Proprietar
Proprietăți unice: 7
Proprietari: 3
Agenție

8 luni în urmă
10

95.000 €
215.91 € / mp

SUPER TEREN, SUPER LOCATIE, 440 mp într-o inter ...

Roșu

440 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

215.280 €
299 € / mp

intravilan 720mp, fațadă 58m, vânzare, schimb c ...

Roșu

720 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

75.000 €
234.38 € / mp

Teren 320mp pentru casa parter langa Padurea Ro ...

Roșu

320 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

30.800 €
22 € / mp

Vand teren Dragomiresti Dambovita , 1400 mp , 2 ...

Roșu

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

100 €
0.02 € / mp

Teren Sector 6, str. Poiana Lacului loturi 500 ...

Roșu

5.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

75.000 €
234.38 € / mp

Teren 320mp pentru casa parter langa Padurea Ro ...

Roșu

320 mp teren
f.s. 22 m
Agenție

6 luni în urmă
1

217 €
0.06 € / mp

Teren intravilan 3600 mp Chiajna

Roșu

3.600 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
10

2.800.000 €
100 € / mp

Lacul Morii , unic proprietar , intravilan , de ...

Lacul Morii, Sector 6

La ~5km distanță

28.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
13

1.350.000 €
258.62 € / mp

LACUL MORII Teren 5220 mp | Deschidere 70 ml | ...

Lacul Morii, Sector 6

La ~5km distanță

5.220 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

196 €
0.03 € / mp

Inchiriere teren Sector 6 Bucure?ti Zona Lacul ...

Lacul Morii, Sector 6

La ~5km distanță

7.250 mp teren

Agenție

3 luni în urmă
9

1.380.000 €
1.390.000 €
365.95 € / mp

Teren 3771 mp,zona Lacul Morii, Vedere catre la ...

Lacul Morii, Sector 6

La ~5km distanță

3.771 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

310 €
0.23 € / mp

Vanzare Teren 820 MP , 310 EUR /mp , Lacul Mori ...

Lacul Morii, Sector 6

La ~5km distanță

1.320 mp teren
f.s. 25 m
Agenție

Mai mult de un an
4

129.808 €
427 € / mp

Teren de vanzare – Militari, Dezrobirii | 304 m ...

Uverturii, Sector 6

La ~5km distanță

849 m

304 mp
304 mp teren
Construcții
Intravilan
Agenție

3 luni în urmă
7

465.000 €
532.04 € / mp

REL4001258 Teren Militari Uverturii

Uverturii, Sector 6

La ~5km distanță

874 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

718.400 €
295.88 € / mp

Teren 2428mp (dubla deschidere) in zona Apusulu ...

Uverturii, Sector 6

La ~5km distanță

376 m (5 min)

2.428 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

865.760 €
560 € / mp

Teren vanzare stradal Uverturii - 1km de metrou ...

Uverturii, Sector 6

La ~5km distanță

817 m (10 min)

1.546 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
4

459.990 €
5.26 € / mp

teren | suprafață 874 mp | POT: 70 | CUT: 3.05 ...

Uverturii, Sector 6

La ~5km distanță

312 m (4 min)

874 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
5

475.000 €
678.57 € / mp

REL4000132 TEREN- Sos. Virtutii 700 mp-Deschide ...

Virtuții, Sector 6

La ~5km distanță

683 m (9 min)

700 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
11

3.384.000 €
120 € / mp

Teren intravilan de vanzare 28.200 mp Bucuresti ...

Giulești, Sector 6

La ~5km distanță

28.200 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
7

8.784.600 €
7.260.000 €
175.69 € / mp

TEREN STRADAL GIULESTI, 50000 mp, la asfalt, in ...

Giulești, Sector 6

La ~5km distanță

50.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

226.935 €
187.550 €
194.63 € / mp

REL4001245 Teren - Ideal Investitie

Giulești, Sector 6

La ~5km distanță

1.166 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
2

2.250.000 €
450 € / mp

Teren 5.000 mp Giulești-Sârbi cu hală 500 mp și ...

Giulești, Sector 6

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

210.000 €
150.43 € / mp

De Vanzare Teren Zona Giulesti

Giulești, Sector 6

La ~5km distanță

1.396 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

7.750.000 €

Teren Intravilan Sector 1 | CU | 18.206mp

Giulești, Sector 6

La ~5km distanță

743 m

f.s. 113 m
Agenție

10 luni în urmă
1

79.000 €
25.48 € / mp

Teren intravilan Giulesti

Giulești, Sector 6

La ~5km distanță

3.100 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

100.000 €
476.19 € / mp

Teren intravilan de Vanzare Giulesti 210 mp

Giulești, Sector 6

La ~5km distanță

210 mp
210 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

193.550 €
350 € / mp

Teren 533mp * DESCHIDERE DUBLA* Giulesti

Giulești, Sector 6

La ~5km distanță

978 m

553 mp
553 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

160.000 €
400 € / mp

Vand teren intravilan Giulesti 400 mp

Giulești, Sector 6

La ~5km distanță

276 m

400 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
9

1.200.000 €
120 € / mp

Teren industrial stradal Drumul Sabareni, secto ...

Giulești, Sector 6

La ~5km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

239.000 €
298.75 € / mp

Teren Intravilan | Giulesti-Constructorilor | A ...

Giulești, Sector 6

La ~5km distanță

800 mp teren
Construcții

Terenuri de vânzare în Roșu, Județul Ilfov

Roșu, situat în apropierea Bucureștiului, este o zonă în plină dezvoltare, ideală pentru cei care caută oportunități de investiție în terenuri. Această localitate beneficiază de acces facil la capitală, ceea ce o face atractivă pentru dezvoltări rezidențiale. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de vânzare, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 191.000 euro, cu oferte care încep de la 95.000 euro și pot ajunge până la 215.280 euro.
  • Accesibilitate: Nivelul de accesibilitate este considerat mediu, cu 17% dintre oferte fiind considerate accesibile.
  • Dimensiuni și tipuri de terenuri: Informațiile despre dimensiuni nu sunt disponibile, dar prețurile pe metru pătrat variază între 81 euro și 299 euro.
  • Disponibilitate pe piață: Terenurile rămân online în medie 168 de zile, ceea ce sugerează o piață activă.

Roșu reprezintă o alegere excelentă pentru investitori și dezvoltatori care caută terenuri cu potențial de apreciere în valoare. Explorează acum oportunitățile de vânzare disponibile în această zonă!