Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Ieri
3

30.000 €
15 € / mp

Teren intravilan

Călinești

2.000 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

15.000 €
23.81 € / mp

Parcele de vanzare in Ocna Sugatag

Ocna Șugatag

La ~5km distanță

630 mp
630 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

15.000 €
23.81 € / mp

Parcele de vanzare in Ocna Sugatag

Ocna Șugatag

La ~5km distanță

630 mp
630 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

35.000 €
5.20 € / mp

Oaza de lini?te teren de vanzare 6.725 mp

Ocna Șugatag

La ~5km distanță

6.725 mp
6.725 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 luni în urmă
9

39.000 €
9.30 € / mp

Teren in cea mai turistica localitate din Roman ...

Ocna Șugatag

La ~5km distanță

4.193 mp
4.193 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

480.000 €

Oportunitate Investitie Ocna Sugatag

Ocna Șugatag

La ~5km distanță

f.s. 200 m
Agenție

2 luni în urmă

480.000 €
82.29 € / mp

Oportunitate Investitie Ocna Sugatag

Ocna Șugatag

La ~5km distanță

5.833 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
6

20.000 €
2.90 € / mp

Teren extravilan Breb 6,900mp

Ocna Șugatag

La ~5km distanță

6.900 mp
6.900 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
6

68.000 €
9.86 € / mp

Teren intravilan 6.900mp BREB MARAMURES

Ocna Șugatag

La ~5km distanță

6.900 mp
6.900 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

186.668 €
2 € / mp

Teren 93.334 mp Ocna Sugatag, la Borcut

Ocna Șugatag

La ~5km distanță

93.334 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 săptămână în urmă
5

15.000 €
44.12 € / mp

Teren 340mp Ocna Sugatag / Strada Dumbrava

Ocna Șugatag

La ~5km distanță

340 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
4

14.000 €
1.39 € / mp

Teren de vanzare in Manastirea

Mănăstirea

La ~5km distanță

10.054 mp teren
Agricol
Extravilan
Agenție

2 luni în urmă
5

20.000 €
10.62 € / mp

Teren 1,884mp Berbesti / Drumul secundar

Giulești

La ~5km distanță

1.884 mp
1.884 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
9

56.900 €
12.30 € / mp

Teren 4,627mp Giulesti / Strada PRINCIPALA

Giulești

La ~5km distanță

4.627 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

25.000 €
27.78 € / mp

Vand teren cu bucatarie si pivnita

Budești

La ~5km distanță

900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

25.000 €
27.78 € / mp

Vand teren intravilan 9 ari, zona centrala ,cu ...

Budești

La ~5km distanță

900 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

171.000 €
20 € / mp

Când simți că ți-a lipsit ceva, e probabil Mara ...

Budești

La ~5km distanță

8.550 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

25.000 €
27.78 € / mp

Vand teren cu bucatarie si pivnita

Budești

La ~5km distanță

900 mp
900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

25.000 €
27.78 € / mp

Vand teren cu bucatarie si pivnita

Budești

La ~5km distanță

900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

25.000 €
27.78 € / mp

Vand teren intravilan 9 ari, zona centrala ,cu ...

Budești

La ~5km distanță

900 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
7

35.000 €
5.20 € / mp

Oază de liniște – teren de vânzare 6.725 mp

Hoteni

La ~5km distanță

6.725 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

77.000 €
85.56 € / mp

Teren de vanzare in centrul localitatii Poienil ...

Poienile Izei

La ~15km distanță

900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

1.050 €
0.18 € / mp

Ocazie teren intravilan langa partia Cavnic 60 ...

Exterior Vest, Cavnic

La ~15km distanță

6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
3

27.630 €
45 € / mp

Teren cu P.U.Z. aprobat in Sighetul Marmatiei

Central, Sighetu Marmației

La ~20km distanță

614 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

93.138 €
38 € / mp

Se vinde teren intravilan cu suprafata de 2.451 ...

Exterior Vest, Sighetu Marmației

La ~20km distanță

2.451 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

240.786 €
18 € / mp

Vand teren

Est, Sighetu Marmației

La ~20km distanță

13.377 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

75.660 €
60 € / mp

Teren intravilan 1261mp - Sighetu Marmatiei , s ...

Central, Sighetu Marmației

La ~20km distanță

1.261 mp
1.261 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

58.500 €
5 € / mp

Teren de construit, 3900mp, acces asfaltat;

Central, Baia Sprie

La ~25km distanță

11.700 mp
11.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
3

20.000 €
9.05 € / mp

Teren de vanzare

Dănești

La ~25km distanță

2.211 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
16

85.248 €
12 € / mp

Teren extravilan de vânzare comuna Șișești sat ...

Șișești

La ~25km distanță

7.104 mp teren
f.s. 85 m
Fâneață
Extravilan