Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Azi
2

22.000 €
9.88 € / mp

Se vinde teren in campulung la tisa

Câmpulung la Tisa

2.226 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

5 luni în urmă
1

107.000 €
19.94 € / mp

Teren pentru casa la strada in Sarasau 5362m2

Sarasău

La ~5km distanță

5.365 mp
5.365 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

10.400 €
4 € / mp

Teren de Vanzare in Sarasau 2600m2

Sarasău

La ~5km distanță

2.600 mp
2.600 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
9

43.900 €
19.81 € / mp

Teren Intravilan de 2.216 mp în Sarasău

Sarasău

La ~5km distanță

2.216 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

240.786 €
18 € / mp

Vand teren

Est, Sighetu Marmației

La ~10km distanță

13.377 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
3

27.630 €
45 € / mp

Teren cu P.U.Z. aprobat in Sighetul Marmatiei

Central, Sighetu Marmației

La ~10km distanță

614 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

93.138 €
38 € / mp

Se vinde teren intravilan cu suprafata de 2.451 ...

Exterior Vest, Sighetu Marmației

La ~10km distanță

2.451 mp teren
Proprietar
Comision 0%

17 ore în urmă
10

5.000 €
0.30 € / mp

Teren extravilan

Central, Sighetu Marmației

La ~10km distanță

16.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

75.660 €
60 € / mp

Teren intravilan 1261mp - Sighetu Marmatiei , s ...

Central, Sighetu Marmației

La ~10km distanță

1.261 mp
1.261 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

17.960 €
20 € / mp

Teren intravilan Sighetul Marmatiei str. Dobaes

Sud, Sighetu Marmației

La ~10km distanță

898 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

240.786 €
18 € / mp

Vand teren

Est, Sighetu Marmației

La ~10km distanță

13.377 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
3

27.630 €
45 € / mp

Teren cu P.U.Z. aprobat in Sighetul Marmatiei

Central, Sighetu Marmației

La ~10km distanță

614 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
8

148.000 €
25.72 € / mp

Teren intravilan de 5.755 mp în Doboe&#537 ...

Sighetu Marmației

La ~10km distanță

5.755 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
1

1.460.000 €

Teren Industrial 20.000 mp Sighetu Marma?iei (H ...

Nord, Sighetu Marmației

La ~10km distanță

f.s. 100 m
Agenție

3 luni în urmă
5

39.900 €
38.29 € / mp

Teren 1,042mp Sarasau / Strada Sarasau

Central, Sighetu Marmației

La ~10km distanță

1.042 mp
1.042 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

1.460.000 €
73 € / mp

Teren Industrial 20.000 mp Sighetu Marmatiei (H ...

Nord, Sighetu Marmației

La ~10km distanță

20.000 mp
20.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

645.000 €

Oportunitate Logistica Premium 3 Ha la Drum Na? ...

Est, Sighetu Marmației

La ~10km distanță

f.s. 50 m
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

93.138 €
38 € / mp

Se vinde teren intravilan cu suprafata de 2.451 ...

Exterior Vest, Sighetu Marmației

La ~10km distanță

2.451 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

645.000 €
21.50 € / mp

Oportunitate Logistica Premium 3 Ha la Drum Na? ...

Est, Sighetu Marmației

La ~10km distanță

30.000 mp
30.000 mp teren
f.s. 50 m
Proprietar
Comision 0%

17 ore în urmă
10

5.000 €
0.30 € / mp

Teren extravilan

Central, Sighetu Marmației

La ~10km distanță

16.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

75.660 €
60 € / mp

Teren intravilan 1261mp - Sighetu Marmatiei , s ...

Central, Sighetu Marmației

La ~10km distanță

1.261 mp
1.261 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

1.460.000 €
73 € / mp

Teren Industrial 20.000 mp Sighetu Marma?iei (H ...

Nord, Sighetu Marmației

La ~10km distanță

20.000 mp
20.000 mp teren
f.s. 100 m
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
4

26.000 €
36.11 € / mp

Teren 720mp Sighetu Marmatiei / Strada Lazul Se ...

Est, Sighetu Marmației

La ~10km distanță

720 mp teren
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

15.000 €
23.81 € / mp

Parcele de vanzare in Ocna Sugatag

Ocna Șugatag

La ~25km distanță

630 mp
630 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
3

30.000 €
15 € / mp

Teren intravilan

Călinești

La ~25km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

44.000 €
22 € / mp

Teren de vanzare

Exterior Vest, Negrești-Oaș

La ~30km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

77.000 €
22.06 € / mp

Teren de vanzare

Exterior Vest, Negrești-Oaș

La ~30km distanță

3.490 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

98.298 €
18 € / mp

Teren de vanzare str. Livezilor

Central, Negrești-Oaș

La ~30km distanță

5.461 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
2

34.000 €
20 € / mp

Teren intravilan,17 ari, zona Luna, Negresti-Oa ...

Central, Negrești-Oaș

La ~30km distanță

1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
2

55.000 €
25 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 2200 mp, utilita?i

Bârsana

La ~30km distanță

2.200 mp
2.200 mp teren