Proprietăți unice: 3
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
4

39.900 €
7 € / mp

Un lot de teren sau parcela intreaga de Vanzare ...

Finteușu Mare

5.700 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

22.000 €
10 € / mp

Lot de Teren Intravilan de Vanzare sau Parcela ...

Finteușu Mare

2.200 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
3

22.000 €
5 € / mp

Lot de Teren Intravilan de Vanzare sau Parcela ...

Finteușu Mare

4.400 mp teren
f.s. 44 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

47.000 €
94 € / mp

Urziceni.Ialomita.500 mp.Intravilan, pentru cas ...

Posta

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

36.400 €
13 € / mp

Teren 28 ari, drum principal

Satulung

La ~5km distanță

2.800 mp teren
f.s. 10 m
Agenție

2 luni în urmă
2

30.000 €
4.48 € / mp

Teren Hideaga | Deschidere pe E58 DN1C

Satulung

La ~5km distanță

6.700 mp
6.700 mp teren

Agenție

1 lună în urmă
2

35.000 €
5.93 € / mp

Hideaga, com Satulung, 59 ari ideal pentru dezv ...

Satulung

La ~5km distanță

5.900 mp
5.900 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

49.500 €
8.75 € / mp

Vanzare - Teren Intravilan 56.6 Ari in Satulung

Satulung

La ~5km distanță

5.660 mp
5.660 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

37.000 €
10.78 € / mp

Teren intravilan de vanzare 35 ari, Sat Mogoses ...

Satulung

La ~5km distanță

3.432 mp
3.432 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

44.000 €
11 € / mp

Teren intravilan De Vanzare la DN

Satulung

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

232.000 €
20 € / mp

Super Oferta! Vand teren potrivit pentru invest ...

Satulung

La ~5km distanță

11.600 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
8

20.000 €
7.97 € / mp

Teren intravilan 2510 mp, Livezilor, Somcuta Ma ...

Șomcuta Mare

La ~5km distanță

2.510 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
8

41.000 €
15.01 € / mp

Teren intravilan 2732 mp, Strada 1 Mai, Somcuta ...

Șomcuta Mare

La ~5km distanță

2.732 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

25.000 €
25 € / mp

Somcuta Mare, central, 10 ari teren

Șomcuta Mare

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

25.000 €
19.23 € / mp

Teren la E58, Republicii, la ie?ire, spre Buciu ...

Central, Șomcuta Mare

La ~5km distanță

1.300 mp
1.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

500 €
0.15 € / mp

Vand teren intravilan Buciumi, 500e/ar fix.

Exterior Vest, Șomcuta Mare

La ~5km distanță

3.400 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
7

49.500 €
11 € / mp

Teren de vanzare in ?omcuta Mare, Maramure?!

Central, Șomcuta Mare

La ~5km distanță

4.500 mp
4.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
16

36.999 €
24.67 € / mp

Somcuta Mare intravilan 1500 mp

Șomcuta Mare

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

55.000 €

Oportunitate teren intravilan Somcuta Mare

Central, Șomcuta Mare

La ~5km distanță

f.s. 44 m
Agenție

1 săptămână în urmă
1

55.000 €
6.47 € / mp

Oportunitate teren intravilan Somcuta Mare

Central, Șomcuta Mare

La ~5km distanță

8.500 mp
8.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
9

73.000 €
12.81 € / mp

Teren 5,700mp Somcuta Mare / investitie cu pote ...

Sud-Vest, Șomcuta Mare

La ~5km distanță

5.700 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

15.750 €
4.50 € / mp

Teren Intravilan de Vanzare la Drum European

Periferie, Șomcuta Mare

La ~5km distanță

3.500 mp teren
f.s. 13 m
Construcții
Intravilan
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
4

110.000 €
10.58 € / mp

TEREN DE VANZARE CU FRONT LA DN

Sud-Est, Șomcuta Mare

La ~5km distanță

10.400 mp teren
f.s. 53 m
Agricol
Intravilan
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

15.000 €
12 € / mp

DE VÂNZARE TEREN INTRAVILAN SAU PARCELA – Șomcu ...

Central, Șomcuta Mare

La ~5km distanță

1.250 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
10

600 €
0.60 € / mp

In Berchez,de vanzare un hectar livada cu pomi ...

Berchez

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
18

89.800 €
598.67 € / mp

FILM! Casa si domeniu de 5.000mp, in Berchez:o ...

Berchez

La ~5km distanță

5.000 mp teren
f.s. 22 m
Intravilan
Agenție

8 luni în urmă
1

12.500 €
5.56 € / mp

Teren intravilan Hideaga

Hideaga

La ~5km distanță

2.248 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

14.000 €
9.33 € / mp

COAS,parcele langa padure pentru cabana ,

Hideaga

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

35.000 €

Hideaga, com Satulung, 59 ari ideal pentru dezv ...

Hideaga

La ~5km distanță

f.s. 27 m
Agenție

Mai mult de un an
5

39.990 €
3.33 € / mp

Teren arabil , in Hideaga , posibilitate de ach ...

Hideaga

La ~5km distanță

12.000 mp teren
Extravilan
Agricol