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

44.000 €
11 € / mp

Teren intravilan De Vanzare la DN

Satulung

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
1

23.000 €
13.53 € / mp

Coltirea, 17 ari teren

Colțirea

La ~5km distanță

1.700 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

23.000 €
13.53 € / mp

Coltirea, 17 ari teren

Colțirea

La ~5km distanță

1.700 mp
1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

15.000 €
4.17 € / mp

Vand teren 36arii la 10 minute de baia mare

Arieșu de Pădure

La ~10km distanță

3.600 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
3

22.000 €
5 € / mp

Lot de Teren Intravilan de Vanzare sau Parcela ...

Finteușu Mare

La ~10km distanță

4.400 mp teren
f.s. 44 m
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

22.000 €
10 € / mp

Lot de Teren Intravilan de Vanzare sau Parcela ...

Finteușu Mare

La ~10km distanță

2.200 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
4

39.900 €
7 € / mp

Un lot de teren sau parcela intreaga de Vanzare ...

Finteușu Mare

La ~10km distanță

5.700 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
6

245.000 €
120.10 € / mp

Teren intravilan, zona parc Hosteze, Tautii Mag ...

Mireșu Mare

La ~10km distanță

2.040 mp
2.040 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

76.636 €
84.800 €
28 € / mp

Teren de vanzare in Gro?i cu priveli?te superba

Mireșu Mare

La ~10km distanță

2.737 mp
2.737 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

67.788 €
76.800 €
28 € / mp

Teren de vanzare in Gro?i cu priveli?te superba

Mireșu Mare

La ~10km distanță

2.421 mp
2.421 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
5

22.500 €
22.50 € / mp

Teren intravilan | Bozanta Mica | 1000 mp | per ...

Mireșu Mare

La ~10km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren